Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas su negalia (cerebralinis paralyžius)

QUOTE(JulieTa @ 2008 01 09, 14:00)
HenriLuk, ai, atsiprasau, jusu pirmas vaikutis buvo su negalia  unsure.gif kazkaip pasimirso man  doh.gif kai daug darau vienu metu, tai gaunasi,kad nedaskaitau  rolleyes.gif
del gydytoju, tai manau super,kad sava kalba, kad esate legaliai. o kaip jus galite nedirbanti buti ten legaliai? jeigu galima suzinot  g.gif

Mano Kornelija mire ne nuo negalios,o nuo paraudusios gerklytes(tai ka rado skrodimo metu)....
O legaliai esu nes mano vyras legaliai cia dirba jau 7metai. mirksiukas.gifO ir kaip cia pas juos skaitosi esame prisiregistrave,issieme visus reikaimus popierius ir pazymas,pas gydytoja nepriregistruosi jei neturi taip vadinamo pps numerio.
Mes gyvename taip kaip normali seima vyras isnuomojo buta 3kambariu,o tam kad galetum is firmos nuomotis turi pateikti gaunamas pajamas bei laiska is darbdavio.
Matai mums kitaip man reikejo visur rodytis tik tol kol Lukrecija pradejo vaikscioti,poto dar buvo kursas mankstos ir palaimino daktarai!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HenriLuk: 09 sausio 2008 - 15:50
Labas HenriLuk,
gal atsimeni kokia gydytoja jums diagnozavo 'zema raumenu tonusa' Vilniaus raidos centre ir ar nepatare daryti tyrimus, ar jus patys atsisakete?
Su gimtadieniu ir daug daug sakinuku ta proga 4u.gif
QUOTE(HenriLuk @ 2008 01 09, 12:00)
Labas visom,man kazko taip liudna nors balsu kauk....Atsventem Lukrecijos gimtadieni pirmadieni,4metukai mano dziaugsmeliui,tikiuosi pradesim tarti aiskiau zodelius ir ju bus daugiau,pas mus zemas raumenu tonusiukas,tas pats ir burnytes raumenukams tad ir veluoja kalbejimas,o dar prie visko mano pirmas vyras pasirosdo pradejo kalbeti normaliai 5metu doh.gif  doh.gif  doh.gif .......
Geros dieneles visom!!!!!

Atsakyti
QUOTE(amcia @ 2008 01 09, 19:13)
Labas HenriLuk,
gal atsimeni kokia gydytoja jums diagnozavo 'zema raumenu tonusa' Vilniaus raidos centre ir ar nepatare daryti tyrimus, ar jus patys atsisakete?
Su gimtadieniu ir daug daug sakinuku ta proga  4u.gif

Jei atmintis neslubuoja tai is M raides neuropataloge,tokia stambi su akinukais,labai maloni,gerai nepamenu lig Mikuteniene,bijau sumeluoti,o Siauliuose ankstyvosios korekcijos tarnyboje vedeja Puipeikiene,galiausiai patvirtino,nors pries tai musu kinezoterapiautas Jonas,pries kuri lenkiu galva notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif ,po pirmo musu vizito pasake,mama nurimk jusu dukra sveika ir vaikscios thumbup.gif thumbup.gif tik kiek veliau nei bendraamziai.O tyrimus veliau darem,nors gydytoja man asmeniskai pasake,manau kad paveldimumas is tevelio puses,jis toks flegmatiskas,leti judesiai,tai pastebejimas gydytojos!Kad butu patologija nerasta,tad liko dvi versijos arba pergreitas pastojimas po dukrytes laidotuviu,nes nestumo metu buvo ytampa kaip nekaip ir streso,arba paveldimumas...Kai paklausiau anytos kada jis pradejo vaikscioti,tai sumyke kazka kad velai ir nepamena....
Atsakyti
aciu uz atsakyma. as tik zinau, kad hipotonija yra tik simptomas, o jokiu budu negali buti diagnoze, todel man pasirode keista ir idomu kas tokia 'diagnoze' skyre.
dziugu, kad jusu dukrelei viskas tvarkoj, kad issikapstet, reik tiketis, kad su kalba bus viskas ok, jei ji supranta ir bendrauja savaip 4u.gif
QUOTE(HenriLuk @ 2008 01 09, 22:30)
Jei atmintis neslubuoja tai is M raides neuropataloge,tokia stambi su akinukais,labai maloni,gerai nepamenu lig Mikuteniene,bijau sumeluoti,o Siauliuose ankstyvosios korekcijos tarnyboje vedeja Puipeikiene,galiausiai patvirtino,nors pries tai musu kinezoterapiautas Jonas,pries kuri lenkiu galva notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif ,po pirmo musu vizito pasake,mama nurimk jusu dukra sveika ir vaikscios thumbup.gif  thumbup.gif tik kiek veliau nei bendraamziai.O tyrimus veliau darem,nors gydytoja man asmeniskai pasake,manau kad paveldimumas is tevelio puses,jis toks flegmatiskas,leti judesiai,tai pastebejimas gydytojos!Kad butu patologija nerasta,tad liko dvi versijos arba pergreitas pastojimas po  dukrytes laidotuviu,nes nestumo metu buvo ytampa kaip nekaip ir streso,arba paveldimumas...Kai paklausiau anytos kada jis pradejo vaikscioti,tai sumyke kazka kad velai ir nepamena....

Atsakyti
Noriu pasidziaugti savo mazaja. Ji jau po truputi pradeda sneketi ir megdzioti ivairius garsus. Juokingiausia buvo siandien, kai as paprasiau parodyti kur lempute o ji istiese pirsciuka i virsu ir uzrietusi galva sako "pute". Na o diena isijungusi savo grojanti zaisla su ivairiomis vaikiskomis melodijomis dainuoja "pa-pa-pa... lotuliukas.gif, nes as vis taip dainuodavau kai tas zaislas grodavo. Pasirodo viskas uzfiksuota toj mazoj galvelej. Jau tokie zodziai kaip "atia, "lio-lio"(alio), ar "mamam"(valgyti) greitai bus praeitas etapas.
Atsakyti
QUOTE(daivabra @ 2008 01 09, 23:55)
Noriu pasidziaugti savo mazaja. Ji jau po truputi pradeda sneketi ir megdzioti ivairius garsus. Juokingiausia buvo siandien, kai as paprasiau parodyti kur lempute o ji istiese pirsciuka i virsu ir uzrietusi galva sako "pute". Na o diena isijungusi savo grojanti zaisla su ivairiomis vaikiskomis melodijomis dainuoja "pa-pa-pa... lotuliukas.gif, nes as vis taip dainuodavau kai tas zaislas grodavo. Pasirodo viskas uzfiksuota toj mazoj galvelej. Jau tokie zodziai kaip "atia, "lio-lio"(alio), ar "mamam"(valgyti) greitai bus praeitas etapas.

Jetau, kaip faina wub.gif Pats gražiausias laikas iš kūdikystės wub.gif Jau kaip aš laukiu saviškio kalbelių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2008 01 10, 13:15)
Jetau, kaip faina  wub.gif Pats gražiausias laikas iš kūdikystės  wub.gif Jau kaip aš laukiu saviškio kalbelių  bigsmile.gif


Tikrai kad smagu kai vaikas pradeda sneketi zmoniska vaikiska kalba. Ir sis dziaugsmas keleta kartu didesnis, gal ne keleta, gal tukstanti kartu didesnis po to ka mums teko praeiti ir galvoti, gal vaikas visai nevaikscios, nekalbes, arba kalbeti prades daug veliau (juk geltos padariniai panasus i meningito ir pan. infekciju, nezinai ko tiketis). Bet atrodo jog viskas tvarkoje. Vaikscioti laiku desimties men pradejome ir kalba laiku atsiranda. Daug visokiu garsu megdzioja ir pan.

Grek ateis laikas ir tavo mazyliui, kai prades daug ka tarti ir megdzioti. Sakyk gal jau bando tavo mazius stotis, o gal ka nors irgi bando jau tarti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivabra: 10 sausio 2008 - 12:33
Gal kam reiktu auskaru ar vabalu mirksiukas.gif ax.gif
http://www.supermama...;#entry14118718
Atsakyti
QUOTE(daivabra @ 2008 01 10, 13:30)
Grek ateis laikas ir tavo mazyliui, kai prades daug ka tarti ir megdzioti. Sakyk gal jau bando tavo mazius stotis, o gal ka nors irgi bando jau tarti?

Aga, atsistoja lovytėj, atsistoja į ropojimo pozą, pasiūbuoja, bet niekaip nesigauna ropoti biggrin.gif Bet tikrai nedaug trūksta. O su kalab, tai dar nelabai. Jau lyg buvo pradėjęs tart tete, mama, lele, bet kai grįžom iš Vilniaus kažkaip viskas sustojo unsure.gif nesuprantu kodėl. Krykštauja, burzgia jis ten visaip, bet normalaus žodelio kažkodėl negirdėt. Laukiam dar vis.
Papildyta:
QUOTE(JulieTa @ 2008 01 10, 18:52)
Gal kam reiktu auskaru ar vabalu  mirksiukas.gif  ax.gif
http://www.supermama...;#entry14118718

Labai gražu, nu auksarankė, ne kitaip drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dekui, GREK mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=GREK,2008 01 10, 19:15]
Aga, atsistoja lovytėj, atsistoja į ropojimo pozą, pasiūbuoja, bet niekaip nesigauna ropoti biggrin.gif Bet tikrai nedaug trūksta. O su kalab, tai dar nelabai. Jau lyg buvo pradėjęs tart tete, mama, lele, bet kai grįžom iš Vilniaus kažkaip viskas sustojo unsure.gif nesuprantu kodėl. Krykštauja, burzgia jis ten visaip, bet normalaus žodelio kažkodėl negirdėt. Laukiam dar vis.
Papildyta:

Na musu ispradziu irgi neropojo bet sliauze ant pilvo mazdaug nuo 8 men. Tai truko koki 1.5 men. Taciau kai prisliauzdavo prie baldu ir reikdavo atsistoti isikibus, tai tas sliauzimas pereidavo i ropojima, matyt taip patogiau palei baldus isitaisyt budavo. Tik devyniu su puse istikruju pradejo ropoti. Ropojo tik tris savaites, o po to pradejo eiti.
Gal jusiskis visai nesliauzios, o iskart prades eiti. Juk buna vaiku, kurie visai neropoja ar nesliauzia, o sulauke savo laiko pradeda vaikscioti.
Na o manoji ciauskia tuos kelis zmoniskus zodzius kur tik papuola. Prisideda mobilu telefona prie ausies, atsistoja, nutaiso tokia rimta mina(tikra verslininke lotuliukas.gif ) ir kalba lio-lio,lio-lio. O seses vis paklausta apie lempute, rodo su pirstu uzrietus galva ir sako "ten pute" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Musu dziaugsmelis rolleyes.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivabra: 11 sausio 2008 - 07:43
QUOTE(daivabra @ 2008 01 11, 08:40)
Prisideda mobilu telefona prie ausies, atsistoja, nutaiso  tokia rimta mina(tikra verslininke lotuliukas.gif ) ir kalba lio-lio,lio-lio. O seses vis paklausta apie lempute, rodo su pirstu uzrietus galva ir sako "ten pute" lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

hihihi.gif
Atsakyti