Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunuolio kambarys

QUOTE(ostė @ 2011 01 13, 21:20)
Ačiū mergaitės už nuomonę, įtikinot mane palikti taip kaip yra ir nesukt galvos  smile.gif . Tiesiog už sienos yra analogiškas kambarys ir ten tapetas iki lubų ir man toks variantas labiau patinka. Na bet taip sakant gi neamžina, po kelerių metų perklijuosim  4u.gif


is nuotraukyciu matosi kai sutampa su tuo balkiu tai yra racijos tokiam paklijavimui, ir pritariu kitu nuomonei, kad neblogai visai atrodo, bet jei visvien erzina, na pirkit dar ruloneli tapetu ir derindami pridurkit kiek truksta rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes,
Neradau atskiros temos, tai ieskosiu patarimo cia bigsmile.gif
Ieskau rasomojo stalo. Gero. Nes ko gero teks pirktis ilgam, kol vidurine vaikas baiks (nors mano vaikas dar neina i mokykla blush2.gif ) Bet zodziu, turi savo kambari, labai megsta piesti, karpyti ir t.t. Neuzilgo mokykla, vistiek sito baldo reikes.
Ka galetumete patarti is savos patirties (kas jos turite). Ar pasiteisina tie vadinamieji augantys kartu su vaiku stalai? I ka butina atkreipti demesi? Aktualu, kad vaiko laikysena butu gera, akytes negestu ir t.t ir pan.
Aciu wub.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
o pas mane problema tai problema...
todel ir uzejau pas jus i svecius smile.gif
vienam kambary reikia du paauglius sutalpint ir dar skirtingu lyciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2011 03 20, 22:57)
Sveiki  4u.gif
o pas mane problema tai problema...
todel ir uzejau pas jus i svecius  smile.gif
vienam kambary reikia du paauglius sutalpint ir dar skirtingu lyciu  biggrin.gif

lotuliukas.gif pas tave ne problema- problema pas mane- 2 mergaitės ir berniukas viename 17m2 kambaryje.
Pradžiai baldais atskyrėme kambarį( pakankamai aukštos lentynos ir spinta), ateičiai galvoju lentynas- spintą iki lubų. Be abejo jaunuolio kambarys šviesos neturi- bet rezultatas visai pakenčiamas. Kadangi mergaitės turi savo rašomąjį ir kompiuterį, berniukas - savo, kol kas ramu.
Atsakyti
QUOTE(Sugarlee @ 2011 03 21, 17:24)
lotuliukas.gif pas tave ne problema- problema pas mane- 2 mergaitės ir berniukas viename 17m2 kambaryje.
Pradžiai baldais atskyrėme kambarį( pakankamai aukštos lentynos ir spinta), ateičiai galvoju lentynas- spintą iki lubų. Be abejo jaunuolio kambarys šviesos neturi- bet rezultatas visai pakenčiamas. Kadangi mergaitės turi savo rašomąjį ir kompiuterį, berniukas - savo, kol kas ramu.

oi, uzjauciu 4u.gif
gal mergaites atradot is kur nors programele, kad halima butu paplanuoti kambari? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos visos, ieškojau panašios temos, bet nieko neradau (gal blogai ieškojau blush2.gif )
Tai va, norėčiau pamatyti puikių jaunatviškų idėjų, paaugliams. Pvz. kokia tiktų lova, rašomasis stalas, lentynos ir kita. Mane labiausiai domintų lova, norėtųsi kažko ryškaus, su odos imitacijos fragmentais ir aišku "įkandamos" kainos.. smile.gif
Atsakyti
Gal kokią nuotrauką kas turi, kur kambarys mergaitei ir berniukui paaugliams 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti