Įkraunama...
Įkraunama...

Kreivos kojos 3

Atidarau naują temelę, kad nereiktų blaškytis pasibaigus senajai 4u.gif

antra mūsų temelė čia: http://www.supermama...howtopic=542674

o pati seniausia pirmoji čia: http://www.supermama...howtopic=477449
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilgakase: 21 liepos 2010 - 09:50
As registruojuos, kad nepamesciau
Atsakyti
QUOTE(Ilgakase @ 2010 07 21, 11:50)
Atidarau naują temelę, kad nereiktų blaškytis pasibaigus senajai  4u.gif

antra mūsų temelė čia: http://www.supermama...howtopic=542674

o pati seniausia pirmoji čia: http://www.supermama...howtopic=477449

labas mergytes ir as cia..kada aprasysiu viska , nes manau kitoms bus idomu nuo pradziu viska zinoti, nes juk ne visos seke musu pokalbius ir sunkiai gaudos kas kaip ka lotuliukas.gif
tik galiu pasakyt, kad dar apie 3 sav turiu but su tais aparatais, o vyliausa pirmadieni,kad jau nuims...
Atsakyti
na, va pasibaig4 antra temele-toliau tesiam plepaliukus cia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ANIL30 @ 2010 07 25, 20:35)
labas mergytes ir as cia..kada aprasysiu viska , nes manau kitoms bus idomu nuo pradziu viska zinoti, nes juk ne visos seke musu pokalbius ir sunkiai gaudos kas kaip ka lotuliukas.gif
tik galiu pasakyt, kad dar apie 3 sav turiu but su tais aparatais, o vyliausa pirmadieni,kad jau nuims...



labuka visoms....na anil nepaskubinsi reikalu jei jau taip sake daktariukas tai reikia ir laikytis nurodymu.....uztat grazi busi po visko:) thumbup.gif
Atsakyti
Sveikute, Aušrele, prisijungusi, drasiai junkis į mūsų būrelį, papasakok apie savo išgyvenimus....ką pati manau apie operaciją, ar ryžtumeisi tam?

Zelmiuke, sveika sugrįžusi, kur lakiojai ? lotuliukas.gif o kodėl tu bijai čia kalbėti? beje iš kokio tu miesto?


Sveikute, Ilgakase smile.gif as vilniete, niekur nelakioju, vis dar laukiu atostogu unsure.gif bet kai tokia beda turiu, tai kokios gi cia atostogos, nei prie juros, nei prie ezero nuvaziuot... vis ta mintis, ka zmones pagalvos, turbut ziures akis ibede verysad.gif
o jau sitiek metu norisi taip be jokio streso kur istiest kuneli pajury ir apie nieka negalvot.. rolleyes.gif tik kur tos drasos pasisemt cry.gif
as nebijau cia kalbet, tik tas kalbejimas darosi toks labai pavienis, kiek suprantu kelios jus suieje artimiau, pabendraujate ne vien forume, o tai ka pasakote cia, komentuojate, patariate vienos kitom, mums nemaciusioms tai kaip ir toks "bortas" atsirado. Juk ir man ir kitoms norisi isgirst nuomone apie mus..

Anil liko TIK 3 savaites!!!!! Juk tiek nebedaug yahoo.gif
Uj kokia litanija prirasiau blush2.gif
Atsakyti
ir aš įdėjau kojytes į fotki, pakomentuokite visos, sakykit viską drąsiai, lyginkit, plepėkit, netingėkit biggrin.gif Zelmiuke, ne visos bendrauja realiai, aš irgi neseniai prisijungiau prie internetinio bendravimo, o gyvai taip pat nebendrauju su merginom, bet smagu bent čia pasiplepėti smile.gif
Atsakyti
Naujos mergytės, prašom būt drasesnėmis ir rodyt daugiau iniciatyvos 4u.gif jei yra noras bendrauti gyvai - prašom organizuot susitikimus ...jei norit skaipintis ar Facebookintis - į až savo vardus ir pirmyn cool.gif nė viena neignoruojama, juk kuo mūsų daugiau - tuo smagiau drinks_cheers.gif

o kad mes senjoros artimiau bendraujam juk nieko keisto, juk jau daugiau kaip metai prabėgo nuo mūsų būrelio įkūrimo.....per tą laiką kartu daug "nuveikėm", tiek netiesiogine, tiek tiesiogine to žodžio prasme.....
Papildyta:
************************************************************************

Šiandien beskaitant "Alchemiką", kilo tokios mintys...

...Kojos....kreivos...vienų daugiau, kitų mažiau...mums jos nepatinka, kartais mes jų formos net nekenčiame...bet juk tik joms galime būti dėkingos, kad savo gyvenimo kely sutikom viena kitą...nežinau, bet toms mergytėms, kurias jau "gyvai" sutikau ir/ar su kuriomis jau esam nuo pat temelės įkūrimo, jaučiu labai šiltus jausmus ir begalinį artumą, jaučiu, kad bus tas pats ir su tomis, kurias dar sutiksiu ateity....na, neįmanoma to apsakyti žodžiais....tiesiog susitikom ir tapo viena kitos gyvenimo dalimi....gal kada keliai ir išsiskirs, įgyvendinus savo svajones (t.y. pasidarius operaciją), o kas žino, gal dar ilgai liksime bičiulėmis....

tiek ilgai svajojome, o dabar kai kurioms iš mūsų - ta svajonė jau kaip ir ranka pasiekiama...siekdamos jos, mes gavome daug daugiau, ne tik galimybę turėti tiesias kojas, bet ir dar daugiau, apie ką galbūt net nepagalvojome ...ir tai labai šaunu....
Papildyta:
dėkoju Dievui, kad suteikė drasos sukurti šią temelę....Ačiū kad JŪS VISOS esate wub.gif
Papildyta:
O šiaip tai turbūt labai į temą Paulo Coelho teiginys, kad "kai ko nors tikrai labai nori, visas pasaulis slapta padeda tai įgyvendinti"....Tad visoms mums linkiu SVAJOTI ir įgyvendintis šias svajones, ne tik turėti tiesias kojytes, bet ir dar daugelį kitų....
Atsakyti
as atostogauju thumbup.gif thumbup.gif

savaitgali zadam su vyru lekt panemunes keliu link ventes panakvot ir atgal bigsmile.gif

nusipirkau tai progai trumpus dzinsinius sortukus, na kad butu nekarsta ir patogu po visokius piliakalnius laipiot tongue.gif
man kaip visada islekiu is kauno ribu ir tampa dzin mano kreivos kojos cool.gif

maciau naujas fotkes, weemee kojos kaip mano rolleyes.gif

Atsakyti
labas vakaras visoms. Smagu, kad padaugejo mus radusiu merginu, kurios nori isilieti i musu rateli ir turi svajone istiesint kojas, arba, nors siuo metu negali to padaryti turi gera zinia, kad YRA GALIMYBE ISTIESINT KOJAS, kaip ir dantis. Tik su dantu briketais reik gyvent ilgai ,o kojyciu tiersinimas iki 3 men ar truputi ilgiau trunka ir didziulis komleksas atsikratytas..beja, man labai pagerejo jau radus sia tema, o net kol neradau temos, o zinojau, kad ukrainoj tiesina, tik labai brangiai, bet zinojimas, kad yra galimybe jas tiesint padejo gyventi, kitaip vbisad buvau ties riba paluzti, o gal ir paluzus buvau , ners kamavo panika, atrode ,kad visi pastebi mano kojas ir vos ne pirstais i jas bado, nors einu su dzinsais ar ilgais batais prikistais kaip kai kurios jau girdejo paketu;-]...tik ilgais kailiniais ar suknele pasijausdavau saugiau, kad is nugaros jei kas eina neziuri i kojas...na posakis viltis mirsta paskutine manes neapleido niekad, as vis tikejaus ,kad 100procentu turesiu tiesis kojas zut but- mirk atsikelk smile.gif na ta svajone ir gyvenau, net turedama kreivas kojas pirkau suknutes trumpas ir galvojau, kad jas tikrai nesiosius.tiesa, kai kurias nesiojau ir su ilgaauliais, bet tik todel,kad taip noris but moteriskai ir puostis smile.gif aisku gyvenimas ir kreivom kojom virte vire ir keliavau, ir istekejau , pagimdziau grazia dukryte, kuriai jau 11metu ir aciu dievui turi grazias kojytes. Na o pries metus gyvenimas pasikeite visiskai, as kaip ir pries keleta metu vis googlej vedziojau visokius zodeliu-,,kreivos kojos,, ,,koju tiesinimo operacija,, ,,o formos kojos,, ir tt. ir taip radau Ilgakases temele..cia uzsiregistravau i mamu kluba ne is karto, o tik parvykus i lietuva uz 2 sav nuo temeles aptikimo.Mes cia rasinejomes, dalinomes informacija ir susidraugavom. As merginas dar nemacius jauciau...budavo rasydama verkiu, ar verkiu skaitydama kitu isgyvenimus.siandien skaitydama paskutines zinutes irgi apsiasarojau, as jau tokia - verksne...gal tos kreivos kojos jautresne sirdi padare...na bet asaros nedarko zmogaus dusios, o tik tyrina...kartais reikia ir issiverkti. Pirma sutikau Kraseliukste- Dubline susitarem susitikt, oro uoste, as ja is kart pamaciau, ne is koju, o siaip nuojauta pakuzdejo,kad ta smulki mergina su mobiliu ta pati smaikstuole, su kuria po to ilgai plepedavom, kai buvau airijoj...mes abi pleputes, tuom kazkiek panasios ir juokaujam, galima tai pavadint ,,kikentojom lotuliukas.gif ,, na ji labai fainas zmogus ir iskart radom bendra kalba thumbup.gif po to jei neklystu susitikom su ilgakase Kaune picerijoj..ten paplepejom ir susitarem susitikt su gydytoju.ilgakase irgi is hkarto isiliejo i mano gyvenima ir tapo biciule.irgi superinemergina!nukulniavom ne karta su ja i klinikas, o ir pries savaite vaikstinejom abi laisves aleja su savo vaikuciais smile.gif tai va jei jos neuzpyks tad taip pavadinsiu, nes as sunkiai prisileisdavau zmones, vis su senais draugais bendravau,jos jau 2 naujos drauges tapo..o trecioji tai niniukas..man jos siela labai artima..tikrai is kart pajutau jos dusele, mes tikrai kazkuom panasios, ne tik koju klisumo laipsniu, bet ir budu, as taip manau, ji tokia svelni ir jautri...jei butu arciau taip butu malonu bendraut, deja ji Anglijoj, tad ji trecioji nauja drauge, o ketvirta akvijike, ji irgi labai faina jau pas mane buvo 2 kartus tikrai svecius ir su ja buvom klaipedoj..musu isgyvenimai ir istorijos su ja labai panasius, nes tame paciame universitete ta pati isgyvenom per fizini ir sokius...na ji irgi jautri mergina...mes visos jautresnes, as taip galvoju. tad tai penkta su kuria susipazinau mergina ir ja isdrysiu jei nemanys, kad as nusneku pavadint drauge. tad as igyjau didziuli turta- penkias nuostabias biciules. jos visos be galo saunios, idomios ir man labai miela su jumis bendraut.Tikiu, kad ir kitos cia isiliejusios esat nuostobios merginos, moterys. As cia truputi i asmeniskumus ilindau, na bet ka parasiau, to nebetrinsiu. Tad va ne tik tiesias kojeles turiu, bet ir jus mielosios. Aciu likimui uz viska..jis apdovanojo uz visus kancios metus su tom kreivom kojom...As negaliu sakyt, kad neturejau draugu, bet sitos merginos mano artimos sielos. wub.gif wub.gif wub.gif
tad laukiu nesulaukiu kada nuims man aparatelius ir parvyks niniukas...laukiu kada jai darys operacija ir sirgsiu su ja kartu, kad tik cviskas butu sklandu..turiu jums daug patarimu, nes as juk lyg ir bandomasis triusiukas buvau ir esu lotuliukas.gif na lankysiu visas mielosios, nuo manes nepaspruksit, nes man klaipeda netoli...ir juk taremes visos susitikt su miniakais ir atsvest lotuliukas.gif
o kitos kurios norit prie musu prasom, juk kuo musu daugiau, tuo mes stipresnes..juk visu isgyvenimai tokie panasus...
as kad isivaziuoju rasau istisas litanijas..na kas netingi gal paskaito. smile.gif stiprybes visoms ir kaip sakoma ,,noreti reiskia tureti!!!,, norai materilizuojas.svajones pildos as gyvas irodymas smile.gif dat ikiukas visoms.Azen smagiu tau atostogu..mes deja taip ir nesusimateme dar smile.gif
Papildyta:
as net neuzsiminiau, kad su kraseliukste turejau grazu laika dubline!!!tikrai buvo smagu, o nakti lyg senos drauges kalbejom iki paryciu smile.gif na jus visos merginos man atradimas! Sie metai man labai laimingi. smile.gif iki kitu susirasymu smile.gif parasysiu kai ka naudinga turesiu papasakot..dabar buvo toks jausmingas issipasakojimas smile.gif
Atsakyti
Azen, graziu tau atostogu 4u.gif

o gal kuria dienele, ir mes galetume susibegti kur Laisvej? kazkaip net nepatogu, abi kaunietes, o dar nesimate ax.gif juk ir mergytes musu panasaus amziau...ka manai?
Papildyta:



Anil, na tavo zodziai, kaip visada sugraudina wub.gif


aš asmeniškai sužinojau apie kojų tiesininimo operacija 2000....Lūžio metai, nuo tada gyvenau ta viltim, kad tikrai pasidarysiu ją, trūks plyš kiek tai bekainuotų.....tikrai mintys materialuojasi, norim to ar ne tongue.gif
Atsakyti
aciu aciu, na susimatysim gal kada... nes ir per atostogas nelabai tuiu laisvo laiko, reik dukruze i pirma klase suruost, pasus keist reik, dar mociutes metines, vestuviu 10-metis vyro gimtadienis
blink.gif oi tik spek suktis o atostogu tik 2 savaites doh.gif
Atsakyti