Įkraunama...
Įkraunama...

Susikurkime darbą pačios

QUOTE(rasyte @ 2010 07 22, 15:03)
Ar visos taip dirba smarkiai,ar ilsisi normaliai,kad ne viena neuzsuka temos palaikyti biggrin.gif

As visa laika uzsuku ir paskaitau 4u.gif Tik kad visos idejos atsitrenkia i pirmines investicijas, kuriu daug nera, o paskutinius pinigus prarasti nesinori, jei ideja neatsipirktu blush2.gif Stai ir mirstgyviauju...
Atsakyti
o negalvojot apie lengvatines paskolas. Yra galimybė gauti bankuose, tik žinoma verslo plano reikia. Kiek girdėjau kažkuri ministerija ruošia smulkaus verslo skatinimo programą, va tik ar jinai jau įsivažiavusi, tai dar neaišku. Gal kas domėjosi?
Atsakyti
QUOTE(Mililė @ 2010 07 22, 18:10)
o negalvojot apie lengvatines paskolas. Yra galimybė gauti bankuose, tik žinoma verslo plano reikia. Kiek girdėjau kažkuri ministerija ruošia smulkaus verslo skatinimo programą, va tik ar jinai jau įsivažiavusi, tai dar neaišku. Gal kas domėjosi?

Imti paskolas verslui...-neatsakinga(cia mano nuomone 4u.gif ). Jas reiks atiduoti. O jei verslas neatsipirks? Is ko atiduoti, is ko palukanas moketi, delspinigius? Paskui is namu eiti-tai ne, aciu, geriau jau tada be darbo sedesiu, bet savuose namuose blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(akvadigi @ 2010 05 30, 19:58)
Na cia musu papildoma veikla butu. As ir MB dirbam. Daug galvoju, ir manau, kad dabartinis metas gan palankus. As dekreta, is algos pragyvenam, yra laisvu pinigu, taciau dar ir paskolos reiktu, medziagos atpige. O zmones kaip svente, taip sves, tik ir nuomos kainos nukritusios. Kol sodyba isivaziuos, ir prades veikti pelningai reiks kokiu 3-4 m. o tada ir ekonomika gal prades kilti...

Na mes Panevezy, tai manau kad visus metus uzsakymu turetume. Aisku, gal ziema maziau, bet turetume issilaikyti..
Oi kiek as cia svajoju  doh.gif labai noriu tokio versliuko, nes darbas kaimo turizmo sodyboje buvo mano pirmasis ir as visada galvoju, kad as noreciau gyvenime dirbti - butent tai  wub.gif ruosti stalus sventem, priimineti zmones, suteikti jiems graziu akimirku savo sodyboje...


Šiame versle yra ir dar "gražesnių" akimirkų- prišnerkštos, apvemtos pakampės, maisto likučiai ant sienų, sugadintas inventorius ir t.t. biggrin.gif Norint bent kažkiek uždirbti, reiktų priimti visus iš eilės, o tai reiškia- drebėti, kad neplanuotai gali prireikti kapitalinio remonto doh.gif Draudikai tokių verslų išskėstom rankom taip pat nelaukia.
Atsakyti
Sveikos,
jungiuosi ir aš prie jūsų, atsidariau (greičiau perėmiau) ir dabar tvarkausi pati, kol kas be dokumentų, parduotuvėje, su devėtais rūbais, na sunku pasakyt kaip einasi, kol kas apyvarta nebloga, ieškau ir turiu kelis kontaktus papildymui sandelio iš anglijos, jei viskas eisis, planai yra plėstis, kol kas dirbu tik pati bigsmile.gif

Turiu klausimuką, ne įdėmiai sekiau temikę seniau, ar yra merginų panašia veikla užsiimančių?

nes dar rudeniui planuoju iš anglijos parsivežti naujų, ne brangių rūbų vaikam mokyklinukam ir t.t.

tikiuosi smagaus bendravimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amadeja @ 2010 07 23, 17:37)
Šiame versle yra ir dar "gražesnių" akimirkų- prišnerkštos, apvemtos pakampės, maisto likučiai ant sienų, sugadintas inventorius ir t.t.  biggrin.gif Norint bent kažkiek uždirbti, reiktų priimti visus iš eilės, o tai reiškia- drebėti, kad neplanuotai gali prireikti kapitalinio remonto doh.gif Draudikai tokių verslų išskėstom rankom taip pat nelaukia.

Cia drysiu jums papriestarauti.Jei pigiai nuomojat,tai pigi liaudis ir renkasi,kuriems visiskai nesvarbu kur jie randasi ir ka veikia.O kai atvaziuoji i sodyba,kur viskas grazu,tvarkinga,priziureta,tai nelabai ir sutiksi tokiu nepraustaburniu,kuriems ta sodyba per brangi.Kiekvienos sodybos seimininkas zino koks daugiausia kontingentas renkasi pas ji ir yra tam pasiruoses.As esu uz brangesni,bet kulturingesni varianta.
Atsakyti
Pagaliau jus radau smile.gif
Vis skaitau ir seku temą, pačiai kirba kažką daryti, tik kad lelius ant nosies jau, tai dar tikriausiai reiks luktelt, viską apmąstyt ir tik tada pradėt veikt wink.gif
Sėkmės drąsuolėms!
Atsakyti
Kaip faina,kad musu ieskot biggrin.gif o idejos kazka pradeti ir as sulaukiau,kol dar dukra mazyte buvo,taip nesinorejo grysti i darba,tai ir pradedi intensyviai mastyti,ka cia nuveikus wink.gif
Atsakyti
mano geras startas tai dabar plėtra tik galvoje smile.gif
kaip jum einasi darbuotis pačiom ant savęs?
Atsakyti
Sveikos verslininkės smile.gif

aš čia irgi vis pasiskaitau, pasisemiu optimizmo...šaunuolės visos, kurios kažko siekia ir nenuleidžia rankų pirmai nesėkmei užklupus 4u.gif

Aš turiu internetinę naujų vaikiškų rūbelių (greitu metu bus ir avalynės šiek tiek) "parduotuvytę" http://www.supervaikams.lt/ , šiaip ne taip gavau leidimą prekiauti čia SM, turiu pasiūlymų eiti pas draugus į parduotuvę, tik dar mąstau...niekaip nesusitariu su pažįstamais užsienyje dėl tiekimo, o pati nepriskraidysiu unsure.gif , užregistravau VMI individualią veiklą, žiūrėsim kaip čia seksis, kadangi savo dvimetinuką rugsėjį išleisiu į darželį, ryžausi ir aš tokiai veiklai, nors kai pasižiūriu kiek tokių daug doh.gif mintys irgi laksto su visokiom idėjom, kartais užklumpa ir pesimistinės nuotaikos, bet jei nerizikuosiu nesužinosiu... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egle.vb: 27 liepos 2010 - 00:19
egle, as sau rubus vezti is anglijos planuoju, turesiu rugpjuti pora susitikimu ten, tai tikrai galime per az pakalbet jei nori ta tema, gal rasim bendru minciu, kas liecia vazinejima i uzsieni del prekiu.
Atsakyti
Sveikos verslininkes drinks_cheers.gif

Labai smagu kad pas jus cia daug optimizmo tokiu niuriu metu Lietuvoje thumbup.gif

Jungiuosi ir as prie jusu, vis mastau apie rubu internetine parduotuve, veztis rubus is uzsienio, tai noriu paklausti tu, kurios uzsiima rubeliais, ar vyksta prekyba siuo metu? smile.gif
Atsakyti