Įkraunama...
Įkraunama...

Susikurkime darbą pačios

QUOTE(rasyte @ 2010 07 25, 19:23)
Cia drysiu jums papriestarauti.Jei pigiai nuomojat,tai pigi liaudis ir renkasi,kuriems visiskai nesvarbu kur jie randasi ir ka veikia.O kai atvaziuoji i sodyba,kur viskas grazu,tvarkinga,priziureta,tai nelabai ir sutiksi tokiu nepraustaburniu,kuriems ta sodyba per brangi.Kiekvienos sodybos seimininkas zino koks daugiausia kontingentas renkasi pas ji ir yra tam pasiruoses.As esu uz brangesni,bet kulturingesni varianta.


bjauriausia ir yra ta liaudis, kurie, grįžę iš užsienių, gali sau leisti brangiau sumokėti, bet patys yra grynų gryniausi buduliai. Tai tada būna ir muštynių, ir nuvemtų pakampių, ir sugadinto inventoriaus. Pati dirbu panašias ir nepigias paslaugas teikiančioj vietoj, tai ko tik netenka pamatyti....
Atsakyti
Na tikriausia nebuna namu be dumu,visko pasitaiko tokiam versle sad.gif
Labas rytas smile.gif
Atsakyti
Laputeitexxx vyksta prekyba,bet vangiai,zmones atostogauja.
Atsakyti
QUOTE(rasyte @ 2010 07 25, 19:23)
Cia drysiu jums papriestarauti.Jei pigiai nuomojat,tai pigi liaudis ir renkasi,kuriems visiskai nesvarbu kur jie randasi ir ka veikia.O kai atvaziuoji i sodyba,kur viskas grazu,tvarkinga,priziureta,tai nelabai ir sutiksi tokiu nepraustaburniu,kuriems ta sodyba per brangi.Kiekvienos sodybos seimininkas zino koks daugiausia kontingentas renkasi pas ji ir yra tam pasiruoses.As esu uz brangesni,bet kulturingesni varianta.


"Face control" ir kainos cia nieko nereiskia schmoll.gif . Kompanijoje is desimties bent vienas idiotas vistiek atsiras. Jei ta pati rimta kompanija tvarkingai praleis kelis kartus is eiles, tai penkta , ziurek, jau ir tenka koki torta nuo sienu kaist lotuliukas.gif Kai pacioje pradzioje is sio verslo senbuviu isgirdome pasakyma, kad pats baisiausias kontingentas yra inteligentai, nes geria retai ir neturi "praktikos" bei praranda saika, nepatikejome. Bet taip ir yra biggrin.gif . Apie vienas svenciancias moteris (verslininkes, uzimancias auksta padeti ir pan.) isvis patyliu doh.gif ...
Gerai ten, kur musu nera. Is sono visada atrodo paprasciau ir graziau mirksiukas.gif O kiekviename versle, darbe tu niuansu oi kiek daug doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amadeja @ 2010 07 27, 09:48)
"Face control" ir kainos cia nieko nereiskia  schmoll.gif .


drinks_cheers.gif
Kaip tik prisiminiau neseną įvykį, kaip vienos įmonės direktorius prisiliuobęs susimušė su pašaliniu asmeniu, aptaškė sienas kraujais, nupjovė telefono laidus...
Atsakyti
QUOTE(Amadeja @ 2010 07 27, 10:48)
"Face control" ir kainos cia nieko nereiskia  schmoll.gif . Kompanijoje is desimties bent vienas idiotas vistiek atsiras. Jei ta pati rimta kompanija tvarkingai praleis kelis kartus is eiles, tai penkta , ziurek, jau ir tenka koki torta nuo sienu kaist  lotuliukas.gif  Kai pacioje pradzioje is sio verslo senbuviu isgirdome pasakyma, kad pats baisiausias kontingentas yra inteligentai, nes geria retai ir neturi "praktikos" bei praranda saika, nepatikejome. Bet taip ir yra  biggrin.gif . Apie vienas svenciancias moteris (verslininkes, uzimancias auksta padeti ir pan.) isvis patyliu  doh.gif ...
Gerai ten, kur musu nera. Is sono visada atrodo paprasciau ir graziau mirksiukas.gif O kiekviename versle, darbe tu niuansu oi kiek daug  doh.gif

Gal ir taip,bet pati darbuojuos kaimo turizmo sodyboj savaitgaliais,na nepasitaike tokiu dar aciu dievui,bet tikriausiai dar pasitaikys,akd jau tokia praktika ryskeja blink.gif
Atsakyti
QUOTE(laputaitexxx @ 2010 07 27, 07:35)
Sveikos verslininkes  drinks_cheers.gif

Labai smagu kad pas jus cia daug optimizmo tokiu niuriu metu Lietuvoje  thumbup.gif

Jungiuosi ir as prie jusu, vis mastau apie rubu internetine parduotuve, veztis rubus is uzsienio, tai noriu paklausti tu, kurios uzsiima rubeliais, ar vyksta prekyba siuo metu?  smile.gif


Sveika prisijungus 4u.gif
Siaip vasara, manau, visada mazai kas vyksta internete smile.gif Uztat geras laikas pradziai, kol ramu ax.gif
O siaip reikia bandyti ir ziureti mirksiukas.gif Kokius rubelius nori pardavineti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artemide23: 27 liepos 2010 - 12:52
Sveikos. Aš pradėsiu studijuoti dieniniam magistrą, taigi, turiu 3 dienas darbui. Pardavėja dirbti nenoriu, per bakalaura prisidirbau tiesioginiuose pardavimuose, kam aš mokausi verysad.gif Nežinau ko imtis. Noriu kurti savo verslą ir nenutuokiu ką. Galvojau apie privatų darželį (ar centriuką, kaip ten pavadinti), bet neturiu galimybių...
Taigi suku galvą ir nežinau nežinau. Bet geriausia man išeitis būtų.

QUOTE(sena pažįstama @ 2010 07 15, 18:09)
Tokios ir investicijos-padaryti siena, duris, kad vaikai nenukristu nuo laiptu mirksiukas.gif Juk kiek darzeliu valstybiniu, kurie grupes turi ir antrame, ir treciame aukste-jokio skirtumo juk, svarbu nepabegtu vaikai biggrin.gif
Sioje temoje buvo norinciu atidaryti toki darzeli, bet neturinciu patalpu. Kooperuokites ir atidarysit 4u.gif
Maniau, kad galima nuomuojamose patalpose mastau.gif
Šita idėja yra superinė, nes sąlygos jau greitai bus palankesnės, reikalavimai mažesni, o nuo 2011 m. bus ir krepšeliai darželinukams.
Imčiausi tikrai tikrai. darželių trūksta, o jei dar su kokia nors pakraipa įdomia (meno, verslo, savarankiškumo, filologinio ir t. t. ), tai vestų tėveliai, nes labai trūksta pasirinkimo. O dar ir eilės didžiulės.

QUOTE(Mililė @ 2010 07 22, 18:10)
o negalvojot apie lengvatines paskolas. Yra galimybė gauti bankuose, tik žinoma verslo plano reikia. Kiek girdėjau kažkuri ministerija ruošia smulkaus verslo skatinimo programą, va tik ar jinai jau įsivažiavusi, tai dar neaišku. Gal kas domėjosi?
Darbo birža padeda bedarbiams. Organizuoja kursus ir padeda gauti beprocentinę paskolą. Kiek tai realu, nežinau. Bet galima pasiklausinėti.

QUOTE(Ingakalnis @ 2010 07 24, 08:49)
Sveikos,
jungiuosi ir aš prie jūsų,  atsidariau (greičiau perėmiau) ir dabar tvarkausi pati, kol kas be dokumentų,  parduotuvėje, su  devėtais rūbais,   na sunku pasakyt kaip einasi, kol kas  apyvarta nebloga,  ieškau  ir turiu kelis kontaktus  papildymui sandelio iš anglijos,   jei viskas eisis,  planai yra plėstis, kol kas dirbu tik pati bigsmile.gif
Turiu klausimuką, ne įdėmiai sekiau temikę seniau, ar yra merginų panašia veikla užsiimančių?
Labas, yra bendraminčių skyrelyje prekiaujančių padėvėtais rūbais tema. Ten mamytės jau ilgokai bendrauja, kiek teko pastebėti (ir paskaitinėti blush2.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 27 liepos 2010 - 16:56
QUOTE(Abo @ 2010 07 27, 16:56)
Sveikos. Aš pradėsiu studijuoti dieniniam magistrą, taigi, turiu 3 dienas darbui. Pardavėja dirbti nenoriu, per bakalaura prisidirbau tiesioginiuose pardavimuose,  kam aš mokausi  verysad.gif  Nežinau ko imtis. Noriu kurti savo verslą ir nenutuokiu ką. Galvojau apie privatų darželį (ar centriuką, kaip ten pavadinti), bet neturiu galimybių...
Taigi suku galvą ir nežinau nežinau. Bet geriausia man išeitis būtų.

Galėtume kooperuotis, nes ir manęs tokia idėja neapleidžia. O ypač kai yra nuosavas namas, kiemas, šalia miškas ir aplink darželių nėra, o naujas rajonas, kur daug jaunų šeimų. Tik kad man dar laiko šiek tiek reikia, kol savo leliuką paauginsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimante Mazute @ 2010 07 27, 18:01)
Galėtume kooperuotis, nes ir manęs tokia idėja neapleidžia. O ypač kai yra nuosavas namas, kiemas, šalia miškas ir aplink darželių nėra, o naujas rajonas, kur daug jaunų šeimų. Tik kad man dar laiko šiek tiek reikia, kol savo leliuką paauginsiu smile.gif
Aš esu iš Klaipėdos, tiksliau Gargždų, taigi prisijungti nepavyktų biggrin.gif Nebent galėčiau būti reklamčikė, redaktorė ir atstovė biggrin.gif
Kooperuokitės, mamos, čia tik pliusas (jei gerai apgalvota wink.gif ) Čia juk konkrečios paslaugos. Tik dirbkit ir užimkit rinką, jos dabar tiesiog nėra.

Pati galvoju gal kokio internetinio verslo imtis arba konsultacinių paslaugų, bet, kad ir be išsilavinimo mano pakraipos tiek pridygę, kad kažin kaip čia man sektųsi doh.gif

Aš ryšius su visuomene, komunikaciją, lietuvių fil. atstovauju. Taigi negaliu kurti technodaikto biggrin.gif Sudėtinga... Prekybos nelabai noriu, vėl gi, tais rūbais prekiautojų į valias, kosmetika vėl gi, maistu vėl gi biggrin.gif Aišku, gal gerai būtų kokį paketą, prekės ženklą į LT įvesti, bet šioje vietoje aš tokia diletantė blush2.gif Bet priklausomai nuo prekės ženklo krypties, nesikratyčiau tokios veiklos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 27 liepos 2010 - 17:24
QUOTE(Abo @ 2010 07 27, 18:21)
Prekybos nelabai noriu, vėl gi, tais rūbais prekiautojų į valias, kosmetika vėl gi, maistu vėl gi biggrin.gif


Dabar parplaukia ant bangos ekologiška kosmetika, ekologiški produktai ir viskas, kas prasideda žodžiu "ekologiškas" smile.gif gana perspektyvi sritis, bet vėlgi reikia pradinio kapitalo nemažo..
Aš pati nuo pirmo kurso svaigau, kad noriu atidaryti privatų darželį Klaipėdoje, bet tai turbūt ir liks tik svaigimu... smile.gif Nes įdirbio reikia juodo..
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2010 07 27, 18:49)
Dabar parplaukia ant bangos ekologiška kosmetika, ekologiški produktai ir viskas, kas prasideda žodžiu "ekologiškas"  smile.gif  gana perspektyvi sritis, bet vėlgi reikia pradinio kapitalo nemažo..
Aš pati nuo pirmo kurso svaigau, kad noriu atidaryti privatų darželį Klaipėdoje, bet tai turbūt ir liks tik svaigimu... smile.gif Nes įdirbio reikia juodo..

Na, jei įdirbiu vadiname patirtį, tai juk gali visi dirbti savo darbus - gera auklė, gera buhalterė ir pan. O jei kalbi apie juodą darbą bent kol įsikursi, tai jooo biggrin.gif Nors sakau, ilgai svarčiau, dėliojausi. Keblumai su patalpomis iš tikrųjų, ir su pinigais.


O dėl ekologiško varianto galvojau. Bet kažkaip tik apie gamybą. Jie turėčiau žemės, imčiau pati ekologiškos sodininkystės ir produktų gamybos. Rimtai.
Bet jos neturiu ir kažin ar greit turėsiu biggrin.gif

O dėl kosmetikos, produktų velnias. Gal pasiknisti po pasaulio klodus, kas čia galėtų būti Lietuvoje paklausu ir nematyta g.gif Juk kol kas galima ir internete "pasivalgioti" be didelio įnašo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 27 liepos 2010 - 18:00