Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria Gym

Na merginos ar jau isbandete TRX pas Dainiu? smile.gif
Atsakyti
Ir man įdomu dėl TRX treniruočių, ar labai ten sunku? smile.gif

Dar vienas dalykas: pastebėjau, kad pastaruoju metu pas trenerę Ritą švelniai tariant nekokia muzika per treniruotes groja, ar niekam tai neužkliuvo? Toks baisus bumčikas, kad neįmanoma klausyt doh.gif aš į jos treniruotę einu tik ketvirtadieniais 18 val., tai dar pusė velnio, bet jei dažniau eičiau, turbūt išprotėčiau nuo tokios muzikos verysad.gif
Atsakyti
Tai vasarą niekas nebevaikštot? Užeikit, a tai jei nesusirenka trys žmonės, tai treniruotės gali ir neįvykti... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistaken @ 2014 08 05, 20:40)
Tai vasarą niekas nebevaikštot? Užeikit, a tai jei nesusirenka trys žmonės, tai treniruotės gali ir neįvykti... sad.gif

kad labai treneris pasiputes nesinori ir bevaikscioti g.gif doh.gif
Va pas Toma tai smagu nueiti visad pasisveikins nusisypsos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldzioji18 @ 2014 08 05, 20:27)
kad labai treneris pasiputes nesinori ir bevaikscioti  g.gif  doh.gif
Va pas Toma tai smagu nueiti visad pasisveikins nusisypsos  smile.gif


Aš ne apie TRX treniruotes rašiau, o apie visas. smile.gif) AR čia koks kitas treneris pasipūtęs? smile.gif
Atsakyti
Gal kuri pasidalinsit info kaip šiame klube su treniruoklių sale? Ar vakarais daug žmonių būna? Tenka laukti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2014 10 07, 21:14)
Gal kuri pasidalinsit info kaip šiame klube su treniruoklių sale? Ar vakarais daug žmonių būna? Tenka laukti? g.gif

sale tikra gera bet vakarais kaip ir visur zmoniu tikrai daug smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

gal kas pakomentuotų kokia situacija su žmonių kiekiais darbo dienų vakarais? Ta pati kaip visada ar gal pagerėjus ? smile.gif
Atsakyti
Ar sportuojat kas šiuo metu šiam sporto klube? Kažkaip labai seniai niekas nerašo. sad.gif
Atsakyti
Sveikos,

Startuoju šiandien - pirmas kartas biggrin.gif baugoka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TutėFrutė @ 2015 11 03, 13:19)
Sveikos,

Startuoju šiandien - pirmas kartas  biggrin.gif  baugoka smile.gif



Planuojat lankyti grupinius užsiėmimus ar treniruoklių salę? ax.gif
Parašykit kas kaip. Labai lauksiu atsiliepimų. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2015 11 04, 11:32)
Planuojat lankyti grupinius užsiėmimus ar treniruoklių salę? ax.gif
Parašykit kas kaip. Labai lauksiu atsiliepimų. blush2.gif



Labas vakaras mirksiukas.gif

Į treniruoklius vaikštau - man smagiau ten nei grupiniuose užsiėmimuose, bet čia žinoma kaip kam. Viskas ten šiaip neblogai, tik piko metu, kaip ir visur, žmonių daug ir su parkingu problema didelė, gavau jau raudoną lapą, nes kiek išsiklausinėjau mėgsta draugai ten prasinešt, nes visada atsiras kas pastato mašiną prie gatvės doh.gif

Bet visumoj - trečia savaitė jau; esu visai patenkinta 4u.gif
Atsakyti