Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas su negalia (cerebralinis paralyžius)

QUOTE(JulieTa @ 2008 01 03, 17:39)
Jei atvirai, man is tiesu yra labai baisu tie atvejai, kai seima netenka savo maziausiojo ir mylymiausiojo vaikycio  verysad.gif
Kiekviena kart budama reanimacijoj su dideliu Atene priepoliu man visa laik gydytoja skaiciuoja, kiek vaikuciu su tokiais traukuliais gyvena. skaiciuoja,kiek yra mirusiu ir kiek gyvena. Jie visa laika sako,kad musu mergyte yra stebuklingais tipri, ir kad isgyvendama tokius sunkius priepolius yra lietuvoj dabar vienintele, nes jau geguze bus du metai kaip sergam...  unsure.gif taigi man baisu... baisu, kai yra visokiausiu atveju, bet tuo paciu atsiranda vilties, tikejimo ir stiprybes, kad mes galim, mes esame stiprus...  rolleyes.gif
Kiekvienai mamai linkiu stiprybes gyvenant keista, idomu, sunku, ir sudetinga gyvenima auginant neigalu vaika...  mirksiukas.gif

Neturiu,net zodziu...Stiprybes! Tik deja mano dukrele iskeliavo anapilin ne su negalia,jai tebuvo persalimas...ir gydytojos aplaidumas...Tad neurologes verdiktas,kad galbut mano dukrele mirs kaip ir pirmoji 2metuku bu net neisigilinus i buvusia situacija....Suprantu visi klystae bet ne tokia kaina!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HenriLuk: 04 sausio 2008 - 00:33
QUOTE(JulieTa @ 2008 01 03, 19:39)
Jei atvirai, man is tiesu yra labai baisu tie atvejai, kai seima netenka savo maziausiojo ir mylymiausiojo vaikycio  verysad.gif
Kiekviena kart budama reanimacijoj su dideliu Atene priepoliu man visa laik gydytoja skaiciuoja, kiek vaikuciu su tokiais traukuliais gyvena. skaiciuoja,kiek yra mirusiu ir kiek gyvena. Jie visa laika sako,kad musu mergyte yra stebuklingais tipri, ir kad isgyvendama tokius sunkius priepolius yra lietuvoj dabar vienintele, nes jau geguze bus du metai kaip sergam...  unsure.gif taigi man baisu... baisu, kai yra visokiausiu atveju, bet tuo paciu atsiranda vilties, tikejimo ir stiprybes, kad mes galim, mes esame stiprus...  rolleyes.gif
Kiekvienai mamai linkiu stiprybes gyvenant keista, idomu, sunku, ir sudetinga gyvenima auginant neigalu vaika...  mirksiukas.gif


Linkiu jums stiprybes ir sekmes. Kaip paskaitau tokias liudnas istorijas, tai taip graudu pasidaro. Ir uz ka tokiems vaikiukams sitaip atsitinka? Atrodo lauki savo stebuklo, kuri planus i ateiti. o cia ateitis tik kovoti.. kovoti...kovoti. Nera kada ir atsipalaiduoti.
Tada suvokiu, kad musu dukreles situacija nera pati blogiausia, nors visgi siek tiek neramu del jos ateities. Stiprybes jums mamytes ir vilties.
Papildyta:
O man lygiai prieš metus tokiu laiku jau prasidėjo sąrėmiai lotuliukas.gif
[/quote]

Grek, sveikiname su dukrytemis tavo suneli pirmojo gimtadienio proga. Linkime kuo didziausios sveikatos ir geru akimirku gyvenime happybday.gif happybday.gif happybday.gif. Tegul jo gyvenimo kelia tenusviecia tik skaistus saules spinduliai.
Gal zentas ateityje bus lotuliukas.gif As nieko pries lotuliukas.gif
Atsakyti
Grek, suneli su pirmaja zvakute ant torto user posted image user posted image


QUOTE(JulieTa @ 2008 01 03, 18:39)
Jei atvirai, man is tiesu yra labai baisu tie atvejai, kai seima netenka savo maziausiojo ir mylymiausiojo vaikycio  verysad.gif

man irgi baisu, kai maniskis gulejo renimacijoj naujagimiu, tai man vienas vaikiukas ant akiu mire verysad.gif kazkaip net ir vardas yra istriges ir veiduka jo atsimenu iki siol unsure.gif
Atsakyti
sveikinu su gimtadieniuku suneli, grek. linkiu kuo didziausios sveikatytes, kuo daugiau dziaugsmo ir daug daug meiles. happybday.gif happybday.gif happybday.gif friends.gif wub.gif wub.gif wub.gif


dieve kaip paskaitau apie tas daktaru klaidas, visam gyvenimui palikusias pedsakus taip pyktis suema. verysad.gif nes ir as tokia, tik per ziopla daktara - praktikanta, laiku nedasuto kad reik mane issimt per virsu mat buvau gimimo metu labai sonu pasisukus. tad gimiau beveik visai uzdusus, vos ne vos atgaivino bet pasekme apmirus jau smegenims, buvo cerebrinis paralyzius. o jeigu laiku butu padare mamai cezario pjuvi buciau buvus kaip mano dvyne sese sveikut sveikutele. verysad.gif deja yra kaip yra. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestulka @ 2008 01 04, 11:47)
dieve kaip paskaitau apie tas daktaru klaidas, visam gyvenimui palikusias pedsakus taip pyktis suema.  verysad.gif  nes ir as tokia, tik per ziopla daktara - praktikanta, laiku nedasuto kad reik mane issimt per virsu mat buvau gimimo metu labai sonu pasisukus. tad gimiau beveik visai uzdusus, vos ne vos atgaivino bet pasekme apmirus jau smegenims, buvo cerebrinis paralyzius. o jeigu laiku butu padare mamai cezario pjuvi buciau buvus kaip mano dvyne sese sveikut sveikutele.  verysad.gif  deja yra kaip yra.  rolleyes.gif

tai kaip paskaitineju cia, tai dazniausiai ir yra gimdymo traumos, pasekmes tragiskos doh.gif
man irgi iki puses vaikis islindo ir baigesi sariamiai, kai joms pasakiau jos diskutavo kazkokia ten savo buitine tema ir i mane net demesio nekreipe, o kai jau po laiko buvo, tai apsauke mane, o tada vaika trauke doh.gif o dar kur virkstele apsisukus tris kartus, pridusimai ir t.t., zo nieko gero, man ji tik is tolo parode ir begte ji isnese doh.gif
o kai placenta neiseidinejo, tai jokiu narkoziu net nedave, viena ranka ikisus iki alkunes trauke placenta, o kita sokinejo ant pilvo visu svoriu doh.gif vat sita skausma tai pamenu iki siol, neina net sulyginti su gimdymo skausmu doh.gif o kai gimdziau antra ir gyd. sakau jei neiseis placenta, tai maldauju traukite su narkoze, o jis klauso ir negali savo ausim patiket unsure.gif sako tokia procedura tik su narkoze ir atliekama jau 40m. blink.gif net issiziojau, tai dar pasake, dziaukis kad dar gyva likai unsure.gif stai tau ir sostine ir raudonas kryzius doh.gif
Atsakyti
Sveikinam Rokutį
user posted image

Kūdikiai, sako neramūs,
Vargo su jais nemažai.
Kokios laimingos mes mamos,
Jeigu jie auga gražiai.

Koks mažas tu paukštukas,
Koks švelnus ir gerutis
Geras, oi geras mamytei,
Auga mažasis sunutis wub.gif

Atsakyti
eilerastukas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 01 04, 12:34)
o kai placenta neiseidinejo, tai jokiu narkoziu net nedave, viena ranka ikisus iki alkunes trauke placenta, o kita sokinejo ant pilvo visu svoriu doh.gif vat sita skausma tai pamenu iki siol, neina net sulyginti su gimdymo skausmu doh.gif o kai gimdziau antra ir gyd. sakau jei neiseis placenta, tai maldauju traukite su narkoze, o jis klauso ir negali savo ausim patiket unsure.gif sako tokia procedura tik su narkoze ir atliekama jau 40m. blink.gif net issiziojau, tai dar pasake, dziaukis kad dar gyva likai  unsure.gif  stai tau ir sostine ir raudonas kryzius doh.gif



vat vat ir mano mamai panasiai buvo, kaip ji pasakojo. mane kaip istrauke ji neprisimena nes buvo samones nebetekus. abi buvom tik per plaukeli nuo mirties. verysad.gif kazkoks kosmaras. ateja is ryto normalus gydytojai pasibaisejo kaip drebindamas kinkas tas praktikantas papasakojo kaip viskas buvo. isvare ji ir is praktikos. bet kas is to. zodziu siaubas. verysad.gif

kai pati kada gimdysiu, susirasiu is anksto jauciu geriausius daktarus, is anksto viska aptarsiu, kad tik viskas gerai butu. rolleyes.gif

beto esu girdejus toki mita, kad cerebrinukems pagimdzius labai pagereja sveikata. tongue.gif tai sakiau reiktu isbandyt. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet kad dar tas laisvas gyvenimelis toooks brangus. mastau.gif flirt.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestulka: 04 sausio 2008 - 14:15
QUOTE(HenriLuk @ 2008 01 04, 01:31)
Neturiu,net zodziu...Stiprybes! Tik deja mano dukrele iskeliavo anapilin ne su negalia,jai tebuvo persalimas...ir gydytojos aplaidumas...Tad neurologes verdiktas,kad galbut mano dukrele mirs kaip ir pirmoji 2metuku bu net neisigilinus i buvusia situacija....Suprantu visi klystae bet ne tokia kaina!

Dieve mano, siaubas, nu ir iškentėti reikia žmonėms console.gif Veterinarai su..kti gun_bandana.gif bash.gif protest.gif


Nu jūs nepakartojamos thumbup.gif Mano Rokutis ir aš sakom didelį didelį ačiū visom už sveikinimus, linkėjimus aciuks.gif Galvosim apie jus visas, kaip pūsim žvakę ant savo pirmojo jubiliejinio torto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GREK: 04 sausio 2008 - 15:17
[quote=GREK,2008 01 04, 15:57]
Dieve mano, siaubas, nu ir iškentėti reikia žmonėms console.gif Veterinarai su..kti gun_bandana.gif bash.gif protest.gif

As irgi manau, kad tokie zmones be pasaukimo dirbti medicinoje negali. As irgi labai pikta ant tokiu neatsakingu mediku. Jei butu dirbe atsakingai ir laiku pastebeje mano dukrytes liga, siandien mes net nezinotume, ka reiskia padidejes raumenu tonusas ir baime del vaiko ateities. Tfu tfu, kad viskas neblogai baigesi... rolleyes.gif
Svarstau galimybe apskusti mediku neveiksnuma del prieziuros po vaiko gimimo med. audito komisijai. Tai principo reikalas, tegul buna nubaustas tas, kuris netinkamai atliko savo pareiga. Tik va nervu siek tiek gaila. O skundas tai jau gal penki menesiai kaip parasytas stovi lentynoj...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivabra: 04 sausio 2008 - 15:46
Nagi, kur visos prapuolę, aūūūū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestulka @ 2008 01 04, 14:14)
kai pati kada gimdysiu, susirasiu is anksto jauciu geriausius daktarus, is anksto viska aptarsiu, kad tik viskas gerai butu.  rolleyes.gif

na siaip pas mane abu gimdymai su isankstiniu susitarimu mirksiukas.gif

QUOTE(GREK @ 2008 01 08, 14:15)
Nagi, kur visos prapuolę, aūūūū smile.gif

man siandien pachmielas doh.gif vakar nekviestu sveciu uzgriuvo rolleyes.gif
nu rodos ir tik kelias taures isgeriau siaubelis biggrin.gif


gimdymas, silpnu nervu siulyciau neziuret
del to dedu tik nuoroda

http://www.litox.ru/...m...le&sid=5316

Atsakyti