Įkraunama...
Įkraunama...

Artimiausias pirkinys

QUOTE(No_Angel* @ 2013 12 04, 14:23)
Dėl skonio nesiginčyjama  4u.gif Asmeniškai man išvis nepatinka garbanos, man jos negražiai atrodo. Išbandinėjom aparatą, tai ir turiu foto. O su "morka" man visiškai nelaiko, po gerų trijų valandų plaukai tiesūs lieka, nors priemonių į plaukus dėta ir prieš garbanojant ir po to. Tai su tais visais "presais" stipriau gaunas ir geriau laiko  smile.gif


Garbanu "laikymas" su morka, priklauso nuo strypo karstumo mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Dabar laukiu The Body Shop BB kremo ax.gif
Atsakyti
Nežinau, ar į reikiamą temą papuoliau, bet gal kas galėtumėt rekomenduoti kokį maitinantį drėkinantį veido losjoną. Kremo tepti dar nenoriu. Man 26 metai, odą jau kartais patempia, bet kremų pastoviai naudot nenoriu. Laukiu patarimo ax.gif
Atsakyti
Sonia Kashuk Barely There Loose Powder in Flesh

user posted image


Sonia Kashuk's Perfecting Radiant Tinted Moisturizer in Linen
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelinki: 11 balandžio 2014 - 13:24
QUOTE(Mona187 @ 2014 03 24, 10:09)
Nežinau, ar į reikiamą temą papuoliau, bet gal kas galėtumėt rekomenduoti kokį maitinantį drėkinantį veido losjoną. Kremo tepti dar nenoriu. Man 26 metai, odą jau kartais patempia, bet kremų pastoviai naudot nenoriu. Laukiu patarimo ax.gif

Jusu amziaus dar maitinancio nereiktu 4u.gif , o vat drekinanti reiketu naudoti pastoviai,nes nesvarbu, kad jums tik 26,o tai , kad nesirupinant savo veidu, viskas labai pasimatys, kai jums bus 30 ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2014 04 11, 13:24)
Sonia Kashuk Barely There Loose Powder in Flesh

Sonia Kashuk's Perfecting Radiant Tinted Moisturizer in Linen


Evuk, pirkai ar pirksi? Bus idomu atsiliepimai ax.gif
Atsakyti
Nagų lakas su pavasariška/vasariška spalva ! Tik niekaip nenusprendžiu kokių spalvyčių noriu ;(
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2014 04 11, 23:54)
pirkai ar pirksi? Bus idomu atsiliepimai ax.gif

pirksiu dar tik, nusižiūrėjau, atsiliepimus pasiskaičiau, Paula sako, kad good smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2014 04 14, 02:01)
pirksiu dar tik, nusižiūrėjau, atsiliepimus pasiskaičiau, Paula sako, kad good smile.gif

As jau spejau Paulos ivertinima paasakaityti irgi biggrin.gif Kol kas naudoju Paula's Choice tinted moisturizer, bet kaip visad knieti pabandyti ir kitus produktus jei geri 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2014 04 14, 19:25)
As jau spejau Paulos ivertinima paasakaityti irgi biggrin.gif  Kol kas naudoju Paula's Choice tinted moisturizer, bet kaip visad knieti pabandyti ir kitus produktus jei geri  4u.gif

aš turėjau Kashuk mineralinę, tai labai patiko, reik šituos išbandyt, nes vasarą norisi kažko lengvesnio nei krempudros smile.gif
Atsakyti
PC drėkinanti kaukė

user posted image
Atsakyti