Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukimas

labas,

kazkaip atsitiktinai radau sita tema google, o kadangi pats nemazai plaukioju, tai pagalvojau atsakysiu smile.gif

del tu "fanaru" nuo akiniu: reikia rasti tokius akinius, kurie labai gerai priglunda prie veido ir neleidzia vandens. Tada nera butina juos smarkiai prispausti - tiesiog pridedi prie akiu ir jie "prilimpa". Kuo maziau spaudziami akiniai - tuo mazesni "fanarai" lieka po plaukimo smile.gif As asmeniskai pakeiciau 3-4 akinius kol radau tinkamus. Beje, brangiausi tikrai nebutinai geriausi... Kitas dalykas - akys kazkaip prie to pripranta, ir po poros savaiciu tie fanarai sumazeja, o kol issiprausi/apsirengi/iseini is baseino - praktiskai is viso nesimato. Nu moterys gal siek tiek jautriau i tai ziuri, tai dar galima uzmesti puse valandos "reabilitacijai nuo fanaru" smile.gif

Del staigiai platejanciu peciu tai manau neverta sukti galvos - as plaukiu po 2km, 3 kartus per savaite, praktiskai be sustojimu ir nepanasu kad mano peciai per kuria nors vieta platetu, nors as buciau nieko pries biggrin.gif

Vandens/chlorkes patekimas i nosi/kvepavimo takus reiskia kad kazkas negerai su plaukimo technika. Kai tik pradejau plaukioti - iskvepdavau ora po vandeniu per nosi - kad nepribegtu. Dabar net ir to nereikia - iskvepiu per burna, o nosyje tiesiog palaikau pakankama slegi kad vanduo nebegtu i vidu. Jei pastoviai "prisikvepuoji" chloruoto vandens - jis sukelia alergine reakcija (bent jau man), ir vietoj sustiprinto imuniteto gali gautis atvirkstinis efektas smile.gif

O siaip plaukioti yra suuuuper smagu ir sveika smile.gif
Atsakyti
Aš plaukioju jau 6 metus ir tikrai negalu pasakyt,kad labai figūrą gerina.Yra vistiek pas mane riebaliukų ant pilvuko,bet po riebaliukais raumenukai slepiasi.Ir šiaip plaukiodama labai padidinau raumenų kiekį,turbūt todėl pradėjo augt svoris,nes derinau plaukimą su jojimu ir kojos,rankos apaugo raumenukais biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ilgu distanciju plaukimas yra cardio treniruote. Norint aptureti grazia figura, yra butina plaukima derinti su jegos pratimais, ty treniruokliais, stabilumo kamuoliais ir pan. Priesingu atveju poodinis riebalu sluoksnis - neisvengiamas. Taciau istvermes ir malonumo atzvilgiu - nieko nera geriau uz plaukima smile.gif
Atsakyti
+ dar maista derint, jei to nederinsi isvis nieko nebus, nei su treniruokliais\
Eisiu i baseina vel po naujuju, laukiu nesulaukiu
Atsakyti
Gal ir keistai klausimas mano nuskambes bet va idomu pasidare - kiek yra budu plaukimo? As zinau varlyte, krauli, delfina (cia po vandeniu) ir drugeli. Ar tai viskas?
Atsakyti
labukas,
neturejau kantrybes perskaityti visus iki vieno postus, tai sori jei kartosiu kazka.
Merginos, plaukimas, be abejo, puiki treniruote, as ji propaguoju kartais vietoj kardio po treniruokliu. Atpalaiduoja, nuramina ir t.t., bet.... LABAI SVARBu teisingai plaukti. Suniukai ir varlytes kaip ipratusios moteriskes - netinka. Taip galima pakenkti nugarai dar labiau. Kunas turi buti tiesus, visas stuburas - tiesus. Jeigu plaukiate issirietus kad nesuslapti plauku - BLOGAI!. Kas norit tikrai geros naudos is plaukiojimo - pirmiausia ismokite taisyklingai plaukti ir taisyklingai KVEPUOTI. Nesamone kad taip plaukti gali tik profai, jutubeje pilna filmuku kaip taisyklingai plaukti, ir ten TIKRAI nera suniuko stiliaus plaukimu. Pabandykit, tai bus kartu ir pramoga, ir sportas. Kai mokate teisingai plaukti (free-style, ar krauliu, nesvarbu, o geriausia - maisyti) ir KVEPUOTI, tada galite nuplaukti daugiau (greiciau), tada tkrai veikia visi raumenys, ir nekenkiat savo nugarai. Taip taip, tik tada NEKENKIAT, o padedat nugarai. Sekmes.
Bet is esmes tai svarbiausia kad judeti, o ne sedeti namie prie keptu bulbiu. Judam judam!!!
Atsakyti
Aš nuo praeitos savaitės pradėjau lankyti lazdynų baseiną. Tai kaip kažkas jau minėjo, po baseino svarbiausia tik neprisivalgyti.. o savijauta tai super!! Vakar buvau, tai ir šiandien jaučiu kad raumenys padirbėję. daugiausia plaukiu krauliu ir laisvu stiliumi.. smile.gif ir nugara dar, ir taip gerą valandą.. thumbup.gif
Atsakyti
Ar labai pasikeite lazdynu baseinas po remonto?
Noreciau pradet lankyti, bet niekur nerandu atsiliepimu kaip kas ten yra.Ar daug zmoniu buna?ar yra pirtis?
Aciu smile.gif
Atsakyti
sveikos merginos, man irgi labai svarbu, kaip ten tam Lazdynu baseine? Planuoju lankyti jau nuo antradienio, butu saunu atsiliepimu pasiklausyti?
Atsakyti
Plaukiojau baseine visa menesi, 3-4 dienas per savaite, ir rezultato jokio. Nes parejus namo uzpuldavo zveriskas apetitas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dingusi_diena @ 2011 05 12, 12:45)
Plaukiojau baseine visa menesi, 3-4 dienas per  savaite, ir rezultato jokio. Nes parejus namo uzpuldavo zveriskas apetitas biggrin.gif


Plaukiojau baseine nuo rugsėjo iki balandžio vidurio, 2 kartus per savaitę lankiau plaukimo tobulinimo treniruotes, tikrai intensyvios, ir po treniruočių nieko nevalgydavau, nors žvėriškas apetitas buvo, bet riebaliukai mano nesumažėjo biggrin.gif Nors turėjau tokią slaptą mintį blush2.gif Tačiau nė karto nesirgau jokia peršalimo liga, nors visi aplinkui tik ir čiaudėjo bei slogavo ypač žiemos metu. Ir nuotaika po treniruočių būdavo fantastiška, dar daugiau energijos pasikraudavau. Dabar nelankau, nes turiu kol kas nepraeinantį akių uždegimą, gydytoja rekomendavo susilaikyti nuo plaukiojimo baseine, įdomu ar čia nuo chloruoto vandens g.gif Tai kai tik praeis, nuo rugsėjo vėl žadu startuoti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(grmarti @ 2011 05 17, 16:41)
nes turiu kol kas nepraeinantį akių uždegimą, gydytoja rekomendavo susilaikyti nuo plaukiojimo baseine, įdomu ar čia nuo chloruoto vandens g.gif 

Mano akys taip pat jautrios, tai po pasiplaukiojimų kitą dieną visada jas keistai skausnodavo. Chloras tikrai gero neduoda akims unsure.gif
Atsakyti