Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

user posted image

Klinikos ir chirurgai

Vilnius
Grožio terapijos ir chirurgijos klinika (D. Radzevičius) 5000 - 10 000 lt
Valakupių plastinės chirurgijos klinika (K. Vitkus) 10 000 - 14 000 lt.
GK klinika Baltijos-Amerikos klinika (R. Vaičiūnas)

Kaunas
Plastinės chirurgijos centras (S. Vikšraitis, T. Aštrauskas) 3000 - 7600 lt
Estetinės chirurgijos centras ( Norkai) 2500 - 6500 lt
Grožio chirurgija (V. Kaikaris)

Klaipėda
Plastikos chirurgas V. Jankūnas 4500Lt

Senosios temos

8-oji tema
9-oji tema
10-oji tema
11-oji tema
12-oji tema

Atsakyti
valioooĄ nauji namai smile.gif ir kokia moteris wub.gif
Atsakyti
dekui merginos uz jusu pasitikejima ikvepiancius zodzius. isskrendu ryt i konferencija, tai man reikejo isgirsti kazka pozityvaus (nes niekas nezino apie mano operacija, ir dar niekas nepastebejo-gal but del to kazkaip pasamoniskai norejosi kazkokio radikalesnio pasikeitimo). Desert, galbut esi teisi, prisigalvoji kazka galvoje ir matai ta veidrodyje.
Atsakyti
4u.gif Sveikinu visas su nauja tema,jazau kiek jau prikalbejome bigsmile.gif

Desert papecki pamirsai itraukti lotuliukas.gif Jis tikrai nevertas buti itrauktas i chirurgu sarasus,nebent i mesininku ir vagiu blink.gif

Aida13 Nosyte tikrai labai graziai atrodo nuosirdziai sakau,veido bruozai susvelnejo,nesijaudink taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(angelinka @ 2010 06 09, 22:06)

Desert papecki pamirsai itraukti lotuliukas.gif Jis tikrai nevertas buti itrauktas i chirurgu sarasus,nebent i mesininku ir vagiu blink.gif




as taip pat jo "pasigedau" sarase lotuliukas.gif
Atsakyti
Ne ne, netraukit jo i sarasa....
Pas ji jau kojos nebekelsiu. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Maat`e @ 2010 06 10, 00:41)
Ne ne, netraukit jo i sarasa....
Pas ji jau kojos nebekelsiu. schmoll.gif

thumbup.gif teisingai
Atsakyti
[quote=Desert,2010 06 09, 16:31]
Vandelonai, patariu nueiti mirksiukas.gif Gal jau turi mazdaug reikiama suma, gal sia vasara galesi operuotis? nors tavo nuotraukos nemaciau, bet atsimenu jau seniai galvoji apie op.
Papildyta:
Turiu reikiama suma abiems chirurgams kaip pas Vyginta Kaikarį ir Jankūną.
Jei nueičiau pas Jankūną tikrai apsimokėtų. Šią vasarą tikrai pasidarysiu, ir galvojau jau seniai.
Man būtų įdomu kokiu metu ar bent jis suteikia nemokamą konsultaciją. Kokios jūsų nuomonės apie šį chirurgą?Galvoje apie Jankūna Klaipėdoje.
Atsakyti
[quote=Vandelonas,2010 06 10, 01:07]
[quote=Desert,2010 06 09, 16:31]
Vandelonai, patariu nueiti mirksiukas.gif Gal jau turi mazdaug reikiama suma, gal sia vasara galesi operuotis? nors tavo nuotraukos nemaciau, bet atsimenu jau seniai galvoji apie op.
Papildyta:
Turiu reikiama suma abiems chirurgams kaip pas Vyginta Kaikarį ir Jankūną.
Jei nueičiau pas Jankūną tikrai apsimokėtų. Šią vasarą tikrai pasidarysiu, ir galvojau jau seniai.
Man būtų įdomu kokiu metu ar bent jis suteikia nemokamą konsultaciją. Kokios jūsų nuomonės apie šį chirurgą?Galvoje apie Jankūna Klaipėdoje.
[/quote]

Apie Jankuna kalba jo darbai ir patenkintos paneles,po jo operacijos.Jeigu galeciau rinktis,eiciau tik pas ji 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vandelonas @ 2010 06 10, 01:07)
Man būtų įdomu kokiu metu ar bent jis suteikia nemokamą konsultaciją. Kokios jūsų nuomonės apie šį chirurgą?Galvoje apie Jankūna Klaipėdoje.



pas Jankuna konsultacija nemokama. nuomone labai gera thumbup.gif , nors pas mane begyjant kaului atsirado randejimas..sake pareis arba nuses metu begyje, taciau tikrai po truputi jis mazeja rolleyes.gif
siaip labai fainas kaip zmogus, nevinioja i vata ir nesiulo primygtinai operuotis, visada atzizvelgia i nuomone. isklausys ir tikrai patars. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrie @ 2010 06 10, 01:20)
pas Jankuna konsultacija nemokama. nuomone labai gera thumbup.gif , nors pas mane begyjant kaului atsirado randejimas..sake pareis arba nuses metu begyje, taciau tikrai po truputi jis mazeja  rolleyes.gif
siaip labai fainas kaip zmogus, nevinioja i vata ir nesiulo primygtinai operuotis, visada atzizvelgia i nuomone. isklausys ir tikrai patars. 4u.gif

Ar tau buvo atlikta operacija pas Jankūną?
Beto ar kiekvienam atsiranda po operacijos randėjimas kurį minėjai?Kas tai yra plačiau apie randėjimą pas tave.
Atsakyti
QUOTE(Vandelonas @ 2010 06 10, 02:48)
Ar tau buvo atlikta operacija pas Jankūną?
Beto ar kiekvienam atsiranda po operacijos randėjimas kurį minėjai?Kas tai yra plačiau apie randėjimą pas tave.


man buvo atlikta operacija pries puse metu jau pas ji smile.gif . siaip esu labai patenkinta nosyte, bet kaubureliai keli susidare ant nugareles, plika akimi jie nematomi, taciau kai lieciu, juos uzciuopiu. nes kaip suprantu kaulas buna sulauzytas i daug daliu, o gydamas jis dengiasi kauliniu sluoksniu, kuris po kai kurio laiko sumazeja arba nueina visai. kiek zinau nevisada jie susidaro, priklauso nuo organizmo, kiekvienam skirtingai, bet as paspaudau tuos kauburelius kartas nuo karto ir jie po truputi mazeja rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausrie: 10 birželio 2010 - 02:03