Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunuolio kambarys

QUOTE(-Orchideja- @ 2010 07 29, 10:30)
Sveikos, turiu problemą blush2.gif
Neseniai su šeima išsikraustėme į naujus namus ir pagaliau aš turiu atskirą savo kambarį cool.gif  ir panorau jį kaip nors pakeisti, kadangi man visada patiko graffiti, paprašiau mamos, kad leistu mano draugui jį išdažyti. Noriu pakeisti tik vieną sieną, o kitas palikti kaip yra, bet mama neleidžia, sako, kad nesąmones išsigalvoju, kad dar blogai padarys. Aš jai bandžiau aiškinti, kad draugas senei tuo užsiima ir man kaip pažįstamai padarytu nuolaida  tongue.gif Bet ji vis tiek sako, kad ne, kad jis per jaunas tokiam darbui ir t.t. (jam 16 metu)

Ir kokios pagalbos is musu tikites?Kad Jusu mama itikintumem, kad leistu paisyti grafiti? biggrin.gif

Mano 5meciui sunui 1 siena grafiti ispaisyta, paise 2 vaikinukai-17 ir 16 metu, nieko nesugadino.
Butinai pries darba reikia pamatyti eskizus, parodykit mamai draugo darbus.Blogiausiu atveju tapeta ant tos sienos uzklijuosit ar perdazysit. mirksiukas.gif
Atsakyti
Caca,gal galima butu pamatyti foto tos sienos g.gif
Atsakyti
QUOTE(-Orchideja- @ 2010 07 29, 10:30)
Sveikos, turiu problemą blush2.gif
Neseniai su šeima išsikraustėme į naujus namus ir pagaliau aš turiu atskirą savo kambarį cool.gif  ir panorau jį kaip nors pakeisti, kadangi man visada patiko graffiti, paprašiau mamos, kad leistu mano draugui jį išdažyti. Noriu pakeisti tik vieną sieną, o kitas palikti kaip yra, bet mama neleidžia, sako, kad nesąmones išsigalvoju, kad dar blogai padarys. Aš jai bandžiau aiškinti, kad draugas senei tuo užsiima ir man kaip pažįstamai padarytu nuolaida  tongue.gif Bet ji vis tiek sako, kad ne, kad jis per jaunas tokiam darbui ir t.t. (jam 16 metu)

tegu nupiesia eskiza mirksiukas.gif
ir siaip jei draugas geras tai gal is vis gali $ neimti 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zemec @ 2010 07 30, 20:58)
Caca,gal galima butu pamatyti foto tos sienos g.gif

Dalis piesinio matosi mano avatare, idesiu foto ryt poryt, nes sitam kompe foto neturiu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2010 07 31, 21:25)
Dalis piesinio matosi mano avatare, idesiu foto ryt poryt, nes sitam kompe foto neturiu. ax.gif


Tesiu pazada.Piesinys ant galines kambario sienos. ax.gif

user posted image
Atsakyti
Aciu! 4u.gif Ispudingai atrodo ir savo paaugliui parodziau-jam patiko. O cia lyg ir vardas Paulius parasytas grafiti technika ar ne? g.gif O cia siena paruosta,kaip dazymui ar ne? Ir dar idomu ar brangi tokia paslauga? ax.gif Aciu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zemec @ 2010 08 01, 22:13)
Aciu! 4u.gif Ispudingai atrodo ir savo paaugliui parodziau-jam patiko. O cia lyg ir vardas Paulius parasytas grafiti technika ar ne? g.gif O cia siena paruosta,kaip dazymui ar ne? Ir dar idomu ar brangi tokia paslauga? ax.gif Aciu! 4u.gif

Taip, sunaus vardas uzrasytas. ax.gif
Siena tinkuota paprastu cementiniu tinku, pora kartu nugruntuota giluminiu gruntu(sake, kad galima ir be sito apseiti) ir purksta dazais.Galima ir ant gipso piesti.
Kainavo 300+ dazai kazkur 100lt.Dirbo vienas vaikinukas visa diena,taciau "samurajus" gavosi per daug "gyvas", sunus bijojo jo...Todel pasikvieciau kita graferi, jis ant virsaus nupiese kita (ta kur foto matot) samuraju.
Atsakyti
visai fainai su tuo grafičiu. bigsmile.gif tik mano nuomone, kambarys turėtų būti nemažas, kad toks piešinys atrodytų gražiai ir atsiskleistų visu savo grožiu biggrin.gif
o šiaip, kietai supermama.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkClarin @ 2010 08 02, 20:51)
visai fainai su tuo grafičiu.  bigsmile.gif  tik mano nuomone, kambarys turėtų būti nemažas, kad toks piešinys atrodytų gražiai ir atsiskleistų visu savo grožiu  biggrin.gif
o šiaip, kietai  supermama.gif

kambarys beveik 17 kvadratu, piesinys ant galines sienos, tai labai nekrenta i akis. ax.gif
As pati kazkada svajojau savo kambaryje tureti grafiti siena,svajone igyvendinau sunaus kambaryje.
Atsakyti
Caca,aciu uz atsakymus! 4u.gif Maniskis tai paaugliukas,norime remontuoti kambari,bet jis pats nelabai zino ko nori-tai ieskom ideju ax.gif ! Grafiti jam patiko-matysi ka cia jis sumastys g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, 4u.gif
Taigi, iškilo mums tokia problemėlė, (na gal ir ne taip išsireiškiau). Pagaliau prisiruošėm atnaujinti dukros (16m.) kambarį, ir kartu su ja supratom, kad truputėlį trūksta įdėjų, kadangi kambarys nėra didelis (~11 kvadratų) ir jame yra 4 "neištremiami" daiktai : sofa - lova, pufikas, spintos sujungtos su stalu ir pianinas.. g.gif
Galbūt galėtumėt kažką patarti? Peržiūrėjom jau daug įvairių nuotraukyčių, patarimų ir pnš., bet nelabai ir nusprendėm ką daryt.. Tik tiek, kad kambaryje vyraus šiltos gelsvos - rudos spalvų deriniai, ir ant sienų dėsim gipsą bei dažysim ~persikine spalva, bei dėsim kiliminę dangą ~rudos spalvos..
Kol kas kambarys atrodo štai taip:
http://i53.tinypic.com/15cc968.jpg
http://i53.tinypic.com/2nu26v9.jpg
http://i54.tinypic.com/2uxyzns.jpg
http://i54.tinypic.com/51yfjr.jpg
Atsakyti
QUOTE(Vanity @ 2011 01 03, 21:13)
  bei dėsim kiliminę dangą ~rudos spalvos..


Kiek mačiau tai pas jus grindys natūralaus medžio, kaip ir sienos? Siulyčiau nedėti kiliminės dangos o nušveisti ir perlakuoti senasias. Nors jums tas medis turbūt jau per gerklę išlindęs, bet visgi pagalvokit apie tokią galimybę. Juk kiliminė danga labai neilgaamžė o medis yra medis... Geriau kokį nedidelį fainą kilimuką pasitieskit. Gal kur rasit tokį, kiliminės dangos daugiausia būna labai nuobodžios doh.gif.

QUOTE
Tik tiek, kad kambaryje vyraus šiltos gelsvos - rudos spalvų deriniai, ir ant sienų dėsim gipsą bei dažysim ~persikine spalva,


O čia arba blogai parašėt arba aš kažko nesupratau... Manau, šiltos gelsvos spalvos pasirinkimas labai tinkamas, nes turit tamsiai ruda pianiną. Bet kur dėsit tą geltoną jei sienas dažysit persikine unsure.gif ? Aš kaip tik ir dažyčiau sienas geltonai ( arba kokias 3 sienas geltonai vieną rudai)ir dar būtinai sofos užtiesalo reikėtų (nors geltona, žalia, ruda - žemės spalvos turėtų tarpusavyje derėti).
Atsakyti