Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

QUOTE(mexxi @ 2006 01 16, 21:58)
nesijaudink,jei gerai mokesi su maza tai mokesi ir su didele mirksiukas.gif stebuklo nera 4u.gif  ax.gif


ax.gif Racijos tavo žodžiuose yra
Atsakyti
QUOTE(linau @ 2006 01 16, 23:37)
g.gif o man sake kad kompas išmeta tau pas ką egzaminuoja ir su kokia mašina..

O va aš jau užsiregistravau sausio 26d. Kokiu laiku patogiausia laikyt g.gif sako 10 12 val...

Aš Vilniuje laikiau. Nežinau kaip kt miestuose. Tik kai registruoja, visus tavo duomenis suvedinėja, rekia iš karto prašyti kokios nori mašinos. Jei neprašysi, tai nieks ir nesiūlys. Gal tada tikrai kompas išmeta g.gif
O dėl laiko, tai manau, kad nesvarbu kada
Atsakyti
nu va paskambinau ir paklausiau, bet sako ne, ka kompas ismes su tokia ir varuosiu
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2006 01 10, 18:28)
Na,lanko mano diedas vairavimo kursus ir baisiai tredzia del artejancio ekzo.. O as paguosti varskeli negaliu-mat teises laikiau dar Keliu policijoj.Tai klausimas tiem,kurie laike Regitroj-kaip ten viskas vyksta,prie ko kabinejasi,ar sunku?


Susipazinau su tokiu vienu is Regitros '' netycia'' kaip tik kai jau turejau laikyti vairavimo egza, ax.gif tiesiog bendradarbe susirasinejo su juo kazkokiam psl. tai ir as tokiu budu prisikabinau nekaltai. Pazindinomes kavinej, tai jau pirma vakara jis nupasakojo savo darbo ypatumus, jaucia pasitenkinima kai pana ar bicas ateina isprakaitaves, drebantis, nenulaikantis vairo. Sake, kad jam mat nuo nuotaikos priklauso islaikys ar ne, bet neduok Die panos ateina su miniakais, tai GARANTUOTAI EGZAS NEISLAIKYTAS. Jie visi tarpusavy susitare, kad tokie bajeriai nepraeina. Patikekit, kai ejau laikyt egzo ta diena, nors ir zinojau kad jau turiu pazymejima ir salia sedes '' pazystamas patologinis egzaminuotojas'', neradau blyn nei atbulinio, nei tu kuolu , net nesupratau kaip isvis man i ta garaza papulti reikia is tos baimes. Po to dar pareiske, tas bachuras islaike tik del to, kad tu po jo atejai. Tai va, cia nuo nuotaikos gerbiamuju priklauso. Kol sedejau salej, tai jausmas toks, kad egzekucija vyksta, ateina vazna mina, nuziuri ir letai taria - einam....Nieko gero. Netipiniai mentai.
Atsakyti
QUOTE(IRMELE @ 2006 01 14, 09:12)
Na as jau po egzamino. blush2.gif  Susimoviau ziauriai, net is aiksteles neisvaziavau. doh.gif  Nuvaziuodama nuo estakados per anksti sukau ir ratas paliete estakados krasta. schmoll.gif  Ir cia skaitosi kritine klaida.
Tiesa, kai tik ilipau i automobili, tai uzdave keleta klausimu. Klause kam reikalingas generatorius, tai as nezinojau.  g.gif Ir dar klause, koks turi buti padangu protektoriaus gylis. Sita atsakiau.



Islaikysi , as irgi is to nervo nezinojau kur atbulinis isijungia, nemaciau nei aiksteles nei garazo. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(otta @ 2006 01 18, 17:23)
  Kol sedejau salej, tai jausmas toks, kad egzekucija vyksta, ateina vazna mina, nuziuri ir letai taria - einam....Nieko gero. Netipiniai mentai.

na zinai,eina sau blink.gif g.gif Ot svolociai..
Jetau,kaip nevirskinu tokiu,kurie kad ir menkute,bet neva valdzia parodo..
fui.
Atsakyti
QUOTE(linau @ 2006 01 18, 17:39)
nu va paskambinau ir paklausiau, bet sako ne, ka kompas ismes su tokia ir varuosiu

Čia tie paprašymai tik neoficialiai. Nuo registratorės priklauso, ir niekieno ten nereikia klausinėti ir skambinėti. Tiesiog gražiai paklausti, kaip žmogaus, ar gali padaryti taip, kad būtų ta mašina, kurios tu nori. Na, man tai tas fintas praėjo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(viltuke @ 2006 01 19, 11:50)
Čia tie paprašymai tik neoficialiai. Nuo registratorės priklauso, ir niekieno ten nereikia klausinėti ir skambinėti. Tiesiog gražiai paklausti, kaip žmogaus, ar gali padaryti taip, kad būtų ta mašina, kurios tu nori. Na, man tai tas fintas praėjo ax.gif


Pazystama sake, kad ir oficialai tai padaryt buvo galima. Na man jau nebesvarbu. kazkaip nebepanikuoju. Kaip bus taip
Atsakyti
kalbejau su drauge is Marijampoles-sako,pas juos retas be kysio is pirmo karto islaiko..
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2006 01 19, 19:31)
kalbejau su drauge is Marijampoles-sako,pas juos retas be kysio is pirmo karto islaiko..


Tai gryna tiesa. Galejau ir as kaip nors susimoketi is karto, bet tikejausi, kad pasiseks. g.gif
Atsakyti
Viniuj tai su kyšiais nepraeisi, kiek klausiau, sako, kad jie bijo ir geriau net nesiartinti, nes pati iš to strioko ir nevilties galvojau mestelt į kišenę kokį 100 lt. žodžiu, jie iš visų pusių kurios bežiūrėtum pavojingi. Pasipūtėliai.
Atsakyti
g.gif kaip reikės per tokius šaltčius laikyti vairavimo egzamina..ar nenuslysiu nuo estakados g.gif suabejojau ar tinkama meta pasirinkau, bet jau neturiu kur trauktis

Ar žinot ar yra riba nuo teorijos laikymo: kiek daugiausia laiko gali praeiti iki praktikos vairavimo egzamino laikymo?
Atsakyti