Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas X

QUOTE(GinCherry @ 2010 08 22, 17:13)
Hmmm...Cia gal ir realu, nes einu miegoti apie 24 val., o keliuosi 6  g.gif Bet buna, kad diena dar popiecio miego valandzike nusnaudziu  g.gif  biggrin.gif

pabandyk kurią dieną išsimiegot, gal padės smile.gif aš tokiu grafiku miegodama užsilenkčiau per 2 dienas biggrin.gif , man miegas šventa ir jo reikia daug, kitaip - skausmai visur verysad.gif
na šiaip mažai tikėtina, kad ir tau taip organizmas reaguoja, nes kaip ir sakiau, kol kas esu vienintelis sau pažistamas žmogus su tokiom keistenybėm doh.gif Na bet jei yra vienas toks, tai visada gali atsirast ir antras... 4u.gif
Atsakyti
Tiesa Gin, tam losjonui šį mėnesį 50% nuolaida, tai jei sumąstysi įsigyti pasinaudok proga mirksiukas.gif

Fainiai šįvakar pasilaksčiau, nors jaučiausi labai apsunkusi ir sustabarėjusi po pertraukos smile.gif
Atsakyti
Aš tai bėgioju, tik jau vėliau, nes 5,30 - tamsu unsure.gif
Bet ir tai jaučiu nebeilgai... Gal dar rugsėjo pirmą savaitę palakstysiu, gal ilgiau šiek tiek, jei bus šilta ir teks baigti bėgiojimus verysad.gif Nes labai nemėgstu vėjuotų dienų, o dar jei lis...
Atsakyti
as tai pradejau dometis kaip reikia rengtis begiojant veseniu oru biggrin.gif
zodziu pirmas sluoksnis medziaga garinanti prakaita, ilgom rankovem virsus ir apacioj tos nei tai timpos nei tai kelnes, antras sluoksnis del silumos kazkas ir kai jau visai salta trecias sluoksnis apsauga nuo vejo smile.gif aisku pirstines kepure ir pan.
ir svarbiausia radau kaip kakla apsisaugoti
user posted imageuser posted image
user posted image

zodziu gyvenu nusiteikimu, kad vistiek begsiu smile.gif
Atsakyti

Ash irgi veliau begau siandien, nes jau neber taip karshta tai ner ko keltis anksti labai smile.gif

Tas dalykelis ant veido ish esmes tai geras daiktas atrodo, bet kazkaip man atrodo labai sunku su juo turetu buti kvepuoti g.gif
Atsakyti
Aš turėjau kažkada tokį "šalikėlį" kaip nuotraukoj, ant veido nesidėjau, bet man ant kaklo labai gerai jis buvo..mažas ir neprapūsdavo thumbup.gif
O šiaip turiu bliuzoną su kapišonu, vandens nepraleidžia, iš kažkokios super medžiagos padarytas specialiai ekstremaliems sportams, tai ant jo rašo kad prie -30 galima nesušalt lotuliukas.gif Jei bus noro, bėgiosiu žiemą su juo, bet abejoju kad išeis reguliariai, nes jei slidu, sniegas, ledas tai nekas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(alexxandra @ 2010 08 23, 08:41)
Aš tai bėgioju, tik jau vėliau, nes 5,30 - tamsu  unsure.gif
Bet ir tai jaučiu nebeilgai... Gal dar rugsėjo pirmą savaitę palakstysiu, gal ilgiau šiek tiek, jei bus šilta ir teks baigti bėgiojimus  verysad.gif Nes labai nemėgstu vėjuotų dienų, o dar jei lis...

Vat aš irgi tokia, rytais neprisiversiu ketis, o vakarais jau bus sutemę kai grįšiu iš darbų rolleyes.gif Pernai kiek bandžiau bėgti vėsesniu oru tai nepaliko įspūdžio schmoll.gif Bet kaip sakomai kiekvienai savo 4u.gif
Atsakyti
Ar taip atrodo ar jau bėgimo bumas aprimo pas mus? huh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 25 rugpjūčio 2010 - 16:25

Gal tiesiog visas temas ir potemes ishemem smile.gif O jei rimtai, tai pastebejau, kad kas liecia lieknejimo/sporto temas, tai moterys labai entuziastingos, tik deja, to entuziazmo dazniausiai labai trumpam uztenka smile.gif O ir orai blogeja, gal ir tas itakos turi, kad sumazejo begiojanciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 08 27, 20:52)
Gal tiesiog visas temas ir potemes ishemem smile.gif O jei rimtai, tai pastebejau, kad kas liecia lieknejimo/sporto temas, tai moterys labai entuziastingos, tik deja, to entuziazmo dazniausiai labai trumpam uztenka smile.gif O ir orai blogeja, gal  ir tas itakos turi, kad sumazejo begiojanciu smile.gif

Aš irgi jau sporto klubą pradėjau lankyti, vakar ir užvakar nebėgau dėl stipraus vėjo, šiandien svečių turėjau, o temsta vis gi anksčiau. Bet dar nespjaunu ir planuoju esant auksiniam rudeniui ir šiltam orui pabėgioti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 27 rugpjūčio 2010 - 20:55
O aš turbūt nenormali, bet man geriausias laikas bėgiojimui - ruduo ir ankstyva žiema (kol dar šaligatviai neužversti sniegu, kurio niekas nenuvalo). Gaivu, nekaršta, o ir ilgais tamsiais vakarais nėra ką veikt, tai gera prasibėgiot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 08 22, 19:16)
ernesin jau normaliai jauciuosi tik dar ilgokai antibiotikus gersiu sad.gif bet kuriuo atveju pradzios sirgimo ne prisimint nenoriu.
Gin siaip nenoriu gasdinti, bet sako jei su sanariais blogai tai lieka du sportai dviratis ir plaukimas, abu neapkrauna  sanariu.


Aš irgi žadu prie jūsų prisijungti (jei prisiversiu). Jau keli metai kai apleidau savo mėgstamą bėgojimą. Gal dėl to kad nebeliko kompanijos -draugės persikraustė, šuns nebeturiu, vyras nepalaiko.
Tiesa, gal patarsit - man per tuos nebėgiojimo metus labai išryškėjo kojų venos ir kapiliarai. Žinau, kad "pataisys" jas tik operacijos. Ar bėgiojimas dar labiau nepakenks, neišryškins venų?
Atsakyti