Įkraunama...
Įkraunama...

1967 - 1970m. mamytes ir NEmociutes renkasi cia...

QUOTE(vaižgantė @ 2011 11 26, 20:45)
Mano troba dabar pilna:trys vaikai, du šunys, katė, dar savaitę kaimynės triušį prižiūrėsiu  biggrin.gif

taigi smagu ...vis neteks nuobodziuti ... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2011 11 26, 19:27)
man tai darbas, darbas, namai, lova ir is naujo...

noriu pailset, atsiribot i kokius Druskininkus keliom dienom. Mane labai atjungia ten. Myliu Druskininkus  wub.gif  Net ir be jokiu proceduru, myliu Druskininku ramybe biggrin.gif


Oi kaip gera Druskininkuose thumbup.gif Buvom savaitgalio programos pries menesi, patiko, pailsejau, dabar kasmet rudeni vaziuosiu.

QUOTE(vaižgantė @ 2011 11 26, 20:45)
Mano troba dabar pilna:trys vaikai, du šunys, katė, dar savaitę kaimynės triušį prižiūrėsiu  biggrin.gif

Oho, nors ir pas mane panasiai, du vaikai, trys sunys, aciu D kaciu nera, nemegstu as ju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2011 11 27, 08:10)

Oho, nors ir pas mane panasiai, du vaikai, trys sunys, aciu D kaciu nera, nemegstu as ju ax.gif


Šuo reikalauja daug dėmesio, o katę tereikia pašerti ir kartą per dieną paglostyti ax.gif Buvo dar ir katinas, bet dabar jis pas mamą gyvenimu džiaugiasi. (Mudvi pasidalijam augintiniais. Ir dabar viena kalytė tik laikinai- antradienį sterilizuosiu, sugydysiu ir jai nuvešim.)
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2011 11 27, 08:10)
Oi kaip gera Druskininkuose thumbup.gif Buvom savaitgalio programos pries menesi, patiko, pailsejau, dabar kasmet rudeni vaziuosiu.
Oho, nors ir pas mane panasiai, du vaikai, trys sunys, aciu D kaciu nera, nemegstu as ju ax.gif

iki sios vasaros niekad buvau nebuvus Druskininkuo0se vasara, nes labai brangu, vis kitais metu laikais. Sia vasara buvau, nerealu. isiinuomavau dvirati ir vazinejau miskais, nereik ne proceduru, ramybe pati geriausia procedura thumbup.gif
Atsakyti
na va,negrazu,nemociuciu tema pamiriojo visai
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2011 12 07, 17:23)
na va,negrazu,nemociuciu tema pamiriojo visai


biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
gal dauguma tapo mociutem ir pabego?
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2011 12 07, 21:41)
gal dauguma tapo mociutem ir pabego?


Man dar nenusimato, esu jauna ir graži ax.gif
Atsakyti
zPasiilgau visu, kur jus??
Atsakyti
Turbūt sėdi visos patalais apsikloję biggrin.gif
Atsakyti
Aha, senatve joms turbut, salta pastoviai lotuliukas.gif

O man tai ne, kaip , tu, vaizgante, gyveni??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simba3: 01 vasario 2012 - 19:47
įsiliesiu į jūsų gretas smile.gif 4u.gif
dauguma pažįstu.. biggrin.gif
Atsakyti