Įkraunama...
Įkraunama...

Dieta vyrui

maniskis ir yra be riebaliuku.. ir man priekaistauja del to kad liekneju.. as jam taip pat atrodau per liekna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linajja @ 2008 06 11, 11:07)
Nezinau ar tokia tem jau buvo, bet butu idomu pasidalinti nuomone.
Kiek zinau daugelis vyru priekaistauja moterims " sportuok" , " Kaip tu atrodai" ir pan. O tuo tarpu patys atrodo visai ne kaip.
Zodziu, ne karta yra teke matyti gatveje panele kaip barbe ir salia vyra kaip koki nupeneta parsa. Ka jus manote apie tai?


Mano vaikinas be riebaliuku, greita medziagu apykaita smile.gif O as is prigimties tvirtesnio sudejimo. Kartais is geros valios per kokius baliukus pasako patarima "nevalgyt to..." arba "susilaikyk", o as i tokius pastebejimus skaudziai reaguoju verysad.gif Tai isaiskinau pagaliau, kad man ne pastabu ir moralu reikia, o palaikymo smile.gif
O del apsileidusiu vyru, tai manau tiek moterys, tiek vyrai turi sawe priziureti. Ir vyrai, kurie sawes nepriziuri, o reikalauja to is moteru, elgiasi neteisingai.
Atsakyti
maniškis nerimauja nes jam esu dabar kiek per plona (sveriu 57-58kg), bet tuo pačiu jis nenorėtų, kad sverčiau daugiau nei 65kg.. blush2.gif taigi vis tik jam rūpi tas svoris ir nenorėtų, kad turėčiau riebaliukų.. biggrin.gif o pats kiek matau irgi paskutiniu metu susiima, matydamas kad aš sportuoju.. daro atsilenkimus, begales atsispaudimų.. tongue.gif tikrai nėra taip, kad aš viena stengčiausi būti patraukli.. wub.gif
Atsakyti
O man nera taip jau svarbu, kad vyro raumenukai butu nudailinti. Salia manes gali buti ir liesas, ir su pilvuku vyras - svarbu, kad jis man patiktu. Graziai turiu atrodyti as - man nereikia vyro "papuosaliuko". As ir be jo jauciu savo verte. O jei vyras sako nekonstruktyviu priekaistu del isvaizdos, tai jis paprasciausiai ne dzentelmenas.
Atsakyti
QUOTE(ramzyte @ 2008 06 17, 21:02)
O man nera taip jau svarbu, kad vyro raumenukai butu nudailinti. Salia manes gali buti ir liesas, ir su pilvuku vyras - svarbu, kad jis man patiktu. Graziai turiu atrodyti as - man nereikia vyro "papuosaliuko". As ir be jo jauciu savo verte. O jei vyras sako nekonstruktyviu priekaistu del isvaizdos, tai jis paprasciausiai ne dzentelmenas.



o jeigu nieko nesako tai jis jau dzentelmenas lotuliukas.gif ......... as gyvenu su ne dzentelemnu ir aciu dievui, jau buciau 100 kg pasiekus.... labai dziaugiuosi kad man pasakydavo ka galvoja, o ne dzentelmeniskai tyledavo..... taigi tik jo deka galiu dziaugtis savo rezultatais, savo figura ir atsikracius kompleksu parduotuvese, net drabuzius matuotis gedydavausi, o isejimas i pardotuves buvo tapes didziausia kancia....... taigi ir atjaunejau ir pagrazejau savo nedzentelmeno deka wink.gif .... beje jis pats riebalu neturi, per 10 metu santuokos pilvo uzsiauginti nesugebejo.... taigi jis atrodo sauniai, o salia jo as irgi jau nebe riebalu kalnas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2008 06 18, 15:08)
o jeigu nieko nesako tai jis jau dzentelmenas  lotuliukas.gif ......... as gyvenu su ne dzentelemnu ir aciu dievui, jau buciau 100 kg pasiekus.... labai dziaugiuosi kad man pasakydavo ka galvoja, o ne dzentelmeniskai tyledavo.....

tiesiog tavo nedzentelmeno pastabos buvo motyvuojancios - vadinasi, jis protingas dzentelmenas lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
Kai priaugu kokį pora ar daugiau kg, ant manęs tai labai matosi, tad MB kartais nepiktai pavadina mane storuliuku ar pan. Užtat net neišmanau, ką su juo pačiu daryt, kūdas jis pas mane kaip nežinau kas doh.gif 183 cm/60kg, tuoj 27 sukaks. Gal turit kokių minčių, kuo jį maitinti, kad to svorio priaugtų? Daug dirba fiziškai, mėgsta alų ir užkandžius prie alaus (bet nieks į kūną neina), dievina mėsiškus ir bulvinius patiekalus, tik va, apetitas pas jį nedidelis. Suvalgo 1 kotletą, truputį košės ir jam gana blink.gif Arba, pvz., pietums pasitenkina sriuba su frikadelėm ir duona, o antro atsisako, sako, nebenoriu.
Gal būtų kokių patarimų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fleurette @ 2008 06 27, 09:25)
Sveikos,
Kai priaugu kokį pora ar daugiau kg, ant manęs tai labai matosi, tad MB kartais nepiktai pavadina mane storuliuku ar pan. Užtat net neišmanau, ką su juo pačiu daryt, kūdas jis pas mane kaip nežinau kas doh.gif 183 cm/60kg, tuoj 27 sukaks. Gal turit kokių minčių, kuo jį maitinti, kad to svorio priaugtų? Daug dirba fiziškai, mėgsta alų ir užkandžius prie alaus (bet nieks į kūną neina), dievina mėsiškus ir bulvinius patiekalus, tik va, apetitas pas jį nedidelis. Suvalgo 1 kotletą, truputį košės ir jam gana blink.gif Arba, pvz., pietums pasitenkina sriuba su frikadelėm ir duona, o antro atsisako, sako, nebenoriu.
Gal būtų kokių patarimų? 4u.gif



manajam virs 30 jau, o 60 net nesveria, beje ir zemesnis jis truputuka...... valgo, mano akimis ziurint, siaubingai daug..... kai padarau dviem dienom paparastai per diena viska susveicia..... valgo sausainius dideliais kiekiai, televizoriu ziuredamas gali plyta sokolado suvalgyti...... na tai beviltiska, beje mano akimis ziurint jis visai gerai atrodo, kam tie papildomi riebalai, jeigu jau tokia medziagu apykaita dziaugtis reikia..... na perkant rubus sunkoka, nes paprastai visi buna stambesniems vyrukams, bet prisitaiko, nes gi ir paaugliu yra kaip pagaliuku..... manau mesk tu ta reikala vyra atserti, tegul buna lieknas.....
Atsakyti
Sveikutes,
Kai susipazinau su savo vyru, tai buvau nezmoniskai kuda, tada jam patikau. Dabar po gimdymo atrodau jau normaliau (priaugau 4 kg, tiksliau ju nenumeciau), pilvas vis dar atsikises, del jo truputi pergyvenu, bet man vyras sako kad as jam pati graziausia. Pasistengsiu ir numesiu as ta pilvuza, busiu dar grazesne brangiajam.
Atsakyti
mano irgi nereikalauja is manes nieko, ir nesuprantu tu vyru kurie reikalauja numest svorio pas savo moteris- juk jei myli zmogu tai nesvarbus tie kg g.gif
Atsakyti
sveikutes,
mano tai kartais lepteli koki zodeli, jei pora kg netyciukais padideja, bet nepiktybiskai, tai buna tik stimulas susiimti, nes kol tik pora i prieki, tai netiek sunku pora atgal... smile.gif
Atsakyti
O maniskis tai nieko nereikalauja, del to, kad labai mane myli ir del to, kad ir paciam nemazai reiktu pasistengti, kad atrodytu graziau. Tingi jis sportuoti. Abu siaip mes kudenos ir abiem reikia svorio prisiauginti. Tik vyrui reikia ties peciais, krutine, o man visur po biski nepakenktu. O va mano brolis tai seimyninio gyvenimo paragavo, tai tiek sustorejo, ka dbaisu, tai dazniau mes jam primenam, kad praverstu pora kg numest, nei jis mum.
Atsakyti