Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(~Sunflowers~ @ 2010 10 17, 19:54)
10 akademiniu valandu? Tai iseina tik 5 pravaziavimai? mazai... ax.gif

Buvo 10 važiavimų po 45 minutes.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 10 17, 20:21)
Buvo 10 važiavimų po 45 minutes.


mazai unsure.gif man tiek nebutu uzteke unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sunflowers~ @ 2010 10 17, 19:28)
mazai unsure.gif man tiek nebutu uzteke unsure.gif

drinks_cheers.gif man ir neuzteko tiek, todel su vyru mokiaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 10 17, 20:21)
Buvo 10 važiavimų po 45 minutes.


negali buti kad tiek mazai blink.gif man buvo 10 kartu po 1.5h paemiau dar viena papildoma del visa ko,bet siaip tai uzteko tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Meshkiukas @ 2010 10 18, 11:20)
negali buti kad tiek mazai  blink.gif  man buvo 10 kartu po 1.5h paemiau dar viena papildoma del visa ko,bet siaip tai uzteko  tongue.gif

man budavo po 2 akademines val. (1,5 va.) 10 kartu lyg ax.gif
lb jau ziauriai mazai 5 kartai po 1 ak, val. blink.gif
Atsakyti
pasidalinsiu ispudziais,savaitgali teko vazinet su automatu,nu zinokit nenoreciau as masinos automato schmoll.gif jezus kaip "netraukia" doh.gif spaudi gaza iki dugno o vos riedi,kol ji ten issijudina kad bent 50 pasiekt. su mechanine tai brukst brukst ir vsio,nu vienu zodziu nenoreciau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Meshkiukas @ 2010 10 18, 13:47)
pasidalinsiu ispudziais,savaitgali teko vazinet su automatu,nu zinokit nenoreciau as masinos automato schmoll.gif jezus kaip "netraukia"  doh.gif spaudi gaza iki dugno o vos riedi,kol ji ten issijudina kad bent 50 pasiekt. su mechanine tai brukst brukst ir vsio,nu vienu zodziu nenoreciau  tongue.gif


Automatas kamsciuose, dideliame mieste gerai, bet as asmeniskai irgi nenoreciau automato rolleyes.gif man irgi netraukia masina, todel ir ieskojausi tokios kokia dabar turiu ax.gif Nors automatu buvo zymiai didesnis pasirinkimas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sunflowers~ @ 2010 10 18, 13:57)
Automatas kamsciuose, dideliame mieste gerai, bet as asmeniskai irgi nenoreciau automato rolleyes.gif man irgi netraukia masina, todel ir ieskojausi tokios kokia dabar turiu ax.gif Nors automatu buvo zymiai didesnis pasirinkimas rolleyes.gif


drinks_cheers.gif taip kamsciuose su ja vaziuot gal ir kaifas,bet tik kamsciuose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Meshkiukas @ 2010 10 18, 14:14)
drinks_cheers.gif taip kamsciuose su ja vaziuot gal ir kaifas,bet tik kamsciuose  biggrin.gif


drinks_cheers.gif Bet cia siaip kam ko reikia, veliau, kai jau bus seima didesne esam nusprende ieskotis dzipo, automato, o dabar labai gerai mechanine biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sunflowers~ @ 2010 10 17, 19:54)
10 akademiniu valandu? Tai iseina tik 5 pravaziavimai? mazai... ax.gif

Seniau 10 važiavimų, o dabar kaip suprantu, kad 15 važiavimų.
Man pirmąkart prie vairo atsisėdusiai tų 10 važiavimų tikrai neužteko, pirkau dar 10 pravažiavimų.
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2010 10 18, 14:33)
Seniau 10 važiavimų, o dabar kaip suprantu, kad 15 važiavimų.
Man pirmąkart prie vairo atsisėdusiai tų 10 važiavimų tikrai neužteko, pirkau dar 10 pravažiavimų.


Man irgi neuzteko, dar 6 papildomus emiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Meshkiukas @ 2010 10 18, 12:20)
negali buti kad tiek mazai  blink.gif  man buvo 10 kartu po 1.5h paemiau dar viena papildoma del visa ko,bet siaip tai uzteko  tongue.gif

Deja, bet buvo tik tiek, pirmą kartą kai važiavau, buv pirmasis mano sėdimas už vairo ir baimės pirmos kelnės.
Atsakyti