Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas su negalia (cerebralinis paralyžius)

QUOTE(rena @ 2008 01 04, 12:34)
tai kaip paskaitineju cia, tai dazniausiai ir yra gimdymo traumos, pasekmes tragiskos doh.gif
man irgi iki puses vaikis islindo ir baigesi sariamiai, kai joms pasakiau jos diskutavo kazkokia ten savo buitine tema ir i mane net demesio nekreipe, o kai jau po laiko buvo, tai apsauke mane, o tada vaika trauke doh.gif o dar kur virkstele apsisukus tris kartus, pridusimai ir t.t., zo nieko gero, man ji tik is tolo parode ir begte ji isnese doh.gif
o kai placenta neiseidinejo, tai jokiu narkoziu net nedave, viena ranka ikisus iki alkunes trauke placenta, o kita sokinejo ant pilvo visu svoriu doh.gif vat sita skausma tai pamenu iki siol, neina net sulyginti su gimdymo skausmu doh.gif o kai gimdziau antra ir gyd. sakau jei neiseis placenta, tai maldauju traukite su narkoze, o jis klauso ir negali savo ausim patiket unsure.gif sako tokia procedura tik su narkoze ir atliekama jau 40m. blink.gif net issiziojau, tai dar pasake, dziaukis kad dar gyva likai  unsure.gif  stai tau ir sostine ir raudonas kryzius doh.gif




manau paciai pasiseke istrau kad ir iki alkunes sukiso ranka o man paliko ja ir isvaiksciojau menesi laiko paskum isvalymas uzdegimas ligonine mazulis vienas... kodel man nekiso tos rankos?
Atsakyti
nu bet sakes, kokios istorijos doh.gif laikykimes visos! mirksiukas.gif
Labas visom, ir geros dienos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(melodija @ 2008 01 09, 00:28)
kodel man nekiso tos rankos?

verysad.gif lotuliukas.gif unsure.gif nu juokas pro ašaras
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GREK: 09 sausio 2008 - 09:45
Labas visom,man kazko taip liudna nors balsu kauk....Atsventem Lukrecijos gimtadieni pirmadieni,4metukai mano dziaugsmeliui,tikiuosi pradesim tarti aiskiau zodelius ir ju bus daugiau,pas mus zemas raumenu tonusiukas,tas pats ir burnytes raumenukams tad ir veluoja kalbejimas,o dar prie visko mano pirmas vyras pasirosdo pradejo kalbeti normaliai 5metu doh.gif doh.gif doh.gif .......
Geros dieneles visom!!!!!
Atsakyti
QUOTE(HenriLuk @ 2008 01 09, 12:00)
Labas visom,man kazko taip liudna nors balsu kauk....Atsventem Lukrecijos gimtadieni pirmadieni,4metukai mano dziaugsmeliui,tikiuosi pradesim tarti aiskiau zodelius ir ju bus daugiau,pas mus zemas raumenu tonusiukas,tas pats ir burnytes raumenukams tad ir veluoja kalbejimas,o dar prie visko mano pirmas vyras pasirosdo pradejo kalbeti normaliai 5metu doh.gif  doh.gif  doh.gif .......
Geros dieneles visom!!!!!

Nors ir pavėluotai balionėlis tavo pupai 4u.gif
Žinai, čia gal tokia diena šiandien - ir man kažko liūdna, verkti norisi... verysad.gif Gal mėnulis negeras schmoll.gif
Nesirūpink, svarbu, kad bando, nors ir pavėluotai, bet kalbės console.gif
Atsakyti
QUOTE(HenriLuk @ 2008 01 09, 12:00)
Labas visom,man kazko taip liudna nors balsu kauk....Atsventem Lukrecijos gimtadieni pirmadieni,4metukai mano dziaugsmeliui,tikiuosi pradesim tarti aiskiau zodelius ir ju bus daugiau,pas mus zemas raumenu tonusiukas,tas pats ir burnytes raumenukams tad ir veluoja kalbejimas,o dar prie visko mano pirmas vyras pasirosdo pradejo kalbeti normaliai 5metu doh.gif  doh.gif  doh.gif .......
Geros dieneles visom!!!!!



Sveikinam tavo dziaugsmeli su praejusiu gimtadieniu happybday.gif
O kokios priezastys sumazejusio raumenu tronuso tavo mazylei. Ar jai paralyzius (zinau kad yra ir tokia forma)ar kokia kita liga?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivabra: 09 sausio 2008 - 12:32
QUOTE(daivabra @ 2008 01 09, 11:29)
Sveikinam tavo dziaugsmeli su praejusiu gimtadieniu happybday.gif
O kokios priezastys sumazejusio raumenu tronuso tavo mazylei. Ar jai paralyzius (zinau kad yra ir tokia forma)ar kokia kita liga?

Ispradziu visi sauke vcp,bet atsirado kinezistas kuriam esu beproto dekinga,uz suteikta realia vilti ir pastangas,jis pasake hipotonija,buvo vilniuje raidos centre ten ta pati patvirtino hipotonija,tad rekomendacijos tokios kuo daugiau kliuciu kelyje,tai ji karstosi dabar kur tik gali uzlipti doh.gif thumbup.gif ,gydytoja optimistiskai pasake butu gera balerina ar gimnaste nes labai lanksti,tik va beda mes Dubline...Jai tiesog hipotonija-sumazejas raumenu tonusas,smulkute ir minkstute....
Labai tikiuosi kad neuzilgo ir zodeliai pasipils :mirksiukas:seip ziurint i ja viskas tvarkoje,kas nezino istorijos tie net neitria kiek visko isgyvenom.o ji guvi laksto duodasi kaip padukusi,gal uz ta laika nori atsimti kol nevaiksciojo,p vaiksciojo drasiai budama 1metuku ir 7menesiuku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HenriLuk: 09 sausio 2008 - 12:54
HenriLuk, Paveluoti sveikinimai mergytei 4-ojo jubiliejaus proga mirksiukas.gif Labai noriu paklausti, kaip sveikatos sistema Dubline. ar lankotes pas gydytojus (na kadangi vaikas vis tiek nera visiskai sveikas, ) idomu, kas ten ir kaip vyksta sitoje sistemoje. nes mano mama ten gyvena, mastau ar verta su Atene ten vaziuot rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(JulieTa @ 2008 01 09, 13:30)
HenriLuk, Paveluoti sveikinimai mergytei 4-ojo jubiliejaus proga  mirksiukas.gif Labai noriu paklausti, kaip sveikatos sistema Dubline. ar lankotes pas gydytojus (na kadangi vaikas vis tiek nera visiskai sveikas, ) idomu, kas ten ir kaip vyksta sitoje sistemoje. nes mano mama ten gyvena, mastau ar verta su Atene ten vaziuot  rolleyes.gif

Ka galiu pasakyti,tuurime cia patikima pediatra is Siauliu,tai tiek,o seip daug ka darau pati,pagrinde del kalbejimo,nes mastymu,judesiais,bendravimu tikrai neatsilieka nuo bendraamziu,jai nera nei pareziu nei dar ko,ka gali plika akim pamatyti.O seip bent mums cia lengviau,visi bent dauguma tolerantiski,padeda,pagelbeja(tarkim Henrikutis 5menesiuku,tad su vezimeliu nelabai lengva tampytis,kad ir praeivis prieina paklausia ar galiu jums padeti) ir kas be ko daug vaikuciu su negalia,jie ypatingai itraukiami i visuomene,jokio aplinkiniu stebejimosi.Medicinos sistema silpna,bet kadangi mes legaliai,ir kadangi esame priregistruoti,tai vaikuciai lankosi klinikoje kurioje dirba lenku ir lietuviu gydytojai.Visa apziura bus kaip grysime i LT atostogoms,o seip paskuyiniu apsilankimu gydytoja lietuvooje pasake daug teigiamu dalyku,kas liecia dukrele.
Atsakyti
HenriLuk, ai, atsiprasau, jusu pirmas vaikutis buvo su negalia unsure.gif kazkaip pasimirso man doh.gif kai daug darau vienu metu, tai gaunasi,kad nedaskaitau rolleyes.gif
del gydytoju, tai manau super,kad sava kalba, kad esate legaliai. o kaip jus galite nedirbanti buti ten legaliai? jeigu galima suzinot g.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 01 04, 12:34)
... stai tau ir sostine ir raudonas kryzius doh.gif

Gal pas senute gimdei? Ten yra viena tokia garbaus amziaus. Kai maniskis inkubatoriuj gulejo salia buvo vaikiukas, gimes per jos pamaina. Istrigo atejusios patikrinti neurologes zodis "reples", vos pamacius ji/ja prijungineta prie aparatu. Ta gydytoja pasirode keista.
Atsakyti
QUOTE(jovial @ 2008 01 09, 16:03)
Gal pas senute gimdei? Ten yra viena tokia garbaus amziaus. Kai maniskis inkubatoriuj gulejo salia buvo vaikiukas, gimes per jos pamaina. Istrigo atejusios patikrinti neurologes zodis "reples", vos pamacius ji/ja prijungineta prie aparatu. Ta gydytoja  pasirode keista.

Kosmaras verysad.gif Kaip tokie zmones dar dirba unsure.gif
Atsakyti