Įkraunama...
Įkraunama...

Netradiciniai gydymo metodai

QUOTE(zalia zylute @ 2010 08 04, 11:35)
Vytauto 49

aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lekitra @ 2010 08 04, 15:37)

yra ir Silainiu turguje prie Maximos mirksiukas.gif

Merginos, labai susizavejau joga wub.gif Kazkuri praitoje temoje rase, kad pirkosi kompakta apie joga didinanti vaisinguma, sakau, gal noretu pasidalinti, pvz. per Zmule? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linutas: 04 rugpjūčio 2010 - 21:09
Naudodama Beutiful life kapsule diskomforto nejauciau, isidejau ir tas 3 dienas prabuvau be jokiu nemaloniu pojuciu nieko neskaudejo zodziu viskas buvo gerai smile.gif Tik nusivyliau rezultatu, nezinau, galbut per daug patikejau sio preparato reklama, kurioje pasakojama kaip moterys pasveiksta netgi nuo labai rimtu ligu, kaip iseina cistos bei miomos ir pan. jau net po pirmos kapsules. As sunaudojau 3 vnt. ir niekas man ten neisejo nors tikrai turiu ginekologiniu problemu blink.gif nu nebent isejo kokie nematomi blogumai rolleyes.gif ir dar nepatiko tas momentas kai po kapsules naudojimo reikia issiplauti vidu blush2.gif kazkaip man atrodo kad savarankiskai "ten" lysti negalima. Ir kamparo kvapas nepatiko nu bet cia tik smulkmena mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(shyva @ 2010 08 04, 21:37)
Naudodama Beutiful life kapsule diskomforto nejauciau, isidejau ir tas 3 dienas prabuvau be jokiu nemaloniu pojuciu nieko neskaudejo zodziu viskas buvo gerai smile.gif Tik nusivyliau rezultatu, nezinau, galbut per daug patikejau sio preparato reklama, kurioje pasakojama kaip moterys pasveiksta netgi nuo labai rimtu ligu, kaip iseina cistos bei miomos ir pan. jau net po pirmos kapsules. As sunaudojau 3 vnt. ir niekas man ten neisejo nors tikrai turiu ginekologiniu problemu blink.gif nu nebent isejo kokie nematomi blogumai  rolleyes.gif  ir dar nepatiko tas momentas kai po kapsules naudojimo reikia issiplauti vidu blush2.gif kazkaip man atrodo kad savarankiskai "ten" lysti negalima. Ir kamparo kvapas nepatiko nu bet cia tik smulkmena  mirksiukas.gif

dekui uz pasidalinta patyrima 4u.gif Kaip tu tuos 3 vnt sunaudojai? ax.gif Nes mano plane yra taip, kad nustojus kraujuoti praejus 3 dienom imu viena isivedu, atnesioju 3 paras (jei viskas gerai), tada isimu, prasiplaunu zalia arbata arba tantum rosa (dar neapsisprendziau). pailsiu para tada imu antra kapsulyte ir ja tris dienas nesioju. Zodziu paskaiciavimui isiena savaite laiko gydymuisi ir aisku be jokio smileysex.gif

O kalbant apie prasiplovimus, na tai nera ten taip baisu, ir nera ten ko labai listi. paprasciausiai imi vaikiska kriausele(pompute), kuria ten ivedi ir prasiplauni. viskas! mirksiukas.gif
Atsakyti
Dekui uz nauja tema 4u.gif

T.P.Keberiokst jei nori naturalaus meducio , pienelio ir t,t, snd kaip tik radau pas juos http://vaskines-zvakes.lt/lt jei siuncia i uk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2010 08 05, 15:48)
Dekui uz nauja tema  4u.gif

T.P.Keberiokst jei nori naturalaus meducio , pienelio ir t,t, snd kaip tik radau pas juos http://vaskines-zvakes.lt/lt jei siuncia i uk  4u.gif



O tu radai ta pieneli?Nes as tik kunui pieneli randu ax.gif
Kad i uk siuncia tai liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 08 05, 16:03)
O tu radai ta pieneli?Nes as tik kunui pieneli randu ax.gif
Kad i uk siuncia tai liuks thumbup.gif

http://vaskines-zvak...nele-pikis.html yra medus , pikis, duonele ir ziedadulkes doh.gif
aha man irgi patiko kad i uk siuncia thumbup.gif ir visgi naturalus o ne kokios nors kapsules 4u.gif
Atsakyti
Nusipirkau as biciu pienelio ir Q10 - startuoju nuo siandien blush2.gif
Bus matyt kokie rezultatai hihihi.gif
tiesa, ziuriu, kad rekomenduoja 2-3 biciu pienelio tabletes per diena, o vienoje tabl. yra 50 mg. tai jei dvi suciurpiu tai gaunasi 100 mg - ar ne per mazai? g.gif

Mazulytee, ir as nematau biciu pienelio schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linutas: 05 rugpjūčio 2010 - 17:42
QUOTE(Linutas @ 2010 08 05, 16:40)
Nusipirkau as biciu pienelio ir Q10 - startuoju nuo siandien  blush2.gif
Bus matyt kokie rezultatai  hihihi.gif
tiesa, ziuriu, kad rekomenduoja 2-3 biciu pienelio tabletes per diena, o vienoje tabl. yra 50 mg. tai jei dvi suciurpiu tai gaunasi 100 mg - ar ne per mazai?  g.gif

Mazulytee, ir as nematau biciu pienelio  schmoll.gif

100 mg manau pakankamai 4u.gif
soriukas mergytes sumaisiau ir parasiau pienelis doh.gif gaila bet jei neturi jo
Atsakyti
Mergaites, naturalus buciu pienelis turi buti laikomas saldiklyje, taip kad ji siusti kazkur butu problematiska sad.gif
Atsakyti
na visokius ir mes bandem nieko nepavyko isskyrus 2 ISCA,turime labai saunia poryte,o va naujausi ivykiai menesi buvau Norvegijoje,o vyras tuo metu buvo Lt ir gere jonizuota sarmini vandeni,sako kad labai gerai tai ir pabande,to pasekoje laukemes 3 nestuke.gif pastojau naturaliai,aisku labai netiketai,10 metu visaip banden o cia va 3 kart ir yra nestuke.gif aisku tam daug kas turejo itakos,pirmiausi smegenys nuo vaiku darimo atsipalaidavo,plius gimdymas organizmas vel pasikeites,na bet gal ir jums pades tas vandenelis nestuke.gif nestuke.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ferari @ 2010 08 11, 13:48)
na visokius ir mes bandem nieko nepavyko isskyrus 2 ISCA,turime labai saunia poryte,o va naujausi ivykiai menesi buvau Norvegijoje,o vyras tuo metu buvo Lt ir gere jonizuota sarmini vandeni,sako kad labai gerai tai ir pabande,to pasekoje laukemes 3  nestuke.gif pastojau naturaliai,aisku labai netiketai,10 metu visaip banden o cia va 3 kart ir yra nestuke.gif aisku tam daug kas turejo itakos,pirmiausi smegenys nuo vaiku darimo atsipalaidavo,plius gimdymas organizmas vel pasikeites,na bet gal ir jums pades tas vandenelis nestuke.gif  nestuke.gif  thumbup.gif  wub.gif

bigsmile.gif Nuostabi istorija 4u.gif Me su MB irgi geriam si vandenuka rolleyes.gif Man jis del kraujotakos patinka,kadangi pas mane AFS,tai kartas nuo karto pasidarydavau paprasto kraujuko tyrima,nors sako tai neturi AFS reiksmes,bet pas mane hemoglobinas ir trombocitu kiekis didoki budavo,o nuo sio vandenuko viskas pradejo tvarkytis ax.gif
Atsakyti