Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralus šeimos planavimas (V)

QUOTE(werde @ 2010 07 27, 11:23)
as tai sakyciau gaudykit lialiu kuo greiciau  biggrin.gif nes pagal tavo aprasytus pozymius ryskiai vaisingas periodas.

Baltos kreminės gleivės irgi rodo ryškiai vaisingą periodą? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaganė @ 2010 07 27, 08:44)
Nusileidžia iki dengiamosios linijos ar net kiek žemiau, ir nebekyla  unsure.gif

Nu labai keista. unsure.gif Jei teisingai supratau Tavo apibūdinimą, tai toks pakilimas tikrai nėra O rodiklis. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Horo @ 2010 07 27, 11:04)
Na, o čia mano keistenybės. Atrodė tokios aiškios vaisingos dienos buvo, su visais požymiais, o BT nepakilo:

Nelabai suprantu, kodėl sakei, kad visą ciklą BT buvo 36,6? g.gif Jei dėl kažkokių priežasčių atmeti 20 ir 21 CD BT, visai gražiai ta BT pakilusi - tik reikia dar vieno taško palaukti (kitas dalykas - kaip su tom 6 žemom temperatūrom...)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 27 liepos 2010 - 16:23
QUOTE(werde @ 2010 07 27, 10:23)
as si cikla atostogauju nuo bt matavimo  biggrin.gif vaziuoju i lt be vyro  biggrin.gif


O nebijai, kad nestebėtas ciklas gali būti be ovuliacijos? Aš vis tiek matuočiau g.gif

Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2010 07 27, 15:21)
Baltos kreminės gleivės irgi rodo ryškiai vaisingą periodą? unsure.gif

baltos kremines gleives paimtos atskirai nerodo, bet ju atsiradimas po sauso periodo galetu, plius kaklelio pozymiai smile.gif

QUOTE(Žiogelis @ 2010 07 27, 15:50)
O nebijai, kad nestebėtas ciklas gali būti be ovuliacijos? Aš vis tiek matuočiau  g.gif


Nebijau biggrin.gif o gal koks netyciukas sugalvos ateit blush2.gif Jei rasiu pas mama gyvsidabrini termometra gal ir pamatuosiu smile.gif

Atsakyti
Sveikutės, o pas mane šiandien 11DPO. Dar nežinau, viena esu, ar jau ne wub.gif
Testo dar nedarau kol kas, kad netektų nusivilti ( vien dėl to galbūt, jog dar ankstoka)
g.gif

Milduk, na, laikomės ir gaudykim nestuke.gif

O šiaip aš turiu tokią į neviltį varančią dovanėlę - herpes virusą. Jį nuo vaikystės turiu, dažniausiai jis būdavo ant lūpų, keletą kartų ant nugaros yra buvęs, o jau kokie metai dislokavosi "ten". Patikėkit, net priešui nelinkėčiau. Dabar kaip tik jis suaktyvėjęs, tai bijau, kad nestuke.gif nepakenktų, nors gydytoja sako, jog pavojinga, kai klastūnas herpesas išlenda pirmą kartą nėštumo metu.
Bet vistiek...


Ir apskritai šitas parazitas dažnai ir NŠP gadindavo - sulauki nevaisingo periodo - ir še kad nori - herpes minimum 3 dienom. Klaiku, kartais jaučiuos kaip kokia raupsuota. verysad.gif

Ir dar off topic: šiandien nubaudė mane sad.gif nevisai sustojau prie STOP, tik stabtelėjau... Dabar žiauri nuotaika ir taip pinigų trūksta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 27 liepos 2010 - 20:55
Drugeli, nesinervuok, patausok ir nervus, nuo jų irgi imunitetas silpsta.. Šiaip jei herpes dažnai puldinėja, reikia stiprinti imunitetą ir kuo mažiau nervuotis. Viskas bus gerai, be to gal tu jau nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2010 07 27, 17:21)
Nelabai suprantu, kodėl sakei, kad visą ciklą BT buvo 36,6? g.gif Jei dėl kažkokių priežasčių atmeti 20 ir 21 CD BT, visai gražiai ta BT pakilusi - tik reikia dar vieno taško palaukti (kitas dalykas - kaip su tom 6 žemom temperatūrom...)

Aš ne visada žymėdavau blush2.gif biggrin.gif bet tokia jau esu doh.gif O 20 ir 21 CD nėra reikalo atmesti, nes buvo matuota idealiai tiksliu laiku, idealiomis sąlygomis. 36,8C pas mane tikrai ne antros fazės temperatūra unsure.gif jau antrus metus matuoju, niekada tokia antroje fazėje nebuvo. Bet kaip dabar suprasti? Man ir gleivės kiaušinio baltymo buvo, net ir kvapas buvo tų vaisingųjų, ir gimdos kaklelio padėtis ir pagaliau poreikiai meilei buvo ohoho kaip pakilę. O dabar gleivės kreminės, jų labai mažai, na grynai kaip po ovuliacijos. Ką man daryti dėl mylu-mylu? Mano vyras labai jau nori tas gumutes atidėti į šoną. Pagal Bilingsų metodą galėtume tai padaryti, bet dabar žiūrint į BT, O nebuvo... Kiesta labai keista, aš tikiuosi neatsitiks taip, kad kažkas pasikeis ir man nebetiks NŠP.

QUOTE(suri kata @ 2010 07 27, 22:58)
Drugeli, nesinervuok, patausok ir nervus, nuo jų irgi imunitetas silpsta.. Šiaip jei herpes dažnai puldinėja, reikia stiprinti imunitetą ir kuo mažiau nervuotis. Viskas bus gerai, be to gal tu jau  nestuke.gif

Nuo herpes neįmanoma pagyti, virusas organizme būna nuolat, tik kai nusilpsta imunitetas išlenda.
Atsakyti
QUOTE(Horo @ 2010 07 27, 23:12)
Aš ne visada žymėdavau blush2.gif  biggrin.gif bet tokia jau esu doh.gif O 20 ir 21 CD nėra reikalo atmesti, nes buvo matuota idealiai tiksliu laiku, idealiomis sąlygomis. 36,8C pas mane tikrai ne antros fazės temperatūra unsure.gif jau antrus metus matuoju, niekada tokia antroje fazėje nebuvo. Bet kaip dabar suprasti? Man ir gleivės kiaušinio baltymo buvo, net ir kvapas buvo tų vaisingųjų, ir gimdos kaklelio padėtis ir pagaliau poreikiai meilei buvo ohoho kaip pakilę. O dabar gleivės kreminės, jų labai mažai, na grynai kaip po ovuliacijos. Ką man daryti dėl mylu-mylu? Mano vyras labai jau nori tas gumutes atidėti į šoną. Pagal Bilingsų metodą galėtume tai padaryti, bet dabar žiūrint į BT, O nebuvo... Kiesta labai keista, aš tikiuosi neatsitiks taip, kad kažkas pasikeis ir man nebetiks NŠP.
Nuo herpes neįmanoma pagyti, virusas organizme būna nuolat, tik kai nusilpsta imunitetas išlenda.


Aš tavo vietoj luktelėčiau. Praeitas mano ciklas buvo toks pats - vaisingosios gleivės baigėsi, o temperatūra pakilo turbūt tik po keturių dienų.
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2010 07 27, 21:45)
Milduk, na, laikomės ir gaudykim  nestuke.gif

aha, laikomes drinks_cheers.gif
beje, sutinku su suri kata, tau tikrai reikia stiprinti imuniteta smile.gif juk vasara, pilna visokiu gerybiu, atostogos buna, tai ilsekis, sveikai matinkis ir viskas bus ciki thumbup.gif
nors.. Pas mane pacia hemaglobinas per zemas, tai buvo prisakyta valgyt vaisius ir darzoves... O man net paziureti rugstu i kokius serbentus ar agrastus.. lotuliukas.gif

Tiesa, mano BT jau 4ta diena stabiliai laikosi ant 36,6... g.gif Uzstrigo sakyciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Horo @ 2010 07 27, 23:12)
36,8C pas mane tikrai ne antros fazės temperatūra unsure.gif jau antrus metus matuoju, niekada tokia antroje fazėje nebuvo.



QUOTE(MildukasK @ 2010 07 28, 07:21)
Tiesa, mano BT jau 4ta diena stabiliai laikosi ant 36,6...  g.gif Uzstrigo sakyciau biggrin.gif


Ak, mielosios, aš irgi dar nemačius tokių žemų temperatūrų kaip mano šį ciklą.. Dabar laikėsi savaitę 36,6, o šiandien visai man neregėta negirdėta - 36,45, tad nenustebsiu jei kaip ir Horo pakils tik iki 36,8, čia jau reiks užskaityt kaip pakilimą, o praeitą ciklą čia buvo deng. linija smile.gif Bet net ir malonu tokias normalias temperatūras matyt, ne per aukštas.
Man su šiuo ciklu išvis žiūrėsim kaip bus, nes prieš porą sav. patyriau tokį stresą, kad net negaliu apie tai kalbėti, be galo skaudu (netekau savo mamytės) verysad.gif verysad.gif
O dabar požymiai vaisingi, ir mes labai labai norim vaikelio.. Žiūrėsim kada organizmas nuspręs, kad jau atsigavo po šoko..
Atsakyti
QUOTE(suri kata @ 2010 07 28, 10:23)
Ak, mielosios, aš irgi dar nemačius tokių žemų temperatūrų kaip mano šį ciklą.. Dabar laikėsi savaitę 36,6, o šiandien visai man neregėta negirdėta - 36,45, tad nenustebsiu jei kaip ir Horo pakils tik iki 36,8, čia jau reiks užskaityt kaip pakilimą, o praeitą ciklą čia buvo deng. linija  smile.gif Bet net ir malonu tokias normalias temperatūras matyt, ne per aukštas.
Man su šiuo ciklu išvis žiūrėsim kaip bus, nes prieš porą sav. patyriau tokį stresą, kad net negaliu apie tai kalbėti, be galo skaudu (netekau savo mamytės)  verysad.gif  verysad.gif
O dabar požymiai vaisingi, ir mes labai labai norim vaikelio.. Žiūrėsim kada organizmas nuspręs, kad jau atsigavo po šoko..


console.gif
Atsakyti
Suri Kata, užjaučiu tave labai. Kaip gaila...

Mano BT irgi labai žema. Šiandien vėl 36,45. Ir nepadeda nei alkoholis, nei stresas biggrin.gif
Atsakyti
Suri kata verysad.gif
Pas mane šįryt BT kilo iki 36,85C, bet fertilityfriend vis dar nenubrėžė O:
user posted image
O jeigu išimčiau vieną temperatūrą, viskas labai gražiai sueitų:
user posted image
Palyginimui mano balandžio mėn grafikiukas
user posted image
Panos, ką manot? Aš jau galvoju dėt gumas į šoną, nes gleivės aiškiai nevaisingos, kaklelis užsidaręs cool.gif o ir gleivių kiekis stipriai kito, buvo tos kiaušinio baltymo gleivės ir buvo jų labai daug, o dabar belikę labai mažas kiekis kreminių. Ar ne per drąsi būčiau nebesisaugodama?
Atsakyti