Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

QUOTE(Märchen @ 2011 10 26, 15:49)
Pasiūlykit kokį visiškai nelipnų blizgį rolleyes.gif
P.S. Bourjois Eau De Gloss nesiūlyti - pastarasis nesusipratimas, ko gero, prasčiausias kokį kada nors teko turėti.



man artdeco ir dior nelipnus
Atsakyti
Artdeco ir aš turiu, nelimpa, labai patinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
YSL vieni geriausiu issilaikymo klausimu. Nepakeiciamas kai neturi galimybes kas 5 min koreguotis lupu thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai demesio verti Lancome gaminiai:) lupos graziai blizga ir labai gerai drekina smile.gif kai buna issausejusi lupu oda,geriau uz bet koki vazelina!;))
Atsakyti
Norėjau paklaust, kažkada turėjau nusipirkusi Biotherm mažus lūpų blizgesiukus- labai patiko ir gerai laikėsi thumbup.gif
bet dabar neberandu jų g.gif o siunčiausia tada iš strawberrynet.com g.gif
gal kas užmatėt- ten, berods, 5 blizgiai pakuotėje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Stikliukė @ 2011 11 03, 20:30)
Norėjau paklaust, kažkada turėjau nusipirkusi Biotherm mažus lūpų blizgesiukus- labai patiko ir gerai laikėsi thumbup.gif
bet dabar neberandu jų g.gif o siunčiausia tada iš strawberrynet.com g.gif
gal kas užmatėt- ten, berods, 5 blizgiai pakuotėje g.gif

Galiu paziureti gal pas mus butu,nes ta kosmetika prekiaujama parduotuvese smile.gif
Atsakyti
CLARINS blizgesiukai lupoms superriniai! Nelipnus,skaniai kvepia,ir graziai atrodo smile.gif
Atsakyti
Lumene Natural Code man yra superiniai wub.gif Nelimpa, laikosi gerai, nesausina lūpų, nebrangūs thumbup.gif
Atsakyti
Siandien nupirkau Artdeco blizgi Hot chili lip booster, suteikianti putlumo, bet man netiko ax.gif , idejau i isparduotuve, gal kuriai prireiks smile.gif
Bet siaip tai gerai tepasi, lupu nelipina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2011 11 16, 15:54)
Siandien nupirkau Artdeco blizgi Hot chili lip booster, suteikianti putlumo, bet man netiko ax.gif , idejau i isparduotuve, gal kuriai prireiks smile.gif
Bet siaip tai gerai tepasi, lupu nelipina smile.gif

gal galima išparduotuvės nuorodėlę,nes niekaip nerandu 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti