Įkraunama...
Įkraunama...

...ir danguje sužibo dar viena žvaigždelė...

QUOTE(lairam @ 2010 07 25, 20:22)
O, Dieve, kad Jūsų draugės scenarijus pasikartotų ir man  wub.gif . Praktiškai mano didžiausia svajonė šiuo metu. DĖKOJU UŽ PALINKĖJIMĄ  4u.gif

Lairam, linkiu, kad Tavo svajonė greičiau išsipildytų, kad trečią kartą viskas būtų kitaip. Ir stipriai apkabinu. Sunku man iš tikrųjų buvo skaityti, nors parašyta be galo gražiai...
Gal dėl to, kad pati turėjau kelis persileidimus...
O gal todėl, jog norėjau jūsų istorijai kitokios pabaigos...
Užsuk ir pas Lazdynų mamytes mirksiukas.gif
Atsakyti
Jokie paguodos žodžiai nepadės... sad.gif Bet labai labai nuoširdžiai linkiu kuo greičiau susilaukti kito vaikiuko 4u.gif
Atsakyti
Lairam, brangoji, stiprybes tau kuo didziausios, ir visai jusu seimai ...
nerandu daugiau zodziui kuom paguosti, ar palinketi, nes manau jie siuo atveju butu beprasmiai.. tik zodziai... laikas tikiuosi bent truputeli uzlygins ta didele zaizda tavo sirdeleje...
ir zinoma linkiu kuo greiciau susilaukti mazylio 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shura @ 2010 07 27, 18:09)
Lairam, brangoji, stiprybes tau kuo didziausios, ir visai jusu seimai ...
nerandu daugiau zodziui kuom paguosti, ar palinketi, nes manau jie siuo atveju butu beprasmiai.. tik zodziai... laikas tikiuosi bent truputeli uzlygins ta didele zaizda tavo sirdeleje... 
ir zinoma linkiu kuo greiciau susilaukti mazylio  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Ačiū, Shuriuk, verysad.gif . Tikiuos, kad tavo palinkėjimai išsipildys kuo greičiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2010 07 23, 12:47)
Atsiprašau, jog nesugebėjau tavo sielutei pagaminti teisingo apvalkalėlio... Atsiprašau už tą sergančią širdelę... Tu mano išsvajotas, išlauktas...[/i][/color][/font]


cray.gif cray.gif cray.gif uzuojauta console.gif
Atsakyti
Stiprybės Jūsų šeimai. Kuo greičiau sulaukite sveikučio sūnelio ar dukrytės.
Atsakyti
supuoju ant ranku savo mazyli ir asaros byra del tavojo..siaubas,neisivaizduoju to skausmo..bet is visos sirdies linkiu rasti paguoda..laikykis..
Atsakyti
Skaičiau ir atsigamino viskas..prieš mėnesį palaidojom Emiliuko puseserę..Ji išgyveno šešias paras..Istorija beveik analogiška..Galvoju dabar,juk ten santariškėse gydytojams kiekvieną dieną tas pats..kasdienybė...kai mažas angelėlis palieka šį pasaulį..jie jau žino...likimą..ir stebuklų tokiam skyriuje kažin ar būna..o tėveliai tiki kiekvieną minutę, sekundę..
Žiaurus pasaulis..
Lairam tu laikykis 4u.gif Laikas tik laikas tą skausmą apmalšins..Ir tikiuos nauja gyvybė greit atsiras tavo pilvuke 4u.gif Laikykitės 4u.gif
Atsakyti
console.gif
Atsakyti
QUOTE(Stratonikeja @ 2010 07 28, 19:16)
Stiprybės Jūsų šeimai. Kuo greičiau sulaukite sveikučio sūnelio ar dukrytės.

Labai tikiuos, kad kita vasara bus džiaugsmingesnė mūsų šeimai, nes šiemet jos nebmatau...

Vakar mano mažyliui jau būtų suėjęs pirmasis mėnesiukas wub.gif . Valgytumėm torčiuką, o teko degti žvakeles verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(siroma @ 2010 07 30, 22:24)
Skaičiau ir atsigamino viskas..prieš mėnesį palaidojom Emiliuko puseserę..Ji išgyveno šešias paras..Istorija beveik analogiška..Galvoju dabar,juk ten santariškėse gydytojams kiekvieną dieną tas pats..kasdienybė...kai mažas angelėlis palieka šį pasaulį..jie jau žino...likimą..ir stebuklų tokiam skyriuje kažin ar būna..o tėveliai tiki kiekvieną minutę, sekundę..
Žiaurus pasaulis..
Lairam tu laikykis 4u.gif Laikas tik laikas tą skausmą apmalšins..Ir tikiuos nauja gyvybė greit atsiras tavo pilvuke 4u.gif Laikykitės 4u.gif


Ačiuks Tau 4u.gif . Bandome laikykis, gal net ir neblogai sekasi. Visokių akimirkų būna, bet dabar jau lengviau. vakar labai sunku buvo, nes visą dieną apie mažiuką galvojau. Pažiūriu pro langą - saulė, o man graudesys ima. Atrodo, jau mėnesiukas būtų, graži diena, nekaršta, eičiau stumdyti vežimo verysad.gif . Pasižiūriu į dangų - ten gražučiai debesėliai plaukia. Galvoju, gal jis sėdi ant kokio debesiuko ir man moja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2010 07 31, 17:59)
Pasižiūriu į dangų -  ten gražučiai debesėliai plaukia. Galvoju, gal jis sėdi ant kokio debesiuko ir man moja  verysad.gif


Žinoma, kad mojuoja tau nuo debesėlio wub.gif
Laikykis....
Atsakyti
Stiprybes irkuo greiciau sulaukti stebukliuko
Atsakyti