Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria Gym

SVeikos,
Svarstau su vaikinu pradėti lankyti Victoria Gym. Mane labiausiai domina kardio treniruokliai ir ar rytais (iki 11h) daug žmonių būna? O gal netyčia kuri susidariusi individualią programą buvot? Kaip rezultatai?
Atsakyti
Lankau jau kurį laiką,žmonių ne marios,bet būna. Ypač rytais ir vakarais. Tad stengiuos perpiet eit,bent jau savaitgaliais.
Lankausi tik kardio salėje,ir itin patiko,kad tai atskira patalpa nuo treniruoklių salės. Dar nuolaidos pasipylė,kai aš jau nusipirkus,ot doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Heineken @ 2010 10 02, 09:49)
Lankau jau kurį laiką,žmonių ne marios,bet būna. Ypač rytais ir vakarais. Tad stengiuos perpiet eit,bent jau savaitgaliais.
Lankausi tik kardio salėje,ir itin patiko,kad tai atskira patalpa nuo treniruoklių salės. Dar nuolaidos pasipylė,kai aš jau nusipirkus,ot doh.gif  4u.gif


Galvoju kurį čia klubą pasirinkus, ir šitas vienas iš kandidatų, o galiu tik rytais eiti. Ar rytais būna tiek žmonių, kad reikia laukti kol treniruokliai atsilaisvins? Ačiū smile.gif
Atsakyti
Sveikos, sportininkes! Neseniai pradejua lankyti Victoria gym aerobikos treniruotes, einu pas beata ir esu labai patenkinta, bet – kodel trenere dirba be mikrofono? stovin gale labai sunku isgirsti, ka ji sako, nes muzika garsiai groja uz nugaros. Ar kam nors dar tai uzkliuvo? Gal cia as viena tokia negirdinti 4u.gif
Atsakyti
Labas,
Ne jus viena negirdit, as irgi prie tu paciu smile.gif Nelabai girdisi net per viduri stovint, o ka jau apie gale esancias kalbeti... Nelb patogu, kai turi ausis itempusi klausyt ir dar vis tiek nieko negirdi. O siaip ir treneriu balsu gaila. Kazin, kaip jie po keliu treniruociu is eiles prakalba...
O dar bent jau man lb nepatinka, kad koridoriuje, pirty groja ta baisia muzika. As tai nuo jos jauciuosi taip, lyg man kas su begiais per galva dauzytu :] O taip noretusi fonui kokios grazios, neitempiancios muzikeles...
Bet siaip man sitam klube visai patinka smile.gif


QUOTE(Dziuli @ 2010 10 19, 12:50)
Sveikos, sportininkes! Neseniai pradejua lankyti Victoria gym aerobikos treniruotes, einu pas beata ir esu labai patenkinta, bet – kodel trenere dirba be mikrofono? stovin gale labai sunku isgirsti, ka ji sako, nes muzika garsiai groja uz nugaros. Ar kam nors dar tai uzkliuvo? Gal cia as viena tokia negirdinti  4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virgulyte: 19 spalio 2010 - 13:01
Gal znote ar trenere Ramune veda kur nors kitur treniruotes? Lb patinka pas ja, tik dbr persikrausciau kitur gyventi, tai lb toli vazinet biggrin.gif
Atsakyti
Na taip, jūs čia skaudžią temą palietėt. g.gif Iš pradžių (nuo klubo atsiradimo) buvo tas mikrafonas, bet po to prasidėjo nesklandumai, tada jis dingo, po to vėl bandė atsirasti kelis kartus, bet turbūt ne ilgiau nei kokią dieną išgyvendavo... ir vėl dingdavo... Ilgam.

Kai pagalvoji, kiek treneriai galėtų daug pasakyti, bet negi rėksi per visą salę, ar kartosi po kelis kartus kol visi išgirs. Tai ir tyli... na, pasako tik tiek kiek reikia dėl treniruotės. O būtų mikrafonas, tai tikrai daugiau kalbėtų.
Trenerė Rita skundėsi koks jai buvo šokas dirbt be mikrafono. Ir apskritai matosi, kad žmogus nepratęs garsiai kalbėti. Kuriozas, pas ją per treniruotes jautiesi kaip armijoje, nes jeigu ji ką nors garsiau turi pasakyti, tai tokiu muštruojančiu balsu pasako. Kiek pamenu ją su mikrofonu, tai jos tonas gan ramus, nors rimtas, bet be mikrofonai tai ji griežta... Viens, du, tupiam! Darom!

Ir kariamas šuo pripranta... Taip ir tie treneriai pripranta dirbt be mikrafono. Bet vis tik galvoju, kad su mikrafonu treneriams ne tik treniruotę būtų lengviau vesti bet ir kalbos, tokio "bendravimo su klijentu" būtų daugiau, o dėl to tik malonesnė atmosfera klube.


QUOTE(virgulyte @ 2010 10 19, 13:59)
Labas,
Ne jus viena negirdit, as irgi prie tu paciu smile.gif  Nelabai girdisi net per viduri stovint, o ka jau apie gale esancias kalbeti... Nelb patogu, kai turi ausis itempusi klausyt ir dar vis tiek nieko negirdi. O siaip ir treneriu balsu gaila. Kazin, kaip jie po keliu treniruociu is eiles prakalba...
O dar bent jau man lb nepatinka, kad koridoriuje, pirty groja ta baisia muzika. As tai nuo jos jauciuosi taip, lyg man kas su begiais per galva dauzytu :] O taip noretusi fonui kokios grazios, neitempiancios muzikeles...
Bet siaip man sitam klube visai patinka smile.gif

Atsakyti
Sveikos,merginos,norejau paklausti,kaip dabar Viktorijoj reikalai del higienos? Esu buvusi pries pora metu,tai rubinej ir dusuose baisu buvo,visur plauku voliojosi ,pasislykstejau taip kad daugiau nejau doh.gif gal dabar jau kas pasikeite ties sita vieta? Man Viktorijoj butu perpus pigiau lankytis negu impulse...
Atsakyti
Ne prudai ir dabar... bet cia nuo personalos viskas priklauso ir nuo zmoniu asmenines higienos... as impulse asanaviciutes gatveje taip pat buvau pasibjaurejus apmyztais klozetais ir gridimis, popieriau kruvomis ir t.t. pora kartu daviau pastabas, kad gal tvarkyti reiketu.. bet po to daugiau ten nejau, tai net neisivaizduoju kaip dabar.
Atsakyti
Zadu eiti i si sporto kluba uz keliu dienu,tik va galvoju ar kas nors ten pasikeite su higiena.. Pamenu pries 2,5m kai lankiau kelis menesius,tai buvau labai nepatenkinta del dusu,nes nebuvo imanoma ju reguliuoti,tai kartais begdavo vesus,kad salta budavo praustis, o kartais labai karstas,bet cia budavo reciau smile.gif Dar akis badydavo baseinu krastai,jie budavo siek tiek apkemsyje,nedaznai matyt valydavo ji.. O del muzikos,tai matyt daug kam uzkliuna,be galo tranki muzika,turetu groti ramesne,ar bent jau koks pops'as padoresnis, o ne kazkokia tinkanti uzsimetusiems kokiu tai "vitaminu" biggrin.gif Tiesa sakant administratoriai nekreipia demesio,jei jiems kokia pastaba pasakai,palinksi galva ir tiek,bet nesiima jokiu priemoniu,nesuprantu kodel..?
O kokia situacija dabar,kas lankote?
Atsakyti
sveikos, mastau pradeti lankyti si kluba, bet tik savaitgaliais, kol tetukas maziu priziuretu... Kada savaitgaliais maziau zmoniu? Eiciau tik i treniruoklius. ax.gif

ir kaip reikalai su joga, kazkada lyg buvo....
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2010 12 03, 21:13)
ir kaip reikalai su joga, kazkada lyg buvo....

tai juk yra joga, pirmadieniais ir treciadieniais 20val, penktadieniais 18val 4u.gif
Atsakyti