Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVIII TEMA

QUOTE(bon_bon @ 2010 07 28, 15:27)
Sveikos svočiutės. smile.gif pagaliau ir aš baiginėju savo darbelius. aš nesu svočiutė, bet padedu jai (pati būsiu pamergė) :0 štai pirmasis mano blynas (gal kiek ir prisvilęs,, bet...) Ant šito torto dar bus lapukai žali, bet juos įdėsiu tada, kai svečiai po mažą palinkėjimą ant jų parašys. smile.gif Taigi linkėjimų tortas:
http://www.failai.in...01/P1190471.JPG


assa.gif clap.gif bravo superinis tortas, tikra auksarankė thumbup.gif
Atsakyti
Šiandien įveikiau paduškiuką su nakties melodija.Viskas laaabai gerai nusipiešė irnereikėjo niekam mokėt uz printinimus ar klijavimus, aš skupa, man gaila būtų išmest 20 lt už tai ką galima padaryt pačiam bigsmile.gif
Dar liko pažadų tortas ir diplomai....
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Esu pakviesta i liudininkes uz poros savaiciu. Tai laiko isvis nera kada pasiruosti, bet visgi kazka idomaus noreciau suspeti pasidaryti.
Baigineju skaityti praita tema, ir uztikau, kad turite el.paste susidejusios daug daug idomaus. Ar galeciau is as ten nosi ikisti? blush2.gif Nes laiko visai nera dideliems apmastymams ir ieskojimams unsure.gif

Buciau labai dekinga jei imestumet prisijungimus i Az. aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2010 07 28, 14:11)
"Tarp Kitko" saunuole, jau taip skaiciau , kad sirdis suvirpejo. Labai grazus zidinukas, toks nematytas thumbup.gif
genovaite super tavo vestuves thumbup.gif , medeliai neispasakytai grazus, kiek darbelio idejai, o jau sirdis tai ka as zinau, taip norisi suvalgyt smile.gif  kaip ja darei?
first.gif abiem po prizine taure


Tai gi žinok širdį padėjo prie saldaus stalo ir vėliau suvalgė - saldainių beveik visiems užteko, nes buvo padaryta iš 36 nt ( būvo kurie saldainių nemėgsta) Dariau ant putų polistirolio šablono - išsipjoviaus širdį, apvyniojau lipnios juostos pagalba folija. Ant dugno priklijavau iš kardono tarsi padėkliuką. aplink iš kraštų priklijavau juostelę iš krepinio popieriaus ( to standesnio - floristinio). Vielutės ir baltinių sagutės pagalba prisidariau kotelių, vėliau klijavau ant jų su karštais klijais saldainius ( tokius raudonus - panašūs kaip ferero roše - 1 dėžutėj 9 saldainiukai - kaina aoie 6 lt) tada susmaigsčiau į šabloną saldainius , o tarpeliuos susmaigsčiau organzos skiauteles. Įtupdžiau orchidėjos žiedą, o kraštą dar perrišau raudona juostele - štai ir viskas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(bon_bon @ 2010 07 28, 14:27)
Sveikos svočiutės. smile.gif pagaliau ir aš baiginėju savo darbelius. aš nesu svočiutė, bet padedu jai (pati būsiu pamergė) :0 štai pirmasis mano blynas (gal kiek ir prisvilęs,, bet...) Ant šito torto dar bus lapukai žali, bet juos įdėsiu tada, kai svečiai po mažą palinkėjimą ant jų parašys. smile.gif Taigi linkėjimų tortas:
http://www.failai.in...01/P1190471.JPG


Tortukas super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kažkur esu mačiusi , bet pati nesirįžau daryti, nes manau , kad nieko nesigaus . Tokia jau esu - jei nesigauna , viską metu ir negaliu padaryti iki galo. - todėl darau tik tokius darbelius, kai žinau kad pabaigsiu iki galo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TingiKace @ 2010 07 28, 16:58)
Šiandien įveikiau paduškiuką su nakties melodija.Viskas laaabai gerai nusipiešė irnereikėjo niekam mokėt uz printinimus ar klijavimus, aš skupa, man gaila būtų išmest 20 lt už tai ką galima padaryt pačiam  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas,

skaitinejant senas temas radau viena zaidimuka, bet nera normalaus jo aprasymo. Gal zinot toki - tarnaite (kuria ant ranku nesioja), meiluze (kuria buciuoja) ir zmona (kuri antausi skelia)???
Atsakyti
sveikutės, išradingosios. rugpjūčio mėn. esam pakviesti piršliauti. įsivaizduoju savo scenarijų, bet reikia failų laikraščio pavyzdžio, etikečių. Būtų labai ačiū. 4u.gif Būkit geros, pasakykit kaip rasti Az. kompu naudojuosi neblogai, bet čia esu žalia kaip žolė blush2.gif kai pati viską sudėliosiu, įkelsiu . Pati turiu krikštynų atributikos failų. jeigu kuriai nors reiktų, atsiųsiu. smile.gif
Atsakyti
Laba visom,

tikriausiai kaip ir daugelis naujokiu kreipsiuos i jus visas, kurios turite ike daug vertingos patirties pirslaiujant su prasymu paisdalinti informacija:) Rugsejo menesi esame pakviesti pirsliauti, o patirties ne laso:) Labai prasysiu jusu pasidalinti informacija apie "Bendra pasteli" kuriame kaip suprantru talpinate ir galetumete pasidalinti scenarijumi ir idejomis vestuvems. Mano el. pastas ingrisukas0506@yahoo.com.

P.S,labai atsiprasau,kad tersiu foruma tokiomis nereiksmingomis zinutemis, bet gyvenu Alytuje, o cia ne taip ir daug galimybiu rasti ideju, todel ieskau pagalbos. smile.gif))

Atsakyti
"Tarp Kitko"

Kur toki grazu zidinuka radai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistes_c @ 2010 07 29, 12:00)
"Tarp Kitko"

Kur toki grazu zidinuka radai? smile.gif

Siauliuose,parduotuvej Lietuvisku meniniu dirbiniu g.gif prie teatro,centre ax.gif
Atsakyti
o sakykit lėkštę daužo jaunikis kam?
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2010 07 29, 13:12)
o sakykit lėkštę daužo jaunikis kam?

Vaikus paskui skaiciuoja berods g.gif kiek sukiu-tiek biggrin.gif
Atsakyti