Įkraunama...
Įkraunama...

Artimiausias pirkinys

QUOTE(Ms.Blonde @ 2015 01 03, 19:40)

-Lily Lolo shimmer stripes (pakeist tokio tipo Physician's Formula produkta)
-kazkokie skaistalai (nesu tikra, kad ju man reikia, bet po truputi uzsimanau po ilgos pertraukos be skaistalu)


Lily Lolo shimmer stripes rose glow atspalvis šviesiai odai tiktų ir kaip skaistalai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mieloji* @ 2015 01 03, 21:15)
Lily Lolo shimmer stripes rose glow atspalvis šviesiai odai tiktų ir kaip skaistalai smile.gif


As i honey glow spalva labiau dairaus, bet butent su mintim kaip skaistalus naudot - taip ir iki sio PF shimmer stripes naudoju. Bet mastau, kad galbut noriu ir tu tikruju skaistalu, t.y. ne visai matiniu, bet ir ne tokiu blizgiu.
Atsakyti
Mano Benefit Hoola visai į pabaigą, jau gramdyt kraštuose reikia. Reikės naujos priemonės kontūravimui. Kokios nežinau. Pasimetusi, nežinau ko noriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2015 01 03, 23:36)
Mano Benefit Hoola visai į pabaigą, jau gramdyt kraštuose reikia. Reikės naujos priemonės kontūravimui. Kokios nežinau. Pasimetusi, nežinau ko noriu smile.gif


Jei grynai konturavimui, tai rekomenduoju Burberry Earthy blush.. labai pan spalva i Hoola.. turiu ir ta ir ta smile.gif
Atsakyti
Planuojami:
Tarte Blush - Exposed bigsmile.gif labai, labai geru atsiliepimu skaiciau apie juos
user posted image

Kat Von D Everlastin Liquid Lipstick - Jeffree
user posted image
Atsakyti
Noriu isbandyti siuos is RMS bigsmile.gif
Buriti bronzanta user posted image
Un cover up maskuokli/krempudra user posted image
Living luminizer user posted image
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2015 01 03, 22:47)
Jei grynai konturavimui, tai rekomenduoju Burberry Earthy blush.. labai pan spalva i Hoola.. turiu ir ta ir ta  smile.gif


Norėčiau truputį šaltesnės/pilkesnės. Ir kad laikytųsi geriau nei Hoola 4u.gif Ir matinės spalvos.
Atsakyti
QUOTE(Ramint@ @ 2015 01 04, 00:28)
Noriu isbandyti siuos is RMS  :
Un cover up maskuokli/krempudra

Living luminizer


Maskuokli kuri laika norejau ir as pabandyt, bet kadangi paprastai pamaskuoju tik paakius ir pilnai apsieinu su lengvais maskuokliais (netgi labiau bandau tik skaistinancias priemones det), tai pamasciau, kad sitas maskuoklis bus per sunkus tam reikalui.

O svytejimo priemones irgi norejau, bet naturalios kosmetikos temoj Siriii parase toki komentara: "turiu RMS beauty highlighter'i. bet net nezinau… manau, nekartociau , o ir brangus. sakyciau nepatinka man jo ta riebi konsistencija. siaip visai graziai atrodo ant veido, bet ilgai nesilaiko." Tai kazkaip praejo noras, nes nenoriu riebaliuko ant veido....

Pati vakar gavau 100% Pure 'luminous creme: starlight' spalvos highlighter'i - aisku dar tik pora kartu bandziau, bet labai fainas. O ir 3 spalvos yra.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2015 01 03, 23:33)
Norėčiau truputį šaltesnės/pilkesnės. Ir kad laikytųsi geriau nei Hoola 4u.gif  Ir matinės spalvos.

As nusiziurejus charlotte tilbury filmstar bronze&glow. Bet kaina blink.gif dar kevyn aucoin giria butent kaip pilka salta spalva konturavimui
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2015 01 04, 00:41)
Maskuokli kuri laika norejau ir as pabandyt, bet kadangi paprastai pamaskuoju tik paakius ir pilnai apsieinu su lengvais maskuokliais (netgi labiau bandau tik skaistinancias priemones det), tai pamasciau, kad sitas maskuoklis bus per sunkus tam reikalui.

O svytejimo priemones irgi norejau, bet naturalios kosmetikos temoj Siriii parase toki komentara: "turiu RMS beauty highlighter'i. bet net nezinau… manau, nekartociau , o ir brangus. sakyciau nepatinka man jo ta riebi konsistencija. siaip visai graziai atrodo ant veido, bet ilgai nesilaiko." Tai kazkaip praejo noras, nes nenoriu riebaliuko ant veido....


na tas riebumas ir mane siek tiek neramina g.gif
Atsakyti
Būtinai artimiausiu metu pirksiu Tangle teezer šepetį, išbandžiau ir įsimylėjau bigsmile.gif
Kur Kaune geriausia pirkti jį? Kur originalūs ir gera kaina? Sarmoj ar Douglas nėra turbūt?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ramint@ @ 2015 01 04, 15:32)
na tas riebumas ir mane siek tiek neramina g.gif

O is kur planuojate pirkti? Mane irgi sis jau kuri laika domina 4u.gif
Atsakyti