Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvų karšinimas (5)

QUOTE(ajb @ 2010 10 07, 20:31)
Kazkaip greitai gavome ir funkcine lova ir vezimeli platu, bet kazkaip nieko nenaudojam...Net vezimeliui reikia protauti sad.gif O lova gal sakau kada veliau...


Gal galite pasidalinti patirtimi, kaip greitai gavote funkcinę lovą? Keista, bet pas mane atvirkštinė patirtis, va pasiimsiu mamą po 2sav iš slaugos ligoninės namo, o funkcinei lovai eilė labai didelė Klaipėdos apskrityje, visiems jų neužtenka, kiti net numiršta belaukdami... Čia aš apie eilę soc.rūpybos skyriuje... O gal jūs žinote kitokių variantų? Nes jau pradėjau nerimauti ir žiūrinėtis kainas kur ir kaip galėčiau nusipirkti ar išnuomuoti ją, jei nelieka kito kelio kaip gauti...
Ačiū jei parašysite kas kokios info 4u.gif
Ištvermės visoms wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerami Dūšelė @ 2010 10 28, 23:58)
Gal galite pasidalinti patirtimi, kaip greitai gavote funkcinę lovą? Keista, bet pas mane atvirkštinė patirtis, va pasiimsiu mamą po 2sav iš slaugos ligoninės namo, o funkcinei lovai eilė labai didelė Klaipėdos apskrityje, visiems jų neužtenka, kiti net numiršta belaukdami... Čia aš apie eilę soc.rūpybos skyriuje... O gal jūs žinote kitokių variantų? Nes jau pradėjau nerimauti ir žiūrinėtis kainas kur ir kaip galėčiau nusipirkti ar išnuomuoti ją, jei nelieka kito kelio kaip gauti...
Ačiū jei parašysite kas kokios info  4u.gif
Ištvermės visoms  wub.gif

Sveika 4u.gif
Šiauliuose eilės irgi daugiau kaip metams. Mes gavome iš Šiaulių Caritas - tiesiog nuvažiavom į bažnyčią, kurios kunigas tvarko tuos reikalus, sudarėm panaudos sutartį ir parsivežėm 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerami Dūšelė @ 2010 10 28, 23:58)
Gal galite pasidalinti patirtimi, kaip greitai gavote funkcinę lovą? Keista, bet pas mane atvirkštinė patirtis, va pasiimsiu mamą po 2sav iš slaugos ligoninės namo, o funkcinei lovai eilė labai didelė Klaipėdos apskrityje, visiems jų neužtenka, kiti net numiršta belaukdami... Čia aš apie eilę soc.rūpybos skyriuje... O gal jūs žinote kitokių variantų? Nes jau pradėjau nerimauti ir žiūrinėtis kainas kur ir kaip galėčiau nusipirkti ar išnuomuoti ją, jei nelieka kito kelio kaip gauti...
Ačiū jei parašysite kas kokios info  4u.gif
Ištvermės visoms  wub.gif

Vat nezinau kaip dabar(kadangi krize ),bet anksciau tai Siauliu bent apskrityje eiliu nebuvo.Ciuzini jau 2 kartus gavom,nes jie skiriami berods 4 metams,o po to keicia i nauja.Ciuzinio tai isvis neteko laukt,o del lovos tai apie 2 savaites tik laukem.
Atsakyti
Na, o mano patirtis buvo tokia - vežimėlio sulaukėm greit, gal per mėnesį. Čiužinio - po metų. Lovos nesulaukėm išvis (per 2 metus). Čia Kauno rajone. Mieste, nors ligonių kur kas daugiau, bet veiksmas vyko kur kas sparčiau. Taip kad čia ir sėkmės reikalas. Jos ir linkiu 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Labai ačiū, kad atsiliepėt. Pirmadienį bandysiu laimę Klaipėdos Caritas, parašysiu vėliau kaip sekėsi...
Vežimėlį ir tualetinę kėdę gavau dar kai mama ligoninėj gulėjo (na su gyd. išrašyta spec.forma reikėjo nuvykti į sandėlį ir iškart išdavė), čiužinį nuo pragulų (per soc.rūpybą) ir rankos įtvarą gavau visai neseniai begulint slaugos ligoninėj (irgi su tais 'receptukais'), o va lova dabar - didžiausia užduotis, kad galėtume sėkmingai įsikurti namučiuose.
beja, ar yra čia daugiau klaipėdiečių? wink.gif
Atsakyti
Sveikos verysad.gif , vakar mums nepavyko, per dvi valandas net is namu neisejome...Nelabai galiu dabar ka ir daugiau parasyti...visa naktis be miego, dar "nesuvirskinau" visko po vakarykscio verysad.gif
Atsakyti
Jazmine, labai liudna verysad.gif
Kai tik atsigausi, parasyk, kas ir kaip.
Atsakyti
QUOTE(Nerami Dūšelė @ 2010 10 28, 23:58)
Gal galite pasidalinti patirtimi, kaip greitai gavote funkcinę lovą? Keista, bet pas mane atvirkštinė patirtis, va pasiimsiu mamą po 2sav iš slaugos ligoninės namo, o funkcinei lovai eilė labai didelė Klaipėdos apskrityje, visiems jų neužtenka, kiti net numiršta belaukdami... Čia aš apie eilę soc.rūpybos skyriuje... O gal jūs žinote kitokių variantų? Nes jau pradėjau nerimauti ir žiūrinėtis kainas kur ir kaip galėčiau nusipirkti ar išnuomuoti ją, jei nelieka kito kelio kaip gauti...
Ačiū jei parašysite kas kokios info  4u.gif
Ištvermės visoms  wub.gif


Mums matyt tiesiog pasiseke, dar as manau jie atsizvelgia i jauna mamos amziu g.gif Nes lova vezemes is kitu namu, kurios savininkas (beje, jos visiskai nenaudojes) buvo ka tik mires...
Manau taip sutapo, nes jie tas lovas pernuomoja jei jos atsilaisvina. Tai mums taip susikloste...Bet mes dar vis nepaguldom i ja. Dar niekaip neapsisprendziu kaip cia mums geriau...
Atsakyti
QUOTE(ajb @ 2010 10 31, 15:31)
Mums matyt tiesiog pasiseke,  dar as manau jie atsizvelgia i jauna mamos amziu  g.gif Nes lova vezemes is kitu namu, kurios savininkas (beje, jos visiskai nenaudojes) buvo ka tik mires...
Manau taip sutapo, nes jie tas lovas pernuomoja jei jos atsilaisvina. Tai mums taip susikloste...Bet mes dar vis nepaguldom i ja. Dar niekaip neapsisprendziu kaip cia mums geriau...


Dėkui už atsakymą. Mano mama ir prie jaunesnių turbūt skaitytusi, bet kažkaip nieks į tai neatsižvelgia... Jai paralyžuota viena pusė, tai nei apsiverčia, nei atsisėda pati, neįsivaizduoju kaip reiktų be funkcinės lovos ilgėliau pagyvent. Jei ne paslaptis, kas jums geriau dabar nei funkcinė lova šiuo metu?
Atsakyti
QUOTE(Nerami Dūšelė @ 2010 10 31, 23:25)
Dėkui už atsakymą. Mano mama ir prie jaunesnių turbūt skaitytusi, bet kažkaip nieks į tai neatsižvelgia... Jai paralyžuota viena pusė, tai nei apsiverčia, nei atsisėda pati, neįsivaizduoju kaip reiktų be funkcinės lovos ilgėliau pagyvent. Jei ne paslaptis, kas jums geriau dabar nei funkcinė lova šiuo metu?

Ir mes nenaudojam funkcines lovos. Ji toks griozdas. Turim paprasta (ne kompresini) ciuzini, bet pragulu nera.
Nupirkau toki dalyka. Labai patogu pasodinus maitinti thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Juknele @ 2010 11 01, 02:29)
Ir mes nenaudojam funkcines lovos. Ji toks griozdas. Turim paprasta (ne kompresini) ciuzini, bet pragulu nera.
Nupirkau toki dalyka. Labai patogu pasodinus maitinti  thumbup.gif
user posted image

Dėkui labai 4u.gif Čia tikrai galimas atsarginis variantas, tai jei bandyt tokio daikto ieškot, kaip jis vadinasi? Kur jūs tokį radote? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerami Dūšelė @ 2010 11 01, 01:38)
Dėkui labai  4u.gif Čia tikrai galimas atsarginis variantas, tai jei bandyt tokio daikto ieškot, kaip jis vadinasi? Kur jūs tokį radote?  ax.gif

Parduotuves yra Vilniuj ir Kaune. Galima pirkti internetu.
Teida
Tik nakciai ta atrama isimu.
Tiesa, pirma diena, kai nupirkom, ant tos atramos dar padejau pagalvele. Bet padejau taip, kad pagalve nesieke nugaros apacios. Tik vakare pastebejau, kad i nugaros apacia isispaude metalinio strypelio zymes. doh.gif Tai dabar dedu didziule pagalve ir viskas thumbup.gif
Sekmes, parasyk, kaip seksis su lova. Beje, o kiek mamytei metu?
Atsakyti