Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 16

QUOTE(Benice @ 2010 09 22, 13:14)
Bruožai tikrai ne, šukuosena - pritariu  blush2.gif


sutinku, bruozai tai ne tu man grazesne, bet plaukai, tai tikrai panasus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 09 22, 11:56)
Įdedu šio sezono savo darbuką, palaidų plaukų vestuvinė šukuosena  ax.gif
Man ši nuotaka buvo labai graži, tiesiog ideali  wub.gif Spinduliavo meile  wub.gif
Nedrįskite sakyti, kad nemiela  biggrin.gif


Labai gražios garbanėlės.
Atsakyti

Benices nuotaka tikras saldainiukas bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karelija: 22 rugsėjo 2010 - 11:36
Stengiaus blush2.gif
Smagu matyti žmogų, kuris ištikrųjų laimingas ir spinduliuoja laime ir meile wub.gif
Tai tikrai ne dažnas atvejis, kažkaip pradėjau jausti tokius dalykus, kuo toliau, tuo labiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 09 22, 13:43)
Stengiaus  blush2.gif
Smagu matyti žmogų, kuris ištikrųjų laimingas ir spinduliuoja laime ir meile  wub.gif
Tai tikrai ne dažnas atvejis, kažkaip pradėjau jausti tokius dalykus, kuo toliau, tuo labiau  blush2.gif


ir lb saunu thumbup.gif siaip tie jausmai tokie ne pas visas nuotakas yra tikriausiai.. ar pas visas? tik gal kitos maziau juos rodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 09 22, 12:51)
ir lb saunu thumbup.gif  siaip tie jausmai tokie ne pas visas nuotakas yra tikriausiai.. ar pas visas? tik gal kitos maziau juos rodo g.gif


Po tiek "stažo" jaučiasi net ir tada kai neparodo, aplinka, nuotaikos - tai persiduoda ir niekur nuo manęs nepasislėpsi biggrin.gif
Būna stebiu poras ir iškart jaučiasi, kur kokie santykiai, ar pora ištikrųjų laiminga. Sakau, gal tuoj burti pradėsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 09 22, 13:58)
Po tiek "stažo" jaučiasi net ir tada kai neparodo, aplinka, nuotaikos - tai persiduoda ir niekur nuo manęs nepasislėpsi  biggrin.gif
Būna stebiu poras ir iškart jaučiasi, kur kokie santykiai, ar pora ištikrųjų laiminga. Sakau, gal tuoj burti pradėsiu  biggrin.gif


aho lotuliukas.gif gal ir mums reikia pas atve apsilankyti, pasakysi ar mes is sono atrodom laimingi lotuliukas.gif juokauju mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos noriu prisijungt prie jusu ir parodyt kokia man patiko sukuosena tik tokia tinkanti ziemai labiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alnera @ 2010 09 22, 14:47)
Sveikos noriu prisijungt prie jusu ir parodyt kokia man patiko sukuosena tik tokia tinkanti ziemai labiau smile.gif


sveikute prisijungus prie musu 4u.gif
Atsakyti
grazios, ir su palaidais kur garbaneles ir ziemine, as ir buvau ja nusiziurejus blush2.gif
as visgi megstu sugarbanuotus plaukus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(alnera @ 2010 09 22, 13:47)
Sveikos noriu prisijungt prie jusu ir parodyt kokia man patiko sukuosena tik tokia tinkanti ziemai labiau smile.gif


Sveika prisijungusi 4u.gif

Jeigu apačioje esantys "makaronai" (o kitaip jų ir nepavadinsi) turėtų daugiau apimties, gal visai neblogas variantas išeitų. Čia per daug susikoncentruota ties viršutine dalim, panaudota dauguma plaukų, o reikėjo dalinti perpus. Tačiau modelis simpatiškas, tai bendras vaizdas nėra tragiškas. Šiaip viršutinės dalies formavimas pasenes, bet skonio reikalas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 09 22, 15:15)
Sveika prisijungusi  4u.gif

Jeigu apačioje esantys "makaronai" (o kitaip jų ir nepavadinsi) turėtų daugiau apimties, gal visai neblogas variantas išeitų. Čia per daug susikoncentruota ties viršutine dalim, panaudota dauguma plaukų, o reikėjo dalinti perpus. Tačiau modelis simpatiškas, tai bendras vaizdas nėra tragiškas. Šiaip viršutinės dalies formavimas pasenes, bet skonio reikalas  4u.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti