Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

user posted image

Klinikos ir chirurgai

Vilnius
Grožio terapijos ir chirurgijos klinika (D. Radzevičius) 5000 - 10 000 lt
Valakupių plastinės chirurgijos klinika (K. Vitkus) 10 000 - 14 000 lt.
GK klinika Baltijos-Amerikos klinika (R. Vaičiūnas)

Kaunas
Plastinės chirurgijos centras (S. Vikšraitis, T. Aštrauskas) 3000 - 7600 lt
Estetinės chirurgijos centras ( Norkai) 2500 - 6500 lt
Grožio chirurgija (V. Kaikaris)

Klaipėda
Plastikos chirurgas V. Jankūnas 4500Lt

Senosios temos

8-oji tema
9-oji tema
10-oji tema
11-oji tema
12-oji tema
13-oji tema

Atsakyti
sveiki sulauke naujos temos!
Atsakyti
clap.gif second.gif
Atsakyti
liabukas vistsiems naujoje temoje susitikus=)
gal kas senbuvis po operaciju turiu klausimeli pvz toki ...
ar nosyte pastambeja gyjant vistiek gal apsitraukia kauliniu sluoksniu nes mano lb siaura tokia nuslifavo lb noretusi kad atrodytu naturaliau=(
Atsakyti
Kiek laiko taip jau žymiai keičiasi nosies forma? g.gif
Atsakyti
sveikos naujoj temoj 4u.gif

Aiste, mazai tiketina, kad pastambes, nes laikui begant viskas seda ir mazeja, siaureja, na bet kiekvienan individualiai mirksiukas.gif

Blogyte,

nosis keiciasi labai stipriai kokius 2 men, po 4 men jau daugmaz pastovus vaizdelis. Man dabar 6 men po op, tai buna galiukas labiau patines kartais, kietesnis, o kartais visai minkstas ir lieciant nosyte tikrai labai smulki atrodo, cia dazniausiai vakare, kai atvesta oras, arba po salto duso smile.gif
Atsakyti
Dolcevita,

Kaip matau tau vel melancholishkas periodas del nosiuko uzejo. as manau kad tu esi stulbinanciai grazi, ir tokios merginos dazniausiai fokusuojasi ant mazu detaliu. Juk negaletum pasakyti kad gailiesi operacijos?
Atsakyti
QUOTE(-DolceVita- @ 2010 07 27, 19:07)
sveikos naujoj temoj  4u.gif

Aiste, mazai tiketina, kad pastambes, nes laikui begant viskas seda ir mazeja, siaureja, na bet kiekvienan individualiai  mirksiukas.gif

Blogyte,

nosis keiciasi labai stipriai kokius 2 men, po 4 men jau daugmaz pastovus vaizdelis. Man dabar 6 men po op, tai buna galiukas labiau patines kartais, kietesnis, o kartais visai minkstas ir lieciant nosyte tikrai labai smulki atrodo, cia dazniausiai vakare, kai atvesta oras, arba po salto duso  smile.gif

liabas dolcevita tiu jau senbuve po operacijos na tai sakik ar sumazejo galiukas pats po tiek laiko ?ar liko toks pat? nes man isburtes toks=) galvoju jei sumazetu nusileistu butu pats tas=) matau pas tave galiukas nusileido irgi buvo pakiles?m?
Atsakyti
QUOTE(Blogytė @ 2010 07 27, 16:58)
Kiek laiko taip jau žymiai keičiasi nosies forma?  g.gif

Kaip gerai, kad pačiai patinka naujoji nosytė! 4u.gif Man is priekio jau daug normaliau atrodo, bet žinau, kad dar keisis. Galiukas gan nemažai patinęs dar...Bet nieko tokio, lauksiu kol sumažės smile.gif Pas mane irgi buvo mėlynė ant nosies vienoj pusėj, bet jau dingo, jau visiškai mėlynių nebeturiu smile.gif
O dėl to muiliuko, tai reikės pabandyti, jei jau jis toks geras. Nes šeip veido niekad neprausiu su muilu schmoll.gif tik su pieneliu, nes mano oda vietomis sausa, vietomis riebesnė - bijau, kad per daug neišsausėtų.
Atsakyti
Man dar klausimas iskilo,ar gali but,kad pvz pertvara, na virs nosies galiuko ta vieta, kur dabar man yra tiesi, gali po kiek laiko vel iskrypti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aida13 @ 2010 07 27, 18:14)
Dolcevita,

Kaip matau tau vel melancholishkas periodas del nosiuko uzejo. as manau kad tu esi stulbinanciai grazi, ir tokios merginos dazniausiai fokusuojasi ant mazu detaliu. Juk negaletum pasakyti kad gailiesi operacijos?



aciu tau labai.... 4u.gif kas del isvaizdos, tai taip, zinoma nesigailiu, kad dariausi, bet ziuriai erzina tas, kad negaliu kvepuoti taip pat gerai, kaip kad anksciau kvepavau, ir tai, kad nejauciu kvapu, taip kaip anksciau jauciau... sad.gif
Atsakyti
Aš visdar taip ir nevisai supratau girdėjau kad po operacijos suleidžia kažkokį gelį kam jis?dėl ko jį suleidžia?
Atsakyti