Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

QUOTE(amber123 @ 2011 08 02, 18:46)
Gal ir logiska, as girdejus apie tai.. bet priklauso dar ir ta persikine kokia..  smile.gif ne visos geltonina  biggrin.gif


Uzrodyk persikine, kuri negeltonina ax.gif
Kur ta Clarins pirksi? As irgi noriu. Kazko uznese ant blizgiu.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 08 02, 21:48)
Uzrodyk persikine, kuri negeltonina ax.gif
Kur ta Clarins pirksi? As irgi noriu. Kazko uznese ant blizgiu.



nu ka as zinau, man negeltonina.. bet ir nebaltina biggrin.gif bet tikrai neatrodo geltoni zubai biggrin.gif
feelunique 4u.gif
Atsakyti
Turiu daugybę bespalvių blizgių, o iš su spalvytę turinčių ir suteikiančių- vos kelis smile.gif nelabai mėgstu išvis kažkuo spalvotu tepti lūpas smile.gif
Vienas iš jų: Essence XXL Shine
user posted image
jo spalvytė labai graži thumbup.gif

Šis mano pats mėgstamiausias ir superiškiausias thumbup.gif Bourjois effect 3D
user posted image
Suteikia optinio putlumo, gražaus rausvumo- labai gražiai žvilga thumbup.gif ir kas svarbiausia- ilgai išlieka tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Fantastique @ 2011 08 11, 21:18)
Šis mano pats mėgstamiausias ir superiškiausias  thumbup.gif  Bourjois effect 3D
user posted image
Suteikia optinio putlumo, gražaus rausvumo- labai gražiai žvilga  thumbup.gif  ir kas svarbiausia- ilgai išlieka  tongue.gif


o kur jį galima rasti, ir kokia kaina? rolleyes.gif
Atsakyti
gal parekomenduosite koki nors blizgi, o gal balzamą ar dar ką nors, kas prislopintų lūpų raudonumą..? g.gif žinau,kad tam yra naudojami mėlyni blizgiai,aptarti anksčiau, bet papigiai nerandu, o labai brangiems gaila pinigų...tai sakau, gal kuri atrado tokį, kuris pašviesintų lūpeles?? bigsmile.gif bigsmile.gif ax.gif

ačiū až atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(first @ 2011 08 12, 15:30)
o kur jį galima rasti, ir kokia kaina?  rolleyes.gif


žinok pirkau jį taip seniai, kad net nepamenu, bet žinau, kad tai buvo arba "Droge", arba "Eurokose" thumbup.gif vienoje iš šių..spalvytė fantastiška thumbup.gif o ir optiškai labai gerai padidina lūpytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fantuteee @ 2011 08 12, 17:41)
gal parekomenduosite koki nors blizgi, o gal balzamą ar dar ką nors, kas prislopintų lūpų raudonumą..?  g.gif  žinau,kad tam yra naudojami mėlyni blizgiai,aptarti anksčiau, bet papigiai nerandu, o labai brangiems gaila pinigų...tai sakau, gal kuri atrado tokį, kuris pašviesintų lūpeles??  bigsmile.gif  bigsmile.gif  ax.gif


O kiek tas brangu? Nes yra berods Essence melynas blizgis, kuris tikrai nebrangus. Is nebrangiai nuperkamu yra Estee Lauder dvieju rusiu (tuteleje ir indelyje) melyni blizgiai. Dar yra naujieji L'oreal bei Revlon melyni blizgiai - nors pati bandziau Revlon, tai nelabai slopina jis. Tikrai laabai veiksmingas (man bent jau didziausia efekta butent jis dave) toks BENEFIT blizgis - na gaunasi kazkur 50Lt jis, bet labai taupus, gerai pigmentuotas, tai nedaug reikia ir ilgam uztenka. Guerlain melyno nerekomenduociau, nes seno leidimo jie, tai gali jau vien nuo stovejimo pasene but.

Dar yra produktai, kad nuima lupu raudonuma, bet cia nei blizgis, nei balzamas - tiesiog ant jo gali tept kazkoki kita produkta ir isgaunama tiksliausia spalva (t.y. lyginant su produktu, lupu pigmentas neitakoja tada spalvos). Pati turiu ir tikrai rekomenduoju LAURA GELLER lupu spakliu.

Na ir dar visada tinka svelnus roziniai, nude blizgiai (gal ir kitos spalvos, pati tik sias turiu) - jie spalvos praktiskai neduoda, bet paslopina kazkiek lupu pigmenta.
Atsakyti
na labai dėkui už išsamų atsakymą 4u.gif biggrin.gif biggrin.gif reikės pabandyt ką nors iš rekomenduotų ax.gif
Atsakyti
Naudoju Maybelline Watershine Gloss. Laikosi 5 minutes, daugaiu tikrai nepirksiu. Nors 4 eurai kainavo, ko noret smile.gif
Atsakyti
Vakar nusipirkau Maybelline watershine gloss. Emiau spalvyte "candy crush". Pagal indeli tikejaus, kad bus spalvyte ant lupu ryskesne, bet kadangi cia blizgis, o ne lupdazis, tai gal ir suprantama. Pliusiukai- "skanus" kvapas ir tai, kad pasitepus lupytes netampa lipnios ar kibios. Nera dideliu blizgiu daleliu ar per didelio zerucio, man tai patinka. Minusiukas, tik 5 ml smile.gif
Papildyta:
QUOTE(byebyelondon @ 2011 08 14, 11:34)
Naudoju Maybelline Watershine Gloss. Laikosi 5 minutes, daugaiu tikrai nepirksiu. Nors 4 eurai kainavo, ko noret smile.gif


blizgis tai nelupdazis... g.gif reikes pastebet kiek cia laiko issilaiko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mirabella*: 16 rugpjūčio 2011 - 12:25
Sveikutes, oi lupu blizgiu esu turejusi labai daug, taigi pasidalinsiu savo patirtimi.
Dior - is sios firmos dazniausiai perku bespalvi Lip maximizer lupu blizgi, kai norisi naturalaus makiazo, padidina lupas, isryskina lupu linijas, yra siek tiek lipnus, taigi gerai issilaiko thumbup.gif
Lancome - perku dazniausiai matinius - veidrodini atspindi duodancius efekta - taip pat labai geri, gerai issilaiko ant lupu, spalvytes ryskios, siuo metu turiu Raspberry spalvos ( violetinio atspalvio)
Is pigesniu man neblogi visai Gosh firmos lupu blizgesiukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sellina @ 2011 08 18, 23:57)
Sveikutes, oi lupu blizgiu esu turejusi labai daug, taigi pasidalinsiu savo patirtimi.
Dior - is sios firmos dazniausiai perku bespalvi Lip maximizer lupu blizgi, kai norisi naturalaus makiazo, padidina lupas, isryskina lupu linijas, yra siek tiek lipnus, taigi gerai issilaiko  thumbup.gif
Lancome - perku dazniausiai matinius - veidrodini atspindi duodancius efekta - taip pat labai geri, gerai issilaiko ant lupu, spalvytes ryskios, siuo metu turiu Raspberry spalvos ( violetinio atspalvio)
Is pigesniu man neblogi visai Gosh firmos lupu blizgesiukai  smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti