Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

QUOTE(linau @ 2006 01 11, 07:51)

Dar sakykit ar kraujo grupė būtina? Nes man neirašė per medicininę.......... g.gif kas jei jos nebus med. pase?


geriau sutitvarkyk kaip priklauso...nes ta med kortelę paims ir nepažiūrės ar yra kr grupė ar ne...o ten kur "daro teises...pamatys ir gali būt negerai, nes kraujo grupė yra užrašoma teisėse
Atsakyti
Deja, vairavimą man teko laikyti 2 kartus. Pirmą kartą instruktorius buvo toks visai geranoriškas, labai ramus, tai ir aš kažkaip atsipalaidavau. Aikštelėje viskas liux, išvažiavom į miesta ir jau nebedaug buvo likę važinėtis, kai mintyse pradėjo suktis "jau išlaikiau" ir... padariau klaidą. Nesustojau prie STOP ženklo blink.gif Kai dabar pagalvoju, tai kaip aš taip galėjau padaryt g.gif Išvada viena, negalima per daug atsipalaiduoti.
Kitą kartą teko labai piktas instruktorius. Kojos drebėjo, bet išlaikiau. Beje, neatsakiau į klausimą apie vairo lasvąją eigą, nes pirmą kartą apie tokį dalyką girdėjau, bet niekis, pravažiavau gerai ir egzas išlaikytas thumbup.gif
Taigi, kas laikys, tiems sėkmės ir svarbu per daug neatsipalaiduoti
Atsakyti
viltuke o kuo tas piktumas pasireiske?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linau: 12 sausio 2006 - 12:20
Na as laikiau pries beveik metus..Tai man pasitaike geras egzaminuotojas, net buvom susigincije del pesciuju perejos, bet is to smagiai pasijuokem.. thumbup.gif o taip tai maniau kad man bus sakes del to.. doh.gif O stai vienai pazystamai buvo,taip kad egzaminuotojas atidare kapota ir kazkokia detale paprase parodyti, na kur ji randasi..Ji zinoma neatsake, ir egzo neislaike..Po to perlaike..As tai aisku pradeciau gincytis, juk laikau egza ne darbui i autoservisa..Jo darbas tikrinti kaip moki vaziuoti, o ne krapstytis po kapotu.... doh.gif Sekmes laikantiems!
Atsakyti
QUOTE(linau @ 2006 01 11, 09:10)
O galima gal kur rasti tuos klausimus ir atsakymus g.gif į juos, kad pasiskaityt. Man toks  blush2.gif  nevaizdingas instruktoriaus pasakojimas apie ratų balansavimą ir kita, kad nieko nepamenu  blush2.gif

jei nepaslaptis kaip išsisukai  blush2.gif o kas jei neatsakai i ta klausima? nebeleidzia važiuot?


Man atrodo, kažkas minėjo, kad yra sąrašas su klausimais ir atsakymais, bet gali būti, kad painioju su saugaus eismo klausimais ir ats. teoriniam egzui..
manęs klausimų paklausė jau grįžus į regitros aikštelę po vairavimo gatvėje. Sužymėjo kitas klaidas ir paklausė tų klausimų. Atsimenu, kad buvo 3:
1.Ijungti/išjungti ilgąsias šviesas
2. Kam reikalingi ratų balansavimo svareliai
3. kažko apie aušinimo skystį.
Kadangi su šviesomis buvau susimalus jau pačioje egzo pradžioje, tai pažymėjo kaip klaidą doh.gif tada paklausė apie tuos svarelius, sako: kam reikalingi? aš sakau: kad subalansuotų ratus blush2.gif tai jis: taip, bet kam to reikia? aš tada taip pasižiūrėjau į jį ir sakau: o jūs manot, kad man to prireiks? tai egzaminuotojas nusišypsojo, pasakė, kad gal ir neprireiks ir pats ten kažką paaiškino, bet įskaitė atsakymą, o kai pamačiau, kad trečias klausimas apie aušinimo skystį, sakau: klauskit, ko norit, viską žinau (nes buvo aktualu man tada), tai jis vėl nusijuokė ir sako: gerai, gausi tu tas teises thumbup.gif sakau, labai sukalbamas buvo. Vėliau teko girdėti, kad kas pas jį laiko, tai beveik visi išlaiko thumbup.gif
o jei neatsakai, nemanau, kad neleidžia važiuot, tiesiog pažymi kaip nekritinę klaidą ir sumuoja su kitom.
Sekmės ir drąsos visiems biggrin.gif
Atsakyti
Turiu KET knygelę, kurioje yra praktinio egzamino turinys, t. y. ko galėtų klausti egzaminuotojas. O gal visose yra? Pavartinėk spaudos kioskuose. Kai žinosi klausimus, tai atsakymus vis kaip nors susirasi.
Atsakyti
QUOTE(viltuke @ 2006 01 12, 11:35)
Deja, vairavimą man teko laikyti 2 kartus. Pirmą kartą instruktorius buvo toks visai geranoriškas, labai ramus, tai ir aš kažkaip atsipalaidavau. Aikštelėje viskas liux, išvažiavom į miesta ir jau nebedaug buvo likę važinėtis, kai mintyse pradėjo suktis "jau išlaikiau" ir... padariau klaidą. Nesustojau prie STOP ženklo blink.gif Kai dabar pagalvoju, tai kaip aš taip galėjau padaryt g.gif  Išvada viena, negalima per daug atsipalaiduoti.
Kitą kartą teko labai piktas instruktorius. Kojos drebėjo, bet išlaikiau. Beje, neatsakiau į klausimą apie vairo lasvąją eigą, nes pirmą kartą apie tokį dalyką girdėjau, bet niekis, pravažiavau gerai ir egzas išlaikytas thumbup.gif
Taigi, kas laikys, tiems sėkmės ir svarbu per daug neatsipalaiduoti

vajetau, o kas ta laisva jega? blink.gif blink.gif
Atsakyti
Na rytoj ryte manes ir laukia vairavimo egzaminas. Baisu. Kazkaip nusiteikiau, kad neislaikysiu is pirmo karto. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2006 01 13, 00:03)
vajetau, o kas ta laisva jega? blink.gif  blink.gif



Ne laisva jega, o eiga. Mums mokytojas isaiskino, kad siuolaikiniuose automobiliuose negali buti vairo laisvosios eigos. g.gif
Atsakyti
QUOTE(IRMELE @ 2006 01 13, 19:06)
Na rytoj ryte manes ir laukia vairavimo egzaminas. Baisu. Kazkaip nusiteikiau, kad neislaikysiu is pirmo karto.  lotuliukas.gif


Sekmes 4u.gif
Kokiem mieste
Aš ir žiauriai bijau. Papasakok būtinai kaip sekės.

Man liko 2 vairavimo pamokos ir viena manu imti papildomai, nes per 8 pamokas tik 1 karteli buvau aisktelėje. Žiauriai bijau.. gyvenime tiek egžaminų esu islaikius ir laikius ir ne vieno taip nebijojau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linau: 13 sausio 2006 - 19:18
QUOTE(IRMELE @ 2006 01 13, 19:08)
Ne laisva jega, o eiga. Mums mokytojas isaiskino, kad siuolaikiniuose automobiliuose negali buti vairo laisvosios eigos. g.gif

man kažkaip aiškino, kad tai yra tiek kiek vairas pasisuka, o tuo metu ratai nesisuka g.gif blush2.gif kažkas tokio...todel laisva eiga turi būt kuo mažesne arba išvis jos neturi but, nes negalėsi valdyt automobilio
Atsakyti
QUOTE(IRMELE @ 2006 01 13, 19:08)
Ne laisva jega, o eiga. Mums mokytojas isaiskino, kad siuolaikiniuose automobiliuose negali buti vairo laisvosios eigos. g.gif

na,sekmes tau!ryt laukiam su ispudziais!
Atsakyti