Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunuolio kambarys

QUOTE(Vanity @ 2011 01 03, 20:13)
Taigi, iškilo mums tokia problemėlė, (na gal ir ne taip išsireiškiau). Pagaliau prisiruošėm atnaujinti dukros (16m.) kambarį, ir kartu su ja supratom, kad truputėlį trūksta įdėjų, kadangi kambarys nėra didelis (~11 kvadratų) ir jame yra 4 "neištremiami" daiktai : sofa - lova, pufikas, spintos sujungtos su stalu ir pianinas..  g.gif


Kai kambarėlis nedidelis, o jame tiek daug "neištremiamų" daiktų, kurie ir užima visą kambari, tai nelabai ką belieka ir pakeisti smile.gif

Bandykite tekstillės pagalba įnešti jaukumo - paderinkit užuolaidas, sofos užklotą (būtinai uždengčiau sofą), pagalvėlles. Taip pat pagalvočiau dėl lango uždegimo koks jis turėtų būti - ar ilgos užuolaidos parištos šone ar gal kiti variantai (čia užuolaidų temoje manau jums greitai pasiūlytų geriausius variantus).

Kilimą tai aš kažkodėl matau apvalų, vidury kambario, žalios spalvos. Sienas turbūt daryčiau gelsvas.

Taip pat pakeisčiau prie sofos ant sienos kabantį šviestuvą. Gal net kabinčiau du - virš sofos galų.

Jei būtų galimybė taip pat pakeisčiau ant sienos kabantį veidrodį į tokio paties dydžio, bet ovalų su kokiais nors gražiais rėmais. Beje dėl veidrodžio iškilo klausimas - ar kai guli lovoje savęs nematai? Jei taip tai iš vis jo atsisakyčiau.

Na bet kokiu atveju kai atsikratysite tų plastikinių lentelių ant sienų, tai vaizdas iš karto labai pagerės biggrin.gif

O šiaip tai svarbiausia, tai ko kambario šeimininkė norėtų. Gal ji norėtų pavyzdžiui grafiti ant sienos biggrin.gif






Atsakyti
Ginta123, dėl tų spalvų tai ten truputėlį suvėliau rašydama.. Man geltona kartais lygi persikinei.. doh.gif , ir xjurga, lentelės ne plastikinės, o medinės, tik dažytos, nes kai buvo rengiamas šis kambarys (dar net visai negalvota kas jame bus) tai mums ne itin patiko esamos lentelės, tad nutarėm jas nudažyti (ech, seni laikai, ir tuomet dar visai nieko negalėjom sau leisti..).. O dėl veidrodžio, tai atsigulus jame savęs nelabai matyt, bet dukrai net ir patinka, kad gali nors kiek net gulėdama žiūrėt į save, be to, sakė, kad jai patinka per pilnatį būti atsitraukus užuolaidas, nes tuomet per veidrodį ji mato mėnulį g.gif
Ir tikrai, kažkaip net nepagalvojom, kad reiktų gal tas lenteles nušlifuoti.. Gera įdėja.. thumb_yello.gif
O dėl sienų, dabar jau vėl neapsisprendžiam, ar dėt lenteles, ar dažyt gipsą.. Gal rinktis tai kas ilgaamžiškiau? Ech.. Nei sunku nei lengva čia mums.. biggrin.gif
Atsakyti
Vanity, tik nedėkite kiliminės danos, atnaujinkite grindis, nušlifuokite ir nulakuokite ar aliejuokite. Jokia kiliminė danga neatstos natūralaus medžio grindų. Jei patinka, nušveistas grindis galite dar pabalinti.
Veidrodis mano nuomone daug gražiau žiūrėtųsi įrėmintas. Lenteles nuo sienų turbūt nuimčiau, arba jei įmanoma jas gražiai nuimti patrumpinčiau ir iškalčiau na kad ir iki lovos atlošo aukščio, o kitą sienų dalį tapetuočiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ostė: 04 sausio 2011 - 20:22
O aš turiu galvos skausmą ir nieko nesumastau, ištapetavo dukros kambario vieną sieną ir liko viršuje ruoželis tarp tapeto ir lubų 8cm, na kad liks žinojau, nes reikėjo dapirkti dar papildomai vieną rulona tapetų, kad būtų galima tapetuoti pilnai visą aukštį, bet nusprendžiau pataupyti, nes tapetus dukra išsirinko ne pigius, bet dabar jau supratau, kad padariau klaidą ir tas likęs ruoželis man nepatinka ir netgi erzina. Kambarys mansardinis ir tapetu išklijuota vienintelė kambaryje esanti normalaus aukščio siena visos likusios jau su nuolydžiu ir dažytos. Dabartinis variantas dar labiau žemina kambarį. Gal kas turite kokių minčių, kaip ištaisyti klaidą nepertapetuojant?
Atsakyti
QUOTE(ostė @ 2011 01 04, 20:35)
O aš turiu galvos skausmą ir nieko nesumastau, ištapetavo dukros kambario vieną sieną ir liko viršuje ruoželis tarp tapeto ir lubų 8cm, na kad liks žinojau, nes reikėjo dapirkti dar papildomai vieną rulona tapetų, kad būtų galima tapetuoti pilnai visą aukštį, bet nusprendžiau pataupyti, nes tapetus dukra išsirinko ne pigius, bet dabar jau supratau, kad padariau klaidą ir tas likęs ruoželis man nepatinka ir netgi erzina. Kambarys mansardinis ir tapetu išklijuota vienintelė kambaryje esanti normalaus aukščio siena visos likusios jau su nuolydžiu ir dažytos. Dabartinis variantas dar labiau žemina kambarį. Gal kas turite kokių minčių, kaip ištaisyti klaidą nepertapetuojant?


nzn kokie Jusu tapetai ir kokios spalvos kitos sienos ir lubos, bet ta tarpa galima dazyti spalviskai ar net visiskai atkartojant tapetus rolleyes.gif
Atsakyti
MikaPuk ačiū už nuomonę, tapetai tokie
user posted image
Dar svarsčiau apie lubų apvadą, bet kad kambarys mansardinis, tu lubų ir taip nedaug doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ostė @ 2011 01 04, 21:35)
O aš turiu galvos skausmą ir nieko nesumastau, ištapetavo dukros kambario vieną sieną ir liko viršuje ruoželis tarp tapeto ir lubų 8cm

būtų didesnis tarpas tai siūlyčiau lentyną palubėse lubų spalvos ( jei lubos nėra 3m aišku) g.gif
Atsakyti
Lubos normalaus aukščio, bet lentynai vietos tikrai per mažai, nors idėja thumbup.gif gal kas pasinaudos. Truputis vaizdinės medžiagos:
Priešingoje pusėje matomas apdirbtas balkis yra panašiai tiek cm kiek ir tas tarpelis nuo tapeto iki lubų.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ostė: 11 sausio 2011 - 15:55
O man tas tarpas super thumbup.gif bigsmile.gif Nesukite dėl to galvos, tyčia žemiau klijuočiau taip tapeta-gražu ir tikrai neatrodo, kad trūkto ko 4u.gif
Atsakyti
as esu macius taip pat kad net dazant sienas dabar paliekamas toks tarpas
ir tikrai netrukdo ir grazu kazkaip


jusu atveju tikrai nesukciau galvos - vaizdo tikrai negadina thumbup.gif
Atsakyti
Aha, mes specialiai taip tapetus klijavome visuose kambariuose - man gražu, vis įdomiau, nei kad iki pat lubų priklijuota... bigsmile.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės už nuomonę, įtikinot mane palikti taip kaip yra ir nesukt galvos smile.gif . Tiesiog už sienos yra analogiškas kambarys ir ten tapetas iki lubų ir man toks variantas labiau patinka. Na bet taip sakant gi neamžina, po kelerių metų perklijuosim 4u.gif
Atsakyti