Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralus šeimos planavimas (V)

Labas rytas, merginos smile.gif Jungiuosi ir as 4u.gif
QUOTE(werde @ 2010 07 24, 17:53)
off topic: man kazkodel neleidzia paziuret senos temos paskutinio psl, kompo antivirusine meta ispejimus apie kenkejiskas programas, ar kuriai taip daro?

man irgi vieskas veikia smile.gif
QUOTE(Žiogelis @ 2010 07 25, 18:53)
. Šiandien 4 CD, o BT dar nematuota

as si cikla irgi matuoti pradejau veliau (7CD), savaitgaline isvyka sumaise biski... blush2.gif Bet nieko, man manau uzteks tu dienu iki O, nes irgi veliau ji man buna.
Nuo kitos sav. ir mums jau atostogos, tai idomu, kaip cia derinsis palapine, termometras ir BT?? blink.gif Aisku, kadangi mes jau bandom nestuke.gif , tai ne taip ir svarbu jau butu BT matuoti, bet as grynai del saves ir del idomumo noriu smile.gif Na, manau svarbiausia nesukulti kur nors savo paskutinio gyvsidabriuko... O gal geriau si cikla su elektroniniu pamatuoti?? g.gif
Atsakyti
O mano O nėra unsure.gif Bet taip keista buvo tos kiaušinio baltymo gleivės g.gif o temperatūra nepakilo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Horo @ 2010 07 26, 09:31)
O mano O nėra unsure.gif Bet taip keista buvo tos kiaušinio baltymo gleivės g.gif o temperatūra nepakilo verysad.gif

O tai iki kiek nukrito po tų 36,8? g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2010 07 26, 16:40)
O tai iki kiek nukrito po tų 36,8? g.gif

Iki 36,7C, o visą ciklą ji buvo 36,6C Ir va kiek matuoju kruopščiai, pas mane po O šoka ji mažiausiai iki 36,9C, o šiaip virš 37C laikosi.
Atsakyti
QUOTE(Horo @ 2010 07 26, 17:44)
Iki 36,7C, o visą ciklą ji buvo 36,6C Ir va kiek matuoju kruopščiai, pas mane po O šoka ji mažiausiai iki 36,9C, o šiaip virš 37C laikosi.

Taigi visai galėjo ta O jau būti - juk žemiau dengiamosios linijos BT nenukrito. Tik tiek, kad reikia pastebėti dar keletą dienų. Manau visai tikėtina, jog BT vėl kils, gal net ir iki tų 37. O kad situacija ne tokia, kaip įprasta, tai, kaip kažkas minėjo - gamtoje šimtas procentų neegzistuoja. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaganė @ 2010 07 25, 22:26)
Paskutinius du ciklus neviltis ima - kai ateina O laikas, dvi dienas gražiai pakyla temperatūra, o trečią nusileidžia  unsure.gif ar čia atostogas kaltinti ar ką, bet nervas tai ima  cool.gif

O kiek nusileidžia ir ar ketvirtą rytą vėl pakyla? g.gif
Atsakyti
Laba ryta,

aš tai stebiu savo naują ciklą ir kažkaip nebesusigaudau... blink.gif trečią dieną iš eilės BT užstrigus ant 36,6. Na, bet čia dar OK, tokia ji maždaug ir būna I fazėje smile.gif
Bet kas darosi su gimdos kakleliu?? Jau vakar man buvo keista, kad jis gan auštai ir minkštas, o šian pasikėlė dar aukšiau ir dar labiau suminkštėjo g.gif o juk dar tik 9 CD, kaip ir ankstoka O būtų... Tiesa, vakar, šian padavė baltų kreminių gleivių... Tas ryškus "šlapumo" pojūtis.
Kokios būtų interpretacijos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2010 07 26, 20:00)
O kiek nusileidžia ir ar ketvirtą rytą vėl pakyla? g.gif


Nusileidžia iki dengiamosios linijos ar net kiek žemiau, ir nebekyla unsure.gif
Atsakyti
Mildukas, juk gali visaip būti, juk aną ciklą galėjo O ir nebūti, o kai jos nebūna tai būna visaip mirksiukas.gif
Na, o čia mano keistenybės. Atrodė tokios aiškios vaisingos dienos buvo, su visais požymiais, o BT nepakilo:
user posted image
O dabar ir gleivės nedaug jų ir kreminės, gimdos kaklelis pasileido žemyn sukietėjo ir užsidarė, ko gero bus ta O įvykusi, nes pagaliau juk laikas jai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Horo: 27 liepos 2010 - 10:05
QUOTE(Horo @ 2010 07 27, 11:04)
Mildukas, juk gali visaip būti, juk aną ciklą galėjo O ir nebūti, o kai jos nebūna tai

aha, visko gali buti gi... Tai idomu dabar, kas bus toliau?? g.gif smile.gif
o pas tave irgi kazkas neaiskaus... Gali juk taip buti, kad O taip ir neivyko.. Gal ten brendo brendo viskas, bet del karstu oru (ar dar ko nors) eme ir nesubrendo... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 07 27, 06:17)
Kokios būtų interpretacijos? smile.gif


as tai sakyciau gaudykit lialiu kuo greiciau biggrin.gif nes pagal tavo aprasytus pozymius ryskiai vaisingas periodas. galvoju gal cia dar ir pasekme tu vaistu naudotu, ar siaip gal kokie kiti faktoriai nuleme paankstinima smile.gif na gal nors karta bus normalesnio ilgio ciklas 4u.gif

Horo, sakyciau palauk dar veino temp, gal pakils, nes ir dabartines juk yra aukstesnes uz zemas smile.gif

as si cikla atostogauju nuo bt matavimo biggrin.gif vaziuoju i lt be vyro biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo werde: 27 liepos 2010 - 10:26
MildukasK, ir as manau, kad O galejo paankstinti gertas Duphaston'as. Nes ir man buvo paankstejus O, kai geriau vaistukus.
Atsakyti
QUOTE(werde @ 2010 07 27, 11:23)
as tai sakyciau gaudykit lialiu kuo greiciau  biggrin.gif nes pagal tavo aprasytus pozymius ryskiai vaisingas periodas. galvoju gal cia dar ir pasekme tu vaistu naudotu, ar siaip gal kokie kiti faktoriai nuleme paankstinima smile.gif na gal nors karta bus normalesnio ilgio ciklas  4u.gif

QUOTE(Garbanelele @ 2010 07 27, 16:48)
MildukasK, ir as manau, kad O galejo paankstinti gertas Duphaston'as. Nes ir man buvo paankstejus O, kai geriau vaistukus.

mm.. apie Duph nepagalvojau g.gif Bet tikiuosi ne veltui tie meginimai buvo lotuliukas.gif blush2.gif
Nu kaip smalsu, tai negaliu biggrin.gif
Atsakyti