Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 16

QUOTE(Benice @ 2010 09 22, 15:15)
Sveika prisijungusi  4u.gif

Jeigu apačioje esantys "makaronai" (o kitaip jų ir nepavadinsi) turėtų daugiau apimties, gal visai neblogas variantas išeitų. Čia per daug susikoncentruota ties viršutine dalim, panaudota dauguma plaukų, o reikėjo dalinti perpus. Tačiau modelis simpatiškas, tai bendras vaizdas nėra tragiškas. Šiaip viršutinės dalies formavimas pasenes, bet skonio reikalas  4u.gif


Man tai nera svarbu kas pasene o kas ne svarbiausia kad man patinka ir kad graziai tiktu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alnera @ 2010 09 22, 15:27)
Man tai nera svarbu kas pasene o kas ne svarbiausia kad man patinka ir kad graziai tiktu. 4u.gif


cia irgi tiesos yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(alnera @ 2010 09 22, 13:47)
Sveikos noriu prisijungt prie jusu ir parodyt kokia man patiko sukuosena tik tokia tinkanti ziemai labiau smile.gif



Seip grazu, tik man nepatiko tos sruogos tokios paliktos.. atrodo kaip isreteja plaukai man asmeniskai.. man grazu arba toks tik kuodas is tokiu paraitymu ir palikt kelias sruogas arba is vis tik kuodas.. nes dabar atrodo kaip dvi sukuosenos.. unsure.gif bet cia tik mano nuomone.. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(alnera @ 2010 09 22, 14:27)
Man tai nera svarbu kas pasene o kas ne svarbiausia kad man patinka ir kad graziai tiktu. 4u.gif



As irgi ta mintim vadovaujuosi drinks_cheers.gif kas is to, kad dabar madinga bet atrodo kaip lizdas ant galvos pvz.. reik ziuret, kad ir tiktu.. nors manau geros profes rankose bet kokia sukuosena bus pasukta taip, kad tiktu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 22, 14:31)

As irgi ta mintim vadovaujuosi drinks_cheers.gif kas is to, kad dabar madinga bet atrodo kaip lizdas ant galvos pvz.. reik ziuret, kad ir tiktu.. nors manau geros profes rankose bet kokia sukuosena bus pasukta taip, kad tiktu drinks_cheers.gif

visiskai pritariu drinks_cheers.gif
man grazu garbaneles, bet vestuvinei sukuosenai visai palaidi plaukai (man asmeniskai) nepuosnu, kai taip nesioji visa laika. As kai visada palaidais plaukais, isskirus namie prie puodu, tai nesuprastu niekas tokios vestuvines ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 22, 14:45)
visiskai pritariu  drinks_cheers.gif 
man grazu garbaneles, bet vestuvinei sukuosenai visai palaidi plaukai (man asmeniskai) nepuosnu, kai taip nesioji visa laika. As kai visada palaidais plaukais, isskirus namie prie puodu, tai nesuprastu niekas tokios vestuvines  ax.gif



Bet ir tuos palaidus galima pasukt graziai ir t.t 4u.gif bet supratau, ka nori pasakyt smile.gif sutinku
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 22, 14:49)
Bet ir tuos palaidus galima pasukt graziai ir t.t 4u.gif bet supratau, ka nori pasakyt smile.gif sutinku

Tai jo, bet as jas ir susuku karts nuo karto, ir visai tiesius nesioju, tai uz tai ir stebisi kiti kai susikeliu. Aisku komentarai, kad man susikelus plaukus geriau nesiot, mane tiesiog nervina doh.gif bet ka as zinau, gal todel ir sako kad iprasta matyt mano plaukus tokius g.gif
Atsakyti
QUOTE(alnera @ 2010 09 22, 11:47)
Sveikos noriu prisijungt prie jusu ir parodyt kokia man patiko sukuosena tik tokia tinkanti ziemai labiau smile.gif

O man labai negrazu, kai gale palikti palaidi plaukai tik keli sniuriukai. Manau tokiu atveju tada jau geriau prisisegti papildomu plauku, man kaip siulai atrodo schmoll.gif
Papildyta:

QUOTE(Benice @ 2010 09 22, 12:15)
Jeigu apačioje esantys "makaronai" (o kitaip jų ir nepavadinsi) turėtų daugiau apimties, gal visai neblogas variantas išeitų.

drinks_cheers.gif Va butent, visiskai pritariu. Nors is prieko visai graziai atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 22 rugsėjo 2010 - 20:37
QUOTE(Benice @ 2010 09 22, 12:56)
Įdedu šio sezono savo darbuką, palaidų plaukų vestuvinė šukuosena  ax.gif
Man ši nuotaka buvo labai graži, tiesiog ideali  wub.gif Spinduliavo meile  wub.gif
Nedrįskite sakyti, kad nemiela  biggrin.gif

user posted image


Labai grazi nuotaka, man laaabai patinka, kai palaidi plaukai ir nuometas thumbup.gif daug uzsienio zvaigzdziu tuokiasi su panasiom sukuosenom, dazniausia palaidi plaukai, garbanos, ir nuometai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 22, 12:45)
man grazu garbaneles, bet vestuvinei sukuosenai visai palaidi plaukai (man asmeniskai) nepuosnu, kai taip nesioji visa laika. As kai visada palaidais plaukais, isskirus namie prie puodu, tai nesuprastu niekas tokios vestuvines  ax.gif

Tai cia juk priklauso kas tinka moteriai, o ne kad puosnu ar ne puosnu. Jau geriau tiesus ir palaidi nei puodas ant galvos kuris visai netiks nuotakai. Maciau labai labai grazu pavyzdi vat apie ka kalbu, jei rasiu ikelsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
miela wub.gif
Atsakyti
Stai apie ka snekejau !!! pati graziausia nuotaka kokia esu maciusi !!!! Paprasti palaidi plaukai wub.gif wub.gif wub.gif
nuotaka


Cia visai grazu:
user posted image
user posted image

Nematytas bent man variantas:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 22 rugsėjo 2010 - 20:54
QUOTE(liekna @ 2010 09 22, 21:53)
Stai apie ka snekejau !!! pati graziausia nuotaka kokia esu maciusi !!!! Paprasti palaidi plaukai  wub.gif  wub.gif  wub.gif
nuotaka



Man nieko ypatinga, tokiais plaukais kasdien vaikstau lotuliukas.gif o ji turbut buna susirisus, tai jai per vestuves cia sventiska sukuosena lotuliukas.gif
Bet makiazas grazus ir ji pati labai simpatiska wub.gif
Atsakyti