Įkraunama...
Įkraunama...

Neturiu draugų

QUOTE(Amellie @ 2010 08 09, 11:00)
NUsprendziau ir as cia parasyti  4u.gif
Man 25, esu is Kauno.

Siaip megstu ivairias pramogas - kina, koncertus, boulinga, parodas. Man patinka siuolaikinis menas, fotografija, muzika, domiuosi psichologija, megstu pasivaiksciot, megstu keliones smile.gif Noretusi turet daugiau draugiu su kuriom butu galima kazka nuveikti  rolleyes.gif



Na ir aš su labai panašiais pomėgiais ir tokio pat amžiaus. tik kaip gaila, kad aš vilniuje .. unsure.gif
Atsakyti
oo, kokia tema, smagu bigsmile.gif as irgi vienise kaune, esu atsikelus is kito miesto. tik beda kita pas mane, kad pati esu sunkaus budo, ne visi zmones man patinka blush2.gif del to sunku man labiau susidraugauti, nes pati po to atstumti pradedu ir nebegaliu toliau su tuo zmogum bendrautin jeigu kas tik neitiko. siaip tai esu netgi be galo draugiska ir linksma, bet iki tam tikro lygio.. nemoku paaiskinti tiesiog, bet jeigu kas man neitinka (nebutinai, kad kokie pomegiai ar dar kas, tiesiog paciame bedravime) , nesugebu toliau kontaktuoti su tuo zmogumi.. vaje, net geda taip rasyt blush2.gif nu bet tokia esu - vienise, pati to nenoredama, bet ir pati labai daug zmoniu nustumdama nuo saves.. turbut tokiu neatsiras keistu bendraminciu biggrin.gif
Atsakyti
Atsiras, Sraige šokanti breiką, patikėkit, atsiras. Kai kurios jūsų mintys man netgi labai artimos. Aš irgi sunkiai susibendrauju, nes, va, nepatinka kokia, atrodo, nereikšminga smulkmena, ir galiu nusisukt nuo žmogaus doh.gif Žinau, kad taip negalima, kad negerai, bet tokia jau esu, labai daug iš savęs reikalauju, ir todėl kartu ir iš kitų.
Atsakyti
QUOTE(SraigeSokaBreika @ 2010 08 09, 15:11)
oo, kokia tema, smagu bigsmile.gif as irgi vienise kaune, esu atsikelus is kito miesto. tik beda kita pas mane, kad pati esu sunkaus budo, ne visi zmones man patinka blush2.gif del to sunku man labiau susidraugauti, nes pati po to atstumti pradedu ir nebegaliu toliau su tuo zmogum bendrautin jeigu kas tik neitiko. siaip tai esu netgi be galo draugiska ir linksma, bet iki tam tikro lygio.. nemoku paaiskinti tiesiog, bet jeigu kas man neitinka (nebutinai, kad kokie pomegiai ar dar kas, tiesiog paciame bedravime) , nesugebu toliau kontaktuoti su tuo zmogumi.. vaje, net geda taip rasyt blush2.gif nu bet tokia esu - vienise, pati to nenoredama, bet ir pati labai daug zmoniu nustumdama nuo saves.. turbut tokiu neatsiras keistu bendraminciu biggrin.gif


As tokia pati, nors man 33 metai..tureciau jau isgyvendinti sia savybe,bet...kol kas nesigauna..
Atsakyti
QUOTE(Aurora11 @ 2010 08 09, 17:00)
Žinau, kad taip negalima, kad negerai, bet tokia jau esu, labai daug iš savęs reikalauju, ir todėl kartu ir iš kitų.

va, butent, taip ir man yra bigsmile.gif 4u.gif as irgi daug reikalauju is saves, todel tuo paciu ir is kitu noriu to paties. arba kitaip sakant, jei man zmogus patinka, jam duodu labai daug. ir atjauta, ir demesi, ir siluma. pati megstu siltai bendraut, bet neduogdieve su manim saltai pabendraus, ne taip zodi pasakys.. arba paprasciausiai, kai as noriu ka pasakyt, neisgirs.. nepamatys, kad liudna ir panasiai.. arba nepasidziaugs kartu su manim.. kiek galeciau dabar atrodo vardinti ir vardinti.. kartais vyras man sako, kad per daug reikalauju is kitu, bet kaip ta pakeisti, kai pati esu tokia, ir to noriu is zmoniu unsure.gif

QUOTE(Tavo_Mano @ 2010 08 09, 17:20)
As tokia pati, nors man 33 metai..tureciau jau isgyvendinti sia savybe,bet...kol kas nesigauna..

o saves pakeisti turbut ir neis niekada 4u.gif as irgi kartais stengiuosi nekreipt i kai kurias smulkmenas zmonese, nes jau jauciu, kad va tuoj nebendrausiu ir su tuo zmogum, bet buna taip man nukerta viena vienintele smulkena, kad taskas ir viskas.. velgi vyrui issibambu, kad tas ar anas nepatiko, o jis cia karta man gerai pasake, kad tiesiog kiekviename sutiktame zmoguje neizvelgt kaip geriausio draugo ir nesitiket, kad busit cia neperskiriami.. kaimyne, na tegul ji ir lieka tau kaimyne, kolege, gal ji ir tebus tik kolege, kol tik dirbsit kartu.. kitaip reaguosi i viska, kai kas nepatiks g.gif gal ir teisybe, gal tiesiog neieskot draugu visur, nesitiket tada ir is ju kazko 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SraigeSokaBreika: 09 rugpjūčio 2010 - 15:38
QUOTE(Tavo_Mano @ 2010 08 09, 17:20)
As tokia pati, nors man 33 metai..tureciau jau isgyvendinti sia savybe,bet...kol kas nesigauna..


Na taip... Atrodo truputį nebrandu.

Aš iš savęs irgi reikalauju daug, bet kitiems esu labai atlaidi. Visada galvoju - nespjauk į šulinį... Yra pas mane keistų draugų - tokie truputį nerd'ai, jautruoliai, negražūs, kai kurie visiškai be stiliaus pojūčio, depresingi, kiti kaip tik nesubrendėliai, vėjavaikiai, pliuškiai. Bet kiek kiekvienas jų pliusų turi!

Man jie visi kaip vienas tobulas draugas. Kalbu daugiau apie vaikinus, nes su merginom prastai draugaujasi verysad.gif

Va, mamyčių forume atsigaunu, nes su bernais tai nepaplepėsi apie tai, ką su moteriškaitėm gali kalbėti. Iš tikro... Joks vaikinas neatstos tikros moteriškos draugystės.
Atsakyti
QUOTE(Tavo_Mano @ 2010 08 09, 16:20)
As tokia pati, nors man 33 metai..tureciau jau isgyvendinti sia savybe,bet...kol kas nesigauna..

QUOTE(dewofsoul @ 2010 08 09, 21:19)
Na taip... Atrodo truputį nebrandu.


Manyčiau, brandumas ne tame, kad nemokame išgyvendinti iš savęs tam tikrų bruožų, o tada, kai pasakome sau ir kitiems: taip, esu tokia, pripažįstu problemą ir noriu ją spręsti (arba ne).
Iš dalies pritariu sakiusioms, jog vargu bau ar pavyks save pakeisti. Aišku, kalbu apie tam tikras sritis. Kadangi pati turiu tą "didelio reikalavimo iš savęs ir kitų" bėdą, bandau dirbti su savim ir panašiai, kaip Sraigė šokanti breiką, save nuteikinėti, kad idealių žmonių nebūna (ir pati, aišku, toli gražu tokia nesu). Deja, kol kas sunku...
Ir pabaigai, kažkur radau, nenustebčiau, kad ir čia, SM,: draugystė - kaip turtas; ji užgyvenama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mimii @ 2010 08 09, 11:11)
Na ir aš su labai panašiais pomėgiais ir tokio pat amžiaus.  tik kaip gaila, kad aš vilniuje ..  unsure.gif

na i vilniu prie progos uzsuku smile.gif galbut kada nors ten issikelsiu gyvent rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(SraigeSokaBreika @ 2010 08 09, 14:11)
oo, kokia tema, smagu bigsmile.gif as irgi vienise kaune, esu atsikelus is kito miesto. tik beda kita pas mane, kad pati esu sunkaus budo, ne visi zmones man patinka blush2.gif del to sunku man labiau susidraugauti, nes pati po to atstumti pradedu ir nebegaliu toliau su tuo zmogum bendrautin jeigu kas tik neitiko. siaip tai esu netgi be galo draugiska ir linksma, bet iki tam tikro lygio.. nemoku paaiskinti tiesiog, bet jeigu kas man neitinka (nebutinai, kad kokie pomegiai ar dar kas, tiesiog paciame bedravime) , nesugebu toliau kontaktuoti su tuo zmogumi.. vaje, net geda taip rasyt blush2.gif nu bet tokia esu - vienise, pati to nenoredama, bet ir pati labai daug zmoniu nustumdama nuo saves.. turbut tokiu neatsiras keistu bendraminciu biggrin.gif


as kazkiek panasi esu, labai renkuosi zmones, mane patraukia nuosirdumas, atvirumas, jausmas, kad galiu pasitiket, su kitokiais zmonem tiesiog neina susibendraut man.
Atsakyti
[quote=Amellie,2010 08 10, 02:32]
na i vilniu prie progos uzsuku smile.gif galbut kada nors ten issikelsiu gyvent rolleyes.gif


super - žiū gal susibėgsim kada - būtų smagu 4u.gif

o apie tuos minusus - seniau ir aš dramatizuodavau bijau.gif cry.gif

bet kai netikėtai šovė mintis rolleyes.gif kad ir pati tų minusų turiu doh.gif tai nusprendžiau ieškot pliusų geriau ir stengtis, kad savieji pliusai minusus nusvertų rolleyes.gif na nebent tikrai tokia persona, kur jau užminusuoja net ir visus turimus pliusus schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2010 08 10, 02:32)
as kazkiek panasi esu, labai renkuosi zmones, mane patraukia nuosirdumas, atvirumas, jausmas, kad galiu pasitiket, su kitokiais zmonem tiesiog neina susibendraut man.

man taip pat drinks_cheers.gif tik su tuo atvirumu, dabar jau pradedu manyt, kad per daug pati atvira esu, greit atsiveriu naujiems zmonems, kitaip net nemoku.. o paskui gailiuosi, kai nebendrauju, kad tas zmogus tiek zino apie mane ir mano seima unsure.gif aisku, slepti kazko tai neturiu, bet vistiek..

dar norejau is savo operos pridurti, kad mano ratas labai pasikeite gimus vaikui, tos drauges, kurios neturi vaiku, visos dingo, tik pora liko, ir tai nelabai jos noriai bega su manim bendrauti. o gaila, nes ne vien apie pampersus pati noriu kalbeti rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, idomi temuke 4u.gif
negaliu sakyti, kad neturiu draugiu, turiu, bet kartasi, aki norisi iseiti pasibuti su kuo, ziurek ir nebera nei vienos verysad.gif geriausia drauge Plungeje, dar viena drauge mano buvusiame kaime, pati Vilniuje tik metai laiko gyvenu, turiu nemazia pazystamu cia, yra ir is senu pazystamu kelios ir klasioke su vaikuciu (bet deja ji visa vasara praleidzia kaime). Turiu drauga, bet kartais norisi ir moterisku paplepejimu prie puodelio kavos 4u.gif 4u.gif 4u.gif Isvis butu suanu rasti kazka artimo sirdziai ir gyvenancio netoliese, kad butu galima vakarasi iseiti pasivaikscioti, pasedeti parkeli, pasisupti ant supyniu ar vienai pas kita uzbegti arbatos bigsmile.gif Man 24 m.
P.S. Jauciuosi kaip pazinciu portale kokiame lotuliukas.gif
Atsakyti
oho kiek norinciu susipazinti smile.gif smile.gif na tada priimkit ir mane tongue.gif tongue.gif esu kauniete (kaip ir dauguma cia matau) 23metu, vaiku neturiu smile.gif saves negirsiu, bet seip visai tokia nieko lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti