Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria Gym

9.00 Body Toning pas Toma
11.00 AKD pas Ramune
...
Atsakyti
idomu koks bus tvarkarastis nuo rugsejo. Tikiuos ir savaitgali imes kokiu treniruociu smile.gif smile.gif
Atsakyti
unsure.gif o dusines sutvarke?... nes saltas ir tik varvantis vanduo nepatinka.
Atsakyti
Noreciau pasiklausti lankiusiu ir lankanciu si sporto kluba: ar po darbo t.y. po 17 val. buna daug sportuojanciu (domina treniruokliai)? smile.gif Ar nereikia prie treniruoklio laukti eilutes smile.gif
Atsakyti
Eiliu buna.. ypac sezono metu nuo 17:00 ir paskelbus pigesniu abonementu akcijas. Aerobikoje taip pat tirsta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebuklinga @ 2010 08 30, 12:26)
Noreciau pasiklausti lankiusiu ir lankanciu si sporto kluba: ar po darbo t.y. po 17 val. buna daug sportuojanciu (domina treniruokliai)?  smile.gif  Ar nereikia prie treniruoklio laukti eilutes  smile.gif


Vakarais sezono metu daugiau zmoniu, tai reik palaukti eilutes, prie kokio treniruoklio dar ir kamsciai lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki,

Jau esu isigijusi abonimenta. Nuo kada pradedamas skaiciuoti jo galiojimo laikas: nuo dienos kai sumokami pinigai ar nuo pirmo apsilankymo. Sia savaite neturiu galimybes nueiti...ar tai reiks kad sportuoti galesiu jau 3 sav? (abonimenta isigijau menesini)

Aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaniline24: 08 rugsėjo 2010 - 11:32
laba abonementas galioja nuo pirmo apsilankymo, tai kad neprapuls ta savaite. Svarbiausia, kad reikia pradeti lankyti ne ilgiau nei po menesio, nes tada dings is viso biggrin.gif

QUOTE(vaniline24 @ 2010 09 08, 11:31)
Sveiki,

Jau esu isigijusi abonimenta. Nuo kada pradedamas skaiciuoti jo galiojimo laikas: nuo dienos kai sumokami pinigai ar nuo pirmo apsilankymo. Sia savaite neturiu galimybes nueiti...ar tai reiks kad sportuoti galesiu jau 3 sav? (abonimenta isigijau menesini)

Aciu

Atsakyti
QUOTE(Jekaterina_art @ 2010 09 08, 13:02)
laba abonementas galioja nuo pirmo apsilankymo, tai kad neprapuls ta savaite. Svarbiausia, kad reikia pradeti lankyti ne ilgiau nei po menesio, nes tada dings is viso  biggrin.gif


Kaip tai dings? Nedings. Mėnesis po pirkimo, jis aktyvuosis ir skaitysis, kad tu pradėjai lankyti.
Atsakyti
teisingai, aktyvuosis 4u.gif nu vis tiek esme pradeti lankyti per menesi nuo isigijimo smile.gif

QUOTE(elemac @ 2010 09 08, 14:16)
Kaip tai dings? Nedings. Mėnesis po pirkimo, jis aktyvuosis ir skaitysis, kad tu pradėjai lankyti.

Atsakyti
Sveiki,
mane domina šitas sporto klubas, nes arčiausiai namų. Bet esu visiškai žalia sportavime sporto klubuose blush2.gif sakykit, ar treneriai ten geranoriški, pamoko kaip naudotis treniruokliais? ar būtina išsipirkti individualią treniruotę?
ir jeigu jungtis prie grupės, tai aš turėsiu galimybę įsigyti pigesnį abonementą ir lankytis man patogiu metu ar čia galioja atskiros taisyklės?
ačiū už atsakymus smile.gif
Atsakyti
treniruokliu salej tai priklauso nuo trenerio biggrin.gif kai kurie tai prieina, pataiso, jei mato kad blogai darai, parodo.
na, turetu pakonsultuoti, uz tai ir atlyginimus gauna.
Atsakyti