Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Mergaites gal kokius atsiliepimus galite parasyti apie fotografus lina ir inesa?
Atsakyti
QUOTE(D&R @ 2011 02 20, 15:51)
Mergaites gal kokius atsiliepimus galite parasyti apie fotografus lina ir inesa?


Jus pirma pas juos pasitikslinkite ar jie tebefotografuoja vestuves, o siaip jei ne Pocej- jie butu geriausi
Atsakyti
QUOTE(KENGAS @ 2011 02 20, 15:44)
Jus pirma pas juos pasitikslinkite ar jie tebefotografuoja vestuves, o siaip jei ne Pocej- jie butu geriausi

Na, jei mūsų neribotų biudžetas, mes nė negalvoję būtume pasiėmę ne Pocėjų ir ne Lines, o Babičių biggrin.gif Taigi pareiškimas "geriausi" - ne visai tikslus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KENGAS @ 2011 02 20, 16:44)
Jus pirma pas juos pasitikslinkite ar jie tebefotografuoja vestuves, o siaip jei ne Pocej- jie butu geriausi


o is kur sugalvojat, kad nebefotografuoja? Tikrai fotografuoja, o siaip del geriausi, man irgi labai babicius, bet ne musu kisenei deja ... 6000 yra per daug doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta1986 @ 2011 02 21, 01:31)
Sveikos,

as radau nebrangu varianta vestuvems

vos uz 1000lt nuo ryto iki banketo pabaigos ir nuotraukos man visai patinka.

Svarbiausia, kad patiktu smile.gif
nes po 10-20 metų viskas kas jums liks tai tos nuotraukos. Tortai jau bus suvalgyti, suknle supakuota i deze... taigi kiekvienas renkasi i ka investuoti.
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2011 02 20, 22:45)
Na, jei mūsų neribotų biudžetas, mes nė negalvoję būtume pasiėmę ne Pocėjų ir ne Lines, o Babičių biggrin.gif Taigi pareiškimas "geriausi" - ne visai tikslus smile.gif
Man irgi labiau patiko Aleksandras Babičius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zanuda @ 2011 02 21, 15:44)
Man irgi labiau patiko Aleksandras Babičius  thumbup.gif


kas mergaites zinot kiek jis praso siemet?
Atsakyti
QUOTE(D&R @ 2011 02 24, 13:20)
kas mergaites zinot kiek jis praso siemet?

Atrodo, apie 4000-5000, priklausomai nuo pasirinkto paketo
Atsakyti
aga skambinausi uz 6h 4000 minimalus paketas, brangokai g.gif
Atsakyti
Sveiki,cia netycia radau toki skunda.Gal kam pades nesusidurt su tokia pat situacija:)Skundas del fotografo
Atsakyti
QUOTE(Katinas79 @ 2011 02 09, 11:34)
Sveiki smile.gif

papasakosiu is savo patirties... apie iamzink.lt Neriju Januska...

Musu vestuves buvo vasara... fotografa rinkomes tikrai gana ilgai ir rimtai... nueje i susitikima su Nerijumi - likome labai patenkinti ir pasiraseme su juo sutarti. kaina tikrai ne pigiausia - 1800 Lt...
Zodziu dabar, kai jau viskas praejo, galiu pasakyti, kad jis tiesiog puikus pardavejas  doh.gif

Savo nuotraukas gavome tiktai pries 2 savaites, t.y. po vestuviu praejus pusei metu  blink.gif !!!...nors pagal sutarti, turejo buti per 2 men. blink.gif

Koregavimai padaryti minimalus "blondiniu"rezimu...  Reikejo rodyti kiekviena spogeli kad ji pasalintu... Ir tai rezultatas - visai musu nepatenkino...

Pagal sutarti buvo numatyta, kad nuotraukos bus koreguojamos "pagal klieto pageidavimus", taciau i visus musu pageidavimus buvo atsakyta - "tai toks mano meninis sprendimas" blink.gif  blink.gif  blink.gif
Juodai baltas nuotraukas taip "pajuodino", kad vos matosi, kad ant galvos man plaukai, o ne kepure doh.gif  o vienoje is tokiu foto vos atpazinau savo sunu... unsure.gif

Zodziu, siuo metu lankau Photoshopo kursus, kad sutvarkyti nuotraukas "pagal kliento - t.y. musu su vyru- pageidavima"...
Uz kursus somokesiu 500 Lt - tai vat tau ir gauta paslauga...
Tas fotografas, pas kuri to mokausi, paziurejes musu tas foto, nepatikejo kad tai fotografo darbas - sako, matosi kad fotografuota geru aparatu, taciau jis visai neatreguliuotas blink.gif !!! Tokio lygio nuotraukos gali buti sveciu padarytos, bet tik ne fotografo!!! Zodziu...

O ka jau kalbeti apie tai, kad vestuviu negali pakartoti - sunku isrinkti net nuotrauka remeliui tevams padovanoti... doh.gif
Is kai kuriu fotosesijos situaciju - tegali vos vos kokia viena foto isrinkti, ir tai vienoje as sonu, kitoje - vyras nelabai gavosi... Momento, kai buvo metami ziedlapiai - isvis nesugebejo iamzinti ;(  O ka jau kalbeti apie detales - nera uzfiksuotas normaliai mano makiazo grozis, sukneles grozis (ji nuotraukoja visa susiliejusi - nesimato visai net medziagos teksturos).
Puse nuotrauku fotografu zargonu - "perdegusios", kuriu net neiseina pagrazinti fotoshopu... (t.y. nuo saules nuotraukos pusiau baltos - dangus ne melynas, bet grynai baltas  blink.gif ... puses veidu nesimato, arba matosi, bet veidai nuo virsaus balti nuo saules...) ...pusej nuotrauku mes su vyru atrodome kaip kokie numireliai, su melsvu atspalviu oda... doh.gif
o dar iamzink.lt vadinasi!!!
Labiausiai pikta del to, kad Nerijus Januska neturi atsakomybes jausmo - juk vestuves yra nepakartojama svente, todel i savo darba turetu ziureti labai atsakingai! Tegul tie terminai jau neislaikyti butu, bet bent jau rezultatas turetu viska kompensuoti! Gaila, kad i susitikima "pries"ateina tikrai pasiruoses - portfolio nepriekaistingas, nuotraukos tikrai grazios ir nera prie ko prikibti...labai daug kalba, gerai viska pateikia, "parduoda save 100 proc."...
Taciau "po" - visa tai dingsta kazkur... Dasiskambinti jam sunkiai iseina, vis uzimtas buna... jei ir pakelia rageli, tai pastoviai vis pazadais maitina... Tvarko nuotraukas - prabegomis, net neatkreipiant demesi nei i spogelius, nei i kontrasta, nei i ryskuma...
Zodziu, tik vel susinervinau visa tai rasydama... verysad.gif

Tiesiog, gaila kad pries pasirenkant ji radau tik 1 merginos komentara apie ji, susiraseme - ji nelabai buvo juo patenkinta, bet galvoju - viena neigiama nuomone dar nieko nereiskia... Bet isejo taip, kad musu su vyru nuomone apie Neriju Januska taip pat liko [B]neigiama
!!!
Todel zinodama, kad cia lankosi daug busimu nuotaku - noreciau jas perspeti, kad neprarastu budrumo renkantis is tokios tikrai nemazos fotopaslaugu pasiulos...

Jei kas noresite platesnes musu karcios patirties su Nerijumi info - rasykite AZ... Visa tai galesiu pagristi pavyzdziais... deja... verysad.gif
P.S.

Filmuotojas, Darius, kuris su tuo Nerijumi dirba - superinis !!! Tikrai rekomenduoju - darba padaro nuo ir iki !!! Uz savo filmuota medziaga esame jam labai dekingi!!! 4u.gif
jei ka - i AZ



Sveiki,

sioje istorijoje manau reiktu isgirsti dar viena nuomone - fotografo.

Visu pirma noriu atsiprasyti jaunuju. Labai gaila ir nesmagu, kad esate nepatenkinti mano paslaugomis. Man Jusu vestuves ir vestuvines nuotraukos yra vienos graziausiu is praejusiu metu.

Savo klaidas pripazystu ir Jusu atveju izvelgiu esmine ir labai paprasta klaida. Iki siol maniau, kad klientui dalyvaujant posprodukcijos procese, o tiksliau paciam issirenkant nuotraukas galima pasiekti geresni rezultata. Todel jauniesiems atiduodavau nekoreguota, kitaip tariant, "zalia" medziaga, kad jie patys galetu issirinkti sau patinkacias nuotraukas, o poto ju pageidaujamas nuotraukas galeciau pakoreguoti. Cia ir visa beda. Jaunieji rinkdamiesi nuotraukas uztrunka daznai ne viena savaite, o ir issirinktos nuotraukos nevisuomet yra tos is kuriu galima sukurti maksimaliai grazu rezultata.

Noreciau argumentuotai atsakyti i kelis Jusu pateiktus teiginius.

Kodel taip ilgai reikejo laukti nuotrauku. Susitikimo po vestuviu metu minejau, kad siais metais nuotrauku atidavimas uztruks ilgiau, nes dauguma mano jaunuju dovanu gavo priesvetuvines fotosesijas (taip pat gavote ir Jus, tik Jum pageidaujant nuotraukos nebuvo ruosiamos iki vestuviu), todel vestuvines nuotraukos buvo pradetos koreguoti daug veliau nei iprastai. Taip pat jauniesiems renkantis nuotraukas, bei Jusu atveju jau po darbu pateikimo sudarant pageidaujamu korekciju sarasus ir man nuotraukas perkoreguojant vis is naujo buvo sugaista daug brangaus laiko.

Del minimaliu koregavimu. Susitikimo pries vestuves metu rodziau Jums daug nuotrauku, kad susidarytumete apie mane kuo tikslesne nuomone ir aiskinau, kad nesu "photoshoperis" ir nuotraukas stengiuosi koreguoti kuo minimaliau. "Blondiniu" koregavimo rezimas vadinamas Photoshop Lightroom sia programa naudoja dauguma tiek vestuviu tiek kitu sriciu fotografu. Ja atliekamos bendros korekcijos, Photoshop CS ir kitomis programomis is pagrindu keisti vaizda yra daugiau galimybiu, taciau mano atveju nuotraukos koreguojamos is esmes nekeiciant veido spalvos, odos teksturos, kuno formu.

Del nuotrauku "koregavimo pagal kliento pageidavimus". Kad ir kiek beskaityciau sutarti nerandu tokios frazes ar panasaus issireiskimo. Labai apgailestauju, kad anksciau nepaprasiau pasigilinti i sutarti ir nepaaiskinau Jums neaiskiu salygu. Kaip minejau anksciau nuotraukos koreguojamos butent tos, kurias Jus patys ir issirinkot. Tai ir yra Jusu pageidavimai. Galbut Jus paniojant sias salygas. Nei vienas man zinomas fotografas nekoreguoja kiekvienos nuotraukas, taip kaip pageidauja klientas, todel kad tai yra butent fotografo, o ne jaunuju darbas ir reikalingus igudzius bei zinias dazniausias turi tik fotografas. Jusu atveju kiek suptrantu netrukus busite pranasesni tiek uz mane tiek uz dauguma kitu fotografu. Del atsakymo "tai toks mano meninis sprendimas", tiesiog nebezinojau kaip Jums kitaip paaiskinti, kad taip nuotraukas matau as, fotografas, kuri issirinkote.

Del "nenureguliuoto" fotoaparato. Tikrai tikiu, kad kitam fotografui dirbanciam visai kita technika, kitais nustatymais ar tiesiog kitam paslaugos teikejui gali atrodyti kitaip. Kiekvienas turi teise i savo nuomone.


Labai liudna, kad tikrai grazios nuotraukos Jums nepatinka. Visuomet stengiausi su Jumis bendrauti kuo nuosirdziau. Tiek dirbdamas Jusu vestuvese tiek su kitais uzsakymais stengiuos atiduoti visa save, todel nevisuomet galiu atsiliepti, bet tiek Jums tiek kitiems savo jauniesiems visuomet perskambinu.

Man rupi Jusu nuomone ir kad ir kaip nemalonu butu girdet si neigiama atsiliepima as ji priimu ir dar karta nuosirdziai atsiprasau.


I daugeli kitu klausimu geriau atsakys nuotraukos:


http://vimeo.com/20491300




Pagarbiai,
Nerijus Januska


Atsakyti
Peržiūrėjau filmuką... neturiu prie ko prikibti. Nuotraukos gražios, spalvos taip pat... o ir JB gražiai žiūrisi.. Kažkaip nelabai matosi tai prie ko prikibo jaunieji.
O fotografui palinkejimas, neatidavineti raw failų smile.gif
Atsakyti