Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas X

QUOTE(GinCherry @ 2010 08 13, 18:20)
O koks modeliukas? smile.gif Ash jau irgi noriu nauju blush-anim-cl.gif Bet cia tarkim ateiciai informacija renku smile.gif

bet tu gi visai neseniai naujus pirkai? ar aš kažką painioju? unsure.gif
mano modelis štai toks: http://www.asicsamer...RY_ID=250001550
šiaip labai patogūs, bent man biggrin.gif
Atsakyti


Aha, neseniai pirkau uz tai ir juokiusi ish saves, kad jau geresniu noriu biggrin.gif Nepirksiu dar ilgai turbut smile.gif


Ziuriu, kad jie visi tokie panasus smile.gif

Mano sitie
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 08 13, 18:42)
Aha, neseniai pirkau uz tai ir juokiusi ish saves, kad jau geresniu noriu biggrin.gif Nepirksiu dar ilgai turbut smile.gif
Ziuriu, kad jie visi tokie panasus smile.gif

Mano sitie

aha, iš vaizdo labai panašiai atrodo smile.gif O tau nepatogu dabartiniai ar šiaip šopoholizmu sergi? biggrin.gif Šiaip manau jie visi panašūs, nieko labai stebuklingo nerasi.. Svarbu padas storas, gelio pagalvėlių visokių, kad būtų... na amortizacijos daug, o visa kita turbūt skonio reikalas smile.gif
Atsakyti


Ai ka zinau, man kazkaip nesijaucia tas gelis, bet gal sakau ir neturi jaustis? g.gif Patogus man anie, bet galvoju gal dar patogesni kokie butu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 08 13, 18:54)
Ai ka zinau, man kazkaip nesijaucia tas gelis, bet gal sakau ir neturi jaustis?  g.gif Patogus man anie, bet galvoju gal dar patogesni kokie butu biggrin.gif

o tai kaip jis turi jaustis? unsure.gif Man irgi niekas ten nesijaučia, tiesiog minkšta, patogu kojai. Jei bėgu asfaltu, tai nėra nemalonaus jausmo keliuose, taip minkštai susiamortizuoja smile.gif Čia esmė turi būt ne kažką jaust, o kažko nemalonaus nejaust biggrin.gif

Na bet kokiu atveju, jei rasi kokius super, tai pranešk, gal ir aš kadanors keist sumastysiu (tolimoj ateity biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bamba: 14 rugpjūčio 2010 - 07:32


Bambam tai va, kad ash ir pati nezinau ar turi kazkas jaustis biggrin.gif Kazkaip atsimenu kai rinkausi kedus tai stajeriu forume kazkas rashe, kad po ilgo laiko sprogo viena gelio pagalvele, tai ash kazkaip ir pamasciau, kad gal jauciasi g.gif Nors ish ties kaip tu sakai, gal pasijaute, nes atsirado nemalonus pojuciai kokie vienai kojai smile.gif

Siandien ryte baisoka begiot buvo, bo griaudejo ir dar nulijo priesh tai, tai baisu, kad zaibas nenutrenktu blush2.gif Bet dushnumo lietus nenueme vis tiek doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2010 08 13, 10:51)
Sveikos,

kaip gyvenat. visos bėgiojat.

Aš tai vis kiekvieną ryta pamatau, kad vis tamsiau darosi, tai truputį liūdna pasidaro, tuoj bijosiu eiti į parką sad.gif

Sveikos 4u.gif

Aš bėgioju, stengiuosi reguliariai nes kai atitrūkstu, sunkiai sekasi grįžti į doros kelią blush2.gif

Bet irgi jau liūdna jog taip akivaizdžiai trumpėja dienos verysad.gif

Atsakyti
As ir begiojimo neapleidziu, ir labai dziaugiuosi, kad celiulito akivaizdziai pamazejo clap.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 08 13, 18:41)
Sveika, sveika linn smile.gif

O kada tu kelies? Ash siandien po 5,20 buvau prabudus i wc tai tikrai taip tamsu lauke buvo, net nustebau smile.gif Gaila ish tiesu, kad tamseja jau rytais sad.gif


aš kažkur ir keliuosi po 5:25-25.

QUOTE(bamba @ 2010 08 13, 19:30)

linnn, tai gal galėsi maršrutą keist kai tamsu bus? vietoj parko kur nors kitur bėgiot, kur saugiau jauties? g.gif Sakei praeitą žiemą bėgiodavai, tai kažkur bėgai gi unsure.gif



aš bėgiojau Laisvės alėja. Irgi ryte. Bet pernai tą parduotuvę laikrodžių pasprogdino ryte. Na, ne visai tuo pat metu kai aš bėgu, sako, kad ar tai 4:50 ar tai 5:10, bet kažkaip po to nejauku ir Laisve bėgioti.

Atsakyti
Pamečiau šunį šiandien bėgiodama... Grįžo namo pats ;D
Atsakyti
ir dar ko gero pirmas!
Atsakyti
QUOTE(blogas vyras @ 2010 08 04, 12:44)
Gal ka domina kiek ilgesni pabegiojimai?
Va vieno lietuvio isversta programele:
http://dovydas.sanka...radedantiesiems

O cia daug begimo programeliu ivairiems pasiruosimo lygiams ir distancijoms
http://www.halhigdon.com/#5-k

Ačiū smile.gif
Atsakyti