Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVIII TEMA

Gal kas koki tilta zinot link Jurbarko vaziuojant?
grazesni, nuosalesni?

Turiu ir tokius zodzius, bet jie man jau tokie senoviski...
......Šis tiltas jungia du krantus, du Jūsų gyvenimus. Šiame krante lieka viengungiškas, kitame krante Jūsų laukia ką tik sukurtas, naujas, nežinomas gyvenimas. Mes visi čia esantys linkime, kad kitame krante Jus lydėtų sėkmė, laimė, meilės, gėris ir grožis......


Gal kuri ka grazesnio esate radus?
Atsakyti
Mergaites, gal esat jau atradusios balandzius pigiau? Pasidalinkit info, galit ir i AZ.
Aciu
Atsakyti
QUOTE(poniav @ 2010 07 28, 13:54)
Mergaites, gal esat jau atradusios balandzius pigiau? Pasidalinkit info, galit ir i AZ.
Aciu


Mes atsimenu kazkada pirkom balandzius Vln, Kalvariju turguj. Tai ten tikrai nebrangiai buvo. Kazkaip tas zmogelis buna ar penktad is ryto, tiksliai neprisimenu. Reikia paklaust kitu zoo prekeiviu, gal zinos.
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2010 07 28, 14:13)
Mes atsimenu kazkada pirkom balandzius Vln, Kalvariju turguj. Tai ten tikrai nebrangiai buvo. Kazkaip tas zmogelis buna ar penktad is ryto, tiksliai neprisimenu. Reikia paklaust kitu zoo prekeiviu, gal zinos.

Gyvus balandzius pirkot? O kur paskui juos deti? Ar nuomavotes?
Atsakyti
"Tarp Kitko" saunuole, jau taip skaiciau , kad sirdis suvirpejo. Labai grazus zidinukas, toks nematytas thumbup.gif
genovaite super tavo vestuves thumbup.gif , medeliai neispasakytai grazus, kiek darbelio idejai, o jau sirdis tai ka as zinau, taip norisi suvalgyt smile.gif kaip ja darei?
first.gif abiem po prizine taure
Atsakyti
Sveikutės, ir man apskutinės dienos, nespėju nieko...
gal galit brūkštelti kokias nominacijas darot? svečių apdovanojimus?
Šauniausias šokėjas, dainininkas.... ir kas ten dar galėtų būt?
Atsakyti
Sveikos svočiutės. smile.gif pagaliau ir aš baiginėju savo darbelius. aš nesu svočiutė, bet padedu jai (pati būsiu pamergė) :0 štai pirmasis mano blynas (gal kiek ir prisvilęs,, bet...) Ant šito torto dar bus lapukai žali, bet juos įdėsiu tada, kai svečiai po mažą palinkėjimą ant jų parašys. smile.gif Taigi linkėjimų tortas:
http://www.failai.in...01/P1190471.JPG
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bon_bon: 28 liepos 2010 - 14:28
QUOTE(bon_bon @ 2010 07 28, 15:27)
Sveikos svočiutės. smile.gif pagaliau ir aš baiginėju savo darbelius. aš nesu svočiutė, bet padedu jai (pati būsiu pamergė) :0 štai pirmasis mano blynas (gal kiek ir prisvilęs,, bet...) Ant šito torto dar bus lapukai žali, bet juos įdėsiu tada, kai svečiai po mažą palinkėjimą ant jų parašys. smile.gif Taigi linkėjimų tortas:
http://www.failai.in...01/P1190471.JPG



bigsmile.gif bigsmile.gif fantastika wub.gif torciukas nepakartojamas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MagnolijaB @ 2010 07 28, 14:25)
Sveikutės, ir man apskutinės dienos, nespėju nieko...
gal galit brūkštelti kokias nominacijas darot? svečių apdovanojimus?
Šauniausias šokėjas, dainininkas.... ir kas ten dar galėtų būt?

O man būtų įdomus tekstas ant diplomų. Ar tiesiog užrašyti: "DIPLOMAS. Šauniausiam šokėjui. Data. Piršlys...." ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mazmona @ 2010 07 28, 14:34)
O man būtų įdomus tekstas ant diplomų. Ar tiesiog užrašyti: "DIPLOMAS. Šauniausiam šokėjui. Data. Piršlys...." ? g.gif

aš rašau:

.... ir ..... Vestuvių
DIPLOMAS

komisijos sprendimu

"ŠAUNIAUSIAS ŠOKĖJAS"
tapo

...................


2010 liepos 31 diena


bet nebesugalvoju nominacijų .....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MagnolijaB: 28 liepos 2010 - 14:48
QUOTE(ERA @ 2010 07 27, 22:03)
Merginos turiu 18 akmenuku. Ka as  ant ju turiu rasyt ir kaip pateikti juos?
Pradzioje kazkaip galvojau nedaryt tai nelabai domejausi.Siandien pamaciau nusipirkau (Bazej Kaune) maiselis 2 Lt. Ai galvoju padarysiu.O ka jie turi su jais daryt.Zinau kad mesim i vandeni bet kokiam kontekste?
Gelbekit merginos nes ketvirtadienis ir penktadienis tai uzmustas, o dar DAUUUUUUUUUUG darbu nedarytu.Pati visa apsikiautus tai reikes save ispuoseleti.Nezinau tik kur savo lasini-pilva padeti.Pedkelniu nenoriu suknele ilga, o be pedkelniu niekaip "nesuliekneju"  doh.gif Ir dar jei su pedkelnem tai basuciu negali detis, o man jos tokios patogios ir visa diena ant koju.Nu nzn nzn bet jau bijau bijau.
Negalvojau kad toks stresas bus. Mano vyrelis db taures puosia.ot saunuolis.Gerai mergaites einu ta stebuklinga ipuoda sureguliuoti.

Apie akmenukus kalbejo merginos ankstesnėje temoje tik neatsimenu kurioje ax.gif bet esmė ta, kad ant akmenukų surašomi pvz. kerstas, meile, supratimas, pavydas ir t.t. ir tada pasakoma jauniesiems, kad jie turi atsirinkti kurie akmenys reikalingi šeimai o kurie ne. Tai daroma ant tilto ar siaip prie vandens telkinio.
O dėl pedkelnių, tai manau galit nukirpti pėdkelnes ir pasidaryti iki kelių, pilvas bus prispaustas, kojos nesitrins, o ir su basutėmis galėsit apsiauti. Kadangi suknelė ilga tai ir nesimatys, ką ten su pėdkelnėmis padarėt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MagnolijaB @ 2010 07 28, 15:47)
aš rašau:

.... ir ..... Vestuvių
DIPLOMAS

komisijos sprendimu

"ŠAUNIAUSIAS ŠOKĖJAS"
tapo

...................
2010 liepos 31 diena
bet nebesugalvoju nominacijų .....

SSveiki
pas mus buvo:
linksmiausias
ištvermingiausias
šauniausias vaikinas
šauniausia mergina
didžiausias miegalius
vestuvių šypsenėlė
mieliausia,saldžiausia pora
Atsakyti