Įkraunama...
Įkraunama...

Netradiciniai gydymo metodai

Laba,ir kaip sekasi pieneli ta gerti?

As jau gera savaite geriu su q10,blogo nieko nepajauciau,tik energijos daugiau,na bendra savijauta tokia geresne.O kai ten smulkesniam lygmeny veikia,tai net neisivaizduoju,bet pagal bendra savijauta sprendziant,blogai neturetu buti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 08 13, 11:56)
Laba,ir kaip sekasi pieneli ta gerti?

As jau gera savaite geriu su q10,blogo nieko nepajauciau,tik energijos daugiau,na bendra savijauta tokia geresne.O kai ten smulkesniam lygmeny veikia,tai net neisivaizduoju,bet pagal bendra savijauta sprendziant,blogai neturetu buti smile.gif

as va tik ka padariau pirma dozike natur mikrograma biggrin.gif dar nepajutau poveikio lotuliukas.gif kaip kazkuri moke-emiau ant galo degtuko blush2.gif reikes dar diedeli primokyti rolleyes.gif
kurios 'laizot' natur pieneli - kuriam laikui pvz 10gramu uztenka?
Atsakyti
Sveikute,

Sudomino tavo parasymas apie jonizuota vandeni. Gal galetum placiau? is kur isigijot aparata, kiek mokejot? ax.gif . Mes va jau 8 metai vis visokiu "siaudu" griebiames ir griebiames gandrams prisivyliot....
Atsakyti
keliu temute i virsu 4u.gif
Kaip sekasi gydytis?
Gal kas kokiu nauju metodu zinot?

As dabar atlieku kursa su ,,beutiful life" kapsulemis, bus matyt, kaip cia mums seksis, geriu ir ginekol tabletes, perleistas man is vienos nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2010 08 29, 19:17)
keliu temute i virsu  4u.gif
Kaip sekasi gydytis?
Gal kas kokiu nauju metodu zinot?

As dabar atlieku kursa su ,,beutiful life" kapsulemis, bus matyt, kaip cia mums seksis, geriu ir ginekol tabletes, perleistas man is vienos  nestuke.gif


Geraiu is as tas "Ginekol" ir nezinau ar tai sutapimas ar kas, bet pirma karta per ketveris metus pavyko pasigaut zirniuka, kuris veliau pabego unsure.gif
Bet kartu su juo vartojau homeopatini preparata dismenorm, vitaminus a ir e, be to stengiausi sveikai maitintis.
Atsakyti
o kokios pas tave nepastojimo priezastys, problemos?
Ojei, matai, uzuojauta, kad praradai 4u.gif Bet tai irode, kad vis del to gali pastoti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Droka @ 2005 12 23, 12:25)
Chiara, as nerasiau kad akupunktura netikiu. Sakiau, ka man yra sake, kad su ja labai atsargiai reikia, nes tos adatos nors yra ir labai plonos, bet bedamos i tam tikru tasku "nervus", todel jeigu nors mm ne ten ibesi gali visai netokios pasekmes buti. Labai panasus metodas yra taskinis masazas ten "nesibrauna" i vidu organizmo, o tuos taskus tiesiog "isbudina". Del uzkalbejimo tikrai tikiu, nes mano ir mociute kai gyva buvo pamenu ateidavo zmones su gyvaciu ikandimais, kazkokia liga  "roze" kurias tik uzkalbejimu isgydydavo. Kol kas mano pilvelio gyventojas labai mazas tik 14 savaiciu, todel kol kas nenoriu pasakoti istorijos su laiminga pabaiga (kaip rasiau kazkuriai forumietei, tiesiog man tai yra eksperimentas ir jeigu tikrai bus laiminga pabaiga va tada tikrai isvardinsiu visus dalykus kuriu deka tai ivyko), bet kad jis dabar yra pas mane  nestuke.gif  galiu tvirtai pasakyti, tikrai tik stebuklu deka.....tai ne mano vienos nuomone bet ir 4 gydytoju kurie labai susidomeje "seka" mano nestuma, nors tyria mane kas 5 dienos  doh.gif bet as vistiek esu laiminga  rolleyes.gif

iskeliau sena Drokos posta, parasiau jau, prasydama tesinio, kurio pirmoje temuteje taip ir neparase blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2010 08 29, 19:28)
o kokios pas tave nepastojimo priezastys, problemos?
Ojei, matai, uzuojauta, kad praradai  4u.gif Bet tai irode, kad vis del to gali pastoti  bigsmile.gif


As turiu policistiniu kiausidziu sindroma.
O pas tave kokios problemos? ax.gif
Atsakyti
abu kaip ir sveiki, nors mano kausides linkusios i policistiskuma, bet ov vyksta, kad ir kada jai sauna i galva, nereguliariai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2010 08 29, 20:00)
abu kaip ir sveiki, nors mano kausides linkusios i policistiskuma, bet ov vyksta, kad ir kada jai sauna i galva, nereguliariai  blush2.gif


Zinai, man atrodo blogiau nebus, kai pavartosi to papildo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2010 08 29, 19:17)
Gal kas kokiu nauju metodu zinot?


Laba, aš štai radau tokius ajurvedinius papildus Women's Well-Being... Dar tik pradėjau juos vartoti, tai nieko negaliu papasakot apie jų poveikį... Bet jei nepadės, manau, kad tiktai nepakenks. Čia daugiau info apie ajurvedinius papildus
Atsakyti
o kas cia tas "Ginekol" vaistukai ar koks papildas ? blush2.gif g.gif

Ir labai sudomino Droka pasakojimas , butu idomu isgirsti sios istorijos tesini unsure.gif
Atsakyti