Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

QUOTE(giedrute 99 @ 2011 09 16, 22:12)
Esu turejusi Dior putlinanti.Jo,jis tikrai putlina.Sunaudojau saziningai.Patiko. smile.gif



nes pvz turiu isadora ta tipo su kalogenu, eilinis permatomas blizgis doh.gif mano lupos ir taip putlios.. bet kartais uzsimanau, kad jos tokios ciut patinusios butu.. vyras sako gali nemokamai paputlint ale poto gali per daug but lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 09 16, 19:21)
Gal kuri naudojat Dior Addict lip maximizer? ar tikrai paputlina? ar labai kazin skirias nuo artdeco panasu turi  g.gif
user posted image

man jis primine BeYu , putlintoja, na as ji pirkau ne del putlinimo, o del spalvos(jis ne is tu kur putlina dilgciojant, tiesiog gana slapio efekto), nes norejau tokio sviesaus nestipriai pigmentuoto blizgio, tai galiu pasakyt , kad kokybe labai gera, man nuo chanel beveik nesiskiria
Atsakyti
QUOTE(miss.elle @ 2011 09 16, 22:33)
man jis primine BeYu , putlintoja, na as ji pirkau ne  del putlinimo, o del spalvos(jis ne is tu kur putlina dilgciojant, tiesiog gana slapio efekto), nes norejau tokio sviesaus nestipriai pigmentuoto blizgio, tai galiu pasakyt , kad kokybe labai gera, man nuo chanel beveik nesiskiria



A.. bet jei suteikia tiesiog slapia efekta, tai as jau toki turiu 4u.gif dekui, kad padejot apsisprest drinks_cheers.gif
Atsakyti
Niekaip neišsirenku blizgesio doh.gif problema ta, kad nenoriu turėti daug blizgių, noriu 2-3, kad tiktų ir patiktų, nes nesu didelė mėgėja jais tepliotis. Gal ką patartumėt, iš kokybiškesnių? Norėčiau, kad būtų su teptuku, o ne išspaudžiami kaip lancome juicy tubes, pvz. Dėl atspalvio irgi nežinau - esu šatenė, žalsvai-pilkų akių, oda ne per daug šviesi. Gal padėsit? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bitute737 @ 2011 10 09, 12:54)
Niekaip neišsirenku blizgesio doh.gif  problema ta, kad nenoriu turėti daug blizgių, noriu 2-3, kad tiktų ir patiktų, nes nesu didelė mėgėja jais tepliotis. Gal ką patartumėt, iš kokybiškesnių? Norėčiau, kad būtų su teptuku, o ne išspaudžiami kaip lancome juicy tubes, pvz. Dėl atspalvio irgi nežinau - esu šatenė, žalsvai-pilkų akių, oda ne per daug šviesi. Gal padėsit?  4u.gif


Dior "Mango soda"nr.451
na šis išspaudžiamas bet spalvytė wub.gif wub.gif . sakyčiau persikinė su vos vos rausvu,, kažkaip manau jums prie tokios akių spalvos žiauriai tiktų..tik gaila kad greitai naudojasi, kvepia irgi skaniai
user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(rentabili @ 2011 10 09, 14:49)
Dior "Mango soda"nr.451



Dėkui už pasiūlymą, tikrai gražiai atrodo smile.gif bet manau yra ir tepamų analogiškų, gal dar kas patars? g.gif
Ir kokia šio konsistencija?
Atsakyti
QUOTE(bitute737 @ 2011 10 10, 19:38)
Ir kokia šio konsistencija?


Man sitas Dior nepatinka savo konsistencija: lipnus, sunkokai lygiai tepasi, bent man nepatiko jis.
Atsakyti
taip jis gana tirštas, tokia ale košikė.man patiko, gal dėlto, kad labai norėjau ax.gif
bet gal dėlto kad yra tirštas labai išlygina lūpų paviršių, jos man tokios lygios lyg pripompuotos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rentabili: 11 spalio 2011 - 10:34
QUOTE(shopingas @ 2011 10 11, 06:54)
Man sitas Dior nepatinka savo konsistencija: lipnus, sunkokai lygiai tepasi, bent man nepatiko jis.


shopingai, Jūs tikrai daug išbandėt, sakykit, jei turėtumėt 3 blizgius, kokie jie būtų? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bitute737 @ 2011 10 11, 15:25)
shopingai, Jūs tikrai daug išbandėt, sakykit, jei turėtumėt 3 blizgius, kokie jie būtų?  biggrin.gif


Kadangi dabar noriu isigyt tik naturalius blizgius, o ju kolkas mazai bandziau, tai dar nerasau nei vieno i trejetuka. Na ir siaip cia gal ne visai trejetukas, bet vieni smagiausiu blizgiu man yra:

NYX 'mega gloss' - pigus, spalvu pasirinkimas puikus, didele pakuote, malonus skonis, gerai laikos, labai graziai ant lupu atrodo

Bare Escentuals 'buxom' ir 'pretty amazing' - pirmieji saldanciu efektu (turetu putlint, bet to nematau), daug graziu blizgiu spalvu turi, bet spalvos ir pienines, ir tik blizgios yra, zodziu, pasirinkiams didelis. Antrasis kaip skystas lupdazis, kremine konsistencija, gerai laikosi.

Essence 'xxxl shine' - velgi is tu pigiuju, atsitiktinai pirkti, bet man patinka. Kiek skystoki, bet spalvos atperka viska.

UMA 'perfect kiss' - isspaudziamas lupu blizgis, si gavau dovanu, nes siaip nemegstu isspaudziamu. Tiesa sakant, patinka ir net labai, negalvojau, kad gali taip patikt.

MAC - praktiskai visu rusiu (nors man su aplikatorium kempinele smagiausia tept), spalvu pasirinkimas geras, nesausina lupu, gerai laikosi.

Lily Lolo - sitas is naturaliu, bet itraukiu. Labai lengvas ir smagus ant lupu, skanus, nors trumpokai laikosi, bet man vertas demesio.

Guerlain 'kisskiss' - gerai laikosi, grazios spalvos, smagus ant lupu, tik nepatogu iki galo isnaudot ir iskabint visa likuti.

Kazkaip daugiau i galva neateina, bet siaip NYX man turbut pats paciausias kolkas - jei nebuciau link naturalumo perejus ir makiazo priemones, tai tikrai sio susipirkciau n spalvu.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 10 11, 18:34)



labai ačiū už tokį išsamų atsakymą 4u.gif sužavėjot nyx aprašymu, bėgu ieškot, iš kur jų galima gaut:)
Atsakyti
Man patinka Victoria's Secret Beauty Rush blizgiai. Patinka konsistencija, tokia tiršta, kvapas saldus ir nepigiai blizgus efektas. 3 in 1 thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sakura_: 11 spalio 2011 - 20:56