Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

QUOTE(Anzelikangell @ 2011 10 19, 13:38)
Man labai patiko chanel blizgesys, tik va jau i pabaiga, svarstau ar likti prie to pacio, ar ieskoti kazko naujo


labai myliu Chanel blizgius, visada turiu bent 1, bet siulau jums pabandyti Artdeco - pigesni daugiau kaip dvigubai ir labai geros kokybes! ax.gif be to Artdeco laaaaaaaabai megsta kopijoti Chanel spalvas biggrin.gif (ir blizgiu, ir seseliu, jau nekalbant apie nagu lakus)
Atsakyti
QUOTE(Märchen @ 2011 10 19, 16:03)
Gal galite pasidalinti nuoroda?  ax.gif

http://www.ebay.com/...984.m1438.l2649
Atsakyti
QUOTE(radulia @ 2011 10 19, 15:00)
as is ebay imsiu, kaina gera rolleyes.gif

As ir is ebay drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nusipirkau Chanel blizgesi ir man jis labai nepatiko. Blogiausias koki esu turėjusi.

Spalva ant lupu visai netokia kaip atrodo. ant lupu jis isvis be spalvos. laikosi trumpai, už pusvalandžio dingsta nuo lupu. Toks jausmas kad tempia lupas, sausina jas. Atrodo kad ant lupu uztepti klijai.. Zodiu gaila pinigu uz tokia nesamone......

Jei ka tai parduodu kosmetikos isparduotuveje : verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 25 spalio 2011 - 21:45
Man patinka Diorkiss ir VS wub.gif Visi kiti nelimpa ir nusimėto... doh.gif
Atsakyti
Pasiūlykit kokį visiškai nelipnų blizgį rolleyes.gif
P.S. Bourjois Eau De Gloss nesiūlyti - pastarasis nesusipratimas, ko gero, prasčiausias kokį kada nors teko turėti.
Atsakyti
Essence man visai nelipnus, ant lūpų praktiškai nesijaučia, nors gal kam nors čia pasirodys per pigi ir per prasta kosmetika.
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2011 10 26, 17:10)
Essence man visai nelipnus, ant lūpų praktiškai nesijaučia, nors gal kam nors čia pasirodys per pigi ir per prasta kosmetika.

Kuris konkrečiai? ax.gif Kažkada turėjau vieną iš Essence, lyg "XXL Shine" vadinos, bet nepatiko nei kaip ant lūpų jautėsi, nei kaip atrodė.
Atsakyti
aš turiu Essence blizgį Stay with me, tai man tikrai lipnus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 11alpina: 26 spalio 2011 - 16:54
QUOTE(11alpina @ 2011 10 26, 17:53)
aš turiu Essence blizgį Stay with me, tai man tikrai lipnus

as irgi turejau essence blizgi, bet taip ir metes nenaudojamas, tai pagaliau ismeciau, nes nepatiko tas lipnumas ir subegdavo i lin ija kur lupos susispaudzia doh.gif
Atsakyti
nieko ypatingo essense bet patinka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rentabili: 26 spalio 2011 - 19:08
Turiu tik XXL Shine, tad apie kitus nepasisakau. Jausmas kai ant lūpų užsitepi kiek neįprastas, į raukšleles subėga, bet lipnumu to nepavadinčiau, nelimpa lūpos patepus.
Atsakyti