Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

QUOTE(bitute737 @ 2011 10 11, 21:09)
labai ačiū už tokį išsamų atsakymą 4u.gif sužavėjot nyx aprašymu, bėgu ieškot, iš kur jų galima gaut:)


ulta.com, cherryculture.com turi ir bent antroji siuncia ir tiesiai i LT. Bet siaip man rodos labai apsimoka is ebay pirktis - o dar kelis daiktus susideri geresne siuntimo kaina su pardaveju.

QUOTE(sakura_ @ 2011 10 11, 21:55)
Man patinka Victoria's Secret Beauty Rush blizgiai. Patinka konsistencija, tokia tiršta, kvapas saldus ir nepigiai blizgus efektas. 3 in 1 thumbup.gif


Sitie geri, bet man jie nepatinka, kad isspaudziami ir kad labai stiprus saldumas ju. Bet kazkada buvo labai mylimi, gerai padrekina lupas, ilgai islieka, spalvu pasirinkimas begalinis ir kaina labai gera (ypac kelis perkant). Siaip man patinka 'minty' siu blizgiu serija, tai su meta skonis maisytas, ne toks ikyrus, bet ir pasirinkimo nera spalvu.
Atsakyti
Gal kas gali pasidalinti nuomone apie Shisheido blizgius ? 4u.gif
Atsakyti
As ir prisiskaiciau tiek pagyru apie NYX blizgius, tai susigundiaiu uzsisakyti ir isbandyti tongue.gif
Atsakyti
Man paskutiniu metu pats geriausias COLLISTAR, jau 5 ar 6 kartą nusipirkau iš eiles.
Ilgai laikosi, gražiai atrodo, žodžiu super thumbup.gif



user posted image
Atsakyti
QUOTE(Bonytia @ 2011 10 13, 13:34)
Man paskutiniu metu pats geriausias COLLISTAR, jau 5 ar 6 kartą nusipirkau iš eiles.
Ilgai laikosi, gražiai atrodo, žodžiu super  thumbup.gif
user posted image

as taip pat siuo patenkinta, tik pas mane spalva kita. thumbup.gif
laikosi tikrai ilgai
Atsakyti
QUOTE(Bonytia @ 2011 10 13, 13:34)
Man paskutiniu metu pats geriausias COLLISTAR, jau 5 ar 6 kartą nusipirkau iš eiles.
Ilgai laikosi, gražiai atrodo, žodžiu super  thumbup.gif



o turite butent sia spalvyte? ji ryski ant lupu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saharienne @ 2011 10 13, 07:39)
Gal kas gali pasidalinti nuomone apie Shisheido blizgius ?  4u.gif

turiu, patinka kad nedžiovina lūpų malonus bet nelipnus pojutis jį užsitepus, tik gana greit nelieka jo ant lūpų smile.gif
turiu toki user posted image
Atsakyti
QUOTE(inetule22 @ 2011 10 16, 11:46)
o turite butent sia spalvyte? ji ryski ant lupu?  4u.gif


Ne, ji tokia natūrali smile.gif Pažiūrėsiu namie, kažkur foto turėtų būti smile.gif
Atsakyti
Man labai patiko chanel blizgesys, tik va jau i pabaiga, svarstau ar likti prie to pacio, ar ieskoti kazko naujo
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2011 10 13, 10:06)
As ir prisiskaiciau tiek pagyru apie NYX blizgius, tai susigundiaiu uzsisakyti ir isbandyti tongue.gif

Iš kur užsisakinėjote?
Atsakyti
QUOTE(Märchen @ 2011 10 19, 15:32)
Iš kur užsisakinėjote?

as is ebay imsiu, kaina gera rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(radulia @ 2011 10 19, 17:00)
as is ebay imsiu, kaina gera rolleyes.gif

Gal galite pasidalinti nuoroda? ax.gif
Atsakyti