Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas X

kaip begikems sekasi?
as gavau pastabdyti begiojima angina susirgau sad.gif gydytoja leidzia tik po 2sav pradet, as begiojau anksti rytais, o tada jau ir visai orai atvese bus, kaip nuo salcio apsiginti, bet ir neapsituloti per daug g.gif ypac dabar gerkle reikes pasaugoti tik nelabai isivaizduoju kaip, skara vyniotis blink.gif
turiu medvilnini dzemperi tai tik isejus butu gerai, o kur jau isilus ji deti g.gif na zodziu kyla man visokiu klausimu doh.gif
Atsakyti


Odora, visu pirma tai sveik greiciau 4u.gif O kas del bliuzono tai ash jau rytais begioju su bliuzonu, nebuna per karshta net kai susylu, bet ash truputi salcmire smile.gif


Ash sian neishbegau savo sestadieniniu 10 km. sad.gif Po 7 km. taip pradejo viena ciurna skaudet, kad iveikiau dar 500 m. ir viskas, sustojau sad.gif
Atsakyti
atsilikau nuo oru vadinas, as irgi salcio bijausi gal ir man su bluzonu bus ok smile.gif
o tau Gin taip ir liko skausmas ciurnos, ar tik judant?
beje ar ne viena negalvojat sudalyvaut Vilniaus maratone rugsejo 12 berods?
as apie mini trasa masciau kol nesirgau, ten rodos 4km ilgio.
Atsakyti
Eisiu aš po savaitės trugdžių pabėgioti, jau pasiilgau to jausmo wub.gif

Odora
kaip sveikatėlė? mirksiukas.gif

Gin, gal magnio tau trūksta ir tiesiog kaip mėšlungis pradeda traukti, nemanai? g.gif
Atsakyti


Odora, man net judant neskauda, bet ash jauciu toki maudima kojoj, tiksliau ne tik kojoj, nes ir riesus maudzia.Zodziu ash pastaruoju metu ish vis nesusisneku su savo kunu ir nesuprantu jo doh.gif

Ernesin, nezinau, gal ir gali buti, bet, kad ash geriu papildus sanariams/sausgyslem, flexit drink anie vadinas.Yra ten magnio sudetyje, ne visa reikiama dienos norma, todel papildomai valgau migdolus kasdien g.gif O jausmas tai tikrai ne toks kaip melsungio, nes ne traukimas, o tiesiog skausmas toks...Na sian dariau pertrauka, bandysiu ryt begt ir ziuresiu kas darysis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 08 22, 18:45)
Ernesin, nezinau, gal ir gali buti, bet, kad ash geriu papildus sanariams/sausgyslem, flexit drink anie vadinas.Yra ten magnio sudetyje, ne visa reikiama dienos norma, todel papildomai valgau migdolus kasdien  g.gif O jausmas tai tikrai ne toks kaip melsungio, nes ne traukimas, o tiesiog skausmas toks...Na sian dariau pertrauka, bandysiu ryt begt ir ziuresiu kas darysis smile.gif

O tu Lietuvoje gyveni? Merginos giria šį losjoną rolleyes.gif
Atsakyti


Aha, Lietuvoje smile.gif

Reiks gal isigyt, labai dekui uz rekomendacija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 08 22, 18:55)
Aha, Lietuvoje smile.gif

Reiks gal isigyt, labai dekui uz rekomendacija  4u.gif

Į sveikatėlę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 08 22, 16:45)
Odora, man net judant neskauda, bet ash jauciu toki maudima kojoj, tiksliau ne tik kojoj, nes ir riesus maudzia.Zodziu ash pastaruoju metu ish vis nesusisneku su savo kunu ir nesuprantu jo  doh.gif

bent iš šito paaiškinimo, tai man tokie pojūčiai visiškai nesvetimi. Man maudžia ir kojas ir būtent riešus nuo nedamiegojimo unsure.gif Aš jau seniai pastebėjau, kad jei tik mažiau pamiegu, prasideda šitie skausmai... bet dar niekad negirdėjau, kad kamnors be manęs taip būtų lotuliukas.gif
Atsakyti

Hmmm...Cia gal ir realu, nes einu miegoti apie 24 val., o keliuosi 6 g.gif Bet buna, kad diena dar popiecio miego valandzike nusnaudziu g.gif biggrin.gif
Atsakyti
ernesin jau normaliai jauciuosi tik dar ilgokai antibiotikus gersiu sad.gif bet kuriuo atveju pradzios sirgimo ne prisimint nenoriu.
Gin siaip nenoriu gasdinti, bet sako jei su sanariais blogai tai lieka du sportai dviratis ir plaukimas, abu neapkrauna sanariu.
Atsakyti


Odora, zinau zinau, bet nu ka padaryt, kad patinka man begiot doh.gif Kol galesiu tol begiosiu, jei jau matysiu, kad tikrai negerai tai tada eisiu plaukiot arba dviraciu vazinet, arba ir ta, ir ta smile.gif Keisciausia, kad ash anksciau kazkaip neturejau bedu su sanariais. Tai ok, suprasciau, kad koju sanariai tarkim nuo begimo, bet ir tai man pvz keliu neskauda,o va jau skundziausi temoj, kad man ir riesus, ir pirstu sanarius maudzia g.gif Matyt amzius savo daro, byret pradejau biggrin.gif
Atsakyti