Įkraunama...
Įkraunama...

Kepta duona prie alaus

QUOTE(inguliux/lt @ 2010 11 26, 09:22)
man labai skani tokia misraine:
kepta duona itrinta su cesnaku
suris
kiausinis
kumpelis
sv.  agurkas
proporciju gal jau ir nerasysiu bet pagrinda sudaro kepta duona.Viska sumaisyti su majonezu


thumbup.gif
I jei į šią mišrainę įdėti virtų pupelių - vadinasi "Marčios mišrainė" thumbup.gif
MB tėvai ją labai mėgsta wub.gif
Atsakyti
O man labai skanu yra sutarkuotą sūrį, išspaustą česnaką sumaišyti su majonezu ir tą mišinį dėti ant karštos pakepintos duonos. Mmmmm....
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2010 10 07, 21:32)
blush2.gif  nu man irgi sunku patikėt, kad vanduo pilasi blush2.gif  bet reiks pabandyt kada 4u.gif

Žinokit tikrai skani gaunasi thumbup.gif
Papildyta:
Mūsų šeimoj dabar padažas Nr 1: lydytas pirktinis sūris, majonezas, česnakas, pipiriukų kvapiųjų ir viską sumaišom thumbup.gif valgyti mirkant į padažą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(milonyte @ 2011 01 17, 14:14)
O man labai skanu yra sutarkuotą sūrį, išspaustą česnaką sumaišyti su majonezu ir tą mišinį dėti ant karštos pakepintos duonos. Mmmmm....

as irgi taip darau drinks_cheers.gif
galiam dar vietoj majonezo deti lydyta suri blush2.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Gal turit daugiau receptuku padaziuku su varske?? Kazkada vestuvese duona valgiau su varskes pdz,tai negalejau atsivalgyt,kaip skanu buvo!!! Tik negaliu pasakyti sudeties wink.gif
Atsakyti
QUOTE(saveke @ 2011 01 19, 21:27)
Sveikos smile.gif Gal turit daugiau receptuku padaziuku su varske?? Kazkada vestuvese duona valgiau su varskes pdz,tai negalejau atsivalgyt,kaip skanu buvo!!! Tik negaliu pasakyti sudeties  wink.gif

Saveke,
aš,tau pasiūlysiu du receptukus
tai švelnus varškės padažas{4porcijoms}
reikės:
pusė pakelio varškės,
obuolys,
1/8- 1/4 l.grietinėlės,
druskos,
šviežiai maltų pipirų,
citrinos sultys,ir žievelė,cukraus,smulkiai pjaustytų svogųno laiškų,

Mikseriu išplakama varškė,smulkiai supjaustytas obuolys{be sėklalidzio} ir grietinėlė.
Padažui reikia nepagailėt pagardų,kad būtų citrinos kvapas{bei žievelės}
kad būtų sastelėjusio skonio.


Antras pikatiškas padažas,paruošiamas,kaip pirmas receptas
Į paruoštą mišinį sudedama nedidelė tarkuota morka,tarkuotas marinuotas agurkas,a.š smulkintų kaparių.

Tikiuosiu ,kad kažka pataikiau
Atsakyti
Regna,aciu labai,reikes bandytis smile.gif
Tik labai neiprasta,kad prie duonos i varske obuolys dedasi wink.gif Nors nepabandzius negali zinot smile.gif
clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2010 10 07, 22:32)
blush2.gif  nu man irgi sunku patikėt, kad vanduo pilasi blush2.gif  bet reiks pabandyt kada 4u.gif

as bandziau, pradzioj ir labai skeptiskai ziurejau i tai, bet gaunasi tikrai labai skani duona. Tik turi truputi pastovet kad apdziutu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(feminell'a @ 2011 01 18, 21:01)
Žinokit tikrai skani gaunasi thumbup.gif
Papildyta:
Mūsų šeimoj dabar padažas Nr 1: lydytas pirktinis sūris, majonezas, česnakas, pipiriukų kvapiųjų ir viską sumaišom thumbup.gif  valgyti mirkant į padažą thumbup.gif

As i mikrobange padaziuka dedu, kad siltas butu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inguliux/lt @ 2010 11 26, 09:22)
man labai skani tokia misraine:
kepta duona itrinta su cesnaku
suris
kiausinis
kumpelis
sv.  agurkas
proporciju gal jau ir nerasysiu bet pagrinda sudaro kepta duona.Viska sumaisyti su majonezu



o vietoj sv.agurko ka galima butu ideti? g.gif
Atsakyti
O aš patobulinau savo užtepą ant keptos duonos, tai dabar dažniausiai skanaujam tokią užkandėlę:
iškepu duonytę nedidelėmis riekelėmis, įtrinu česnaką ir darau tokį užtepą:

pakelį varškės ištrinu su išspaustom 2-3 česnako skiltelėmis, žiupsneliu šviežių krapų(aš turiu šaldytų), 4-5 v.š. liesos grietinės (jei dėsim daugiau, bus skystesnė masė, jei mažiau tirštesnė, man gaunasi vidutinio tirštumo tokia sakyčiau). Į gautą masę įberiu druskytės, pipiriukų, vegetos. Tada smulkiai supjaustau maždaug 1/4 šviežio ilgo agurko ir 1/4 arba 1/2 saldžiosios paprikos (pagal skonį). Viską sumaišau ir palieku šiek tiek pastovėti, kad daržovės išskirtų savo aromatą. tada tepam ant keptos duonos riekelių ir mėgaujamės....Nu man tai labai skanu, valgom net ausys linksta! Labai patinka ir svečiams thumbup.gif Užtepas tikrai nėra riebus (tiek varškę, tiek grietinę naudoju liesą) ir tinka net ir pusryčiams ant nekeptos duonos arba trapučio mirksiukas.gif
Skanaus! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(feminell'a @ 2011 01 18, 20:01)

Mūsų šeimoj dabar padažas Nr 1: lydytas pirktinis sūris, majonezas, česnakas, pipiriukų kvapiųjų ir viską sumaišom thumbup.gif  valgyti mirkant į padažą thumbup.gif

cia gal gaunasi toks padažas prie duonos kaip cili picoj g.gif nes man ten toks skanus padziukas prie k.duonos happy.gif tik idomu kaip jis daromas g.gif
Atsakyti