Įkraunama...
Įkraunama...

Vincent batai

Mes turejome dvejas basutes ir dabar turime zieminukus. Man sios firmos avalyne labai patinka, tiek kokybe tiek ir dizainas. Bet va kainos galetu buti ir mazesnes... Labai jau brangu...Na bet jei reiktu rinktis ecco ar vincent, tai rinkciaus visgi vincent. Nes jie konkreciai specializuojasi vaikiskoj avalynej. Anksciau maciau amerikietiskuose puslapiuose, kad siu batuku galima isigyti pigiau, bet dabar jau amerikoj nebera sad.gif
Atsakyti
Mes turim rudeninius vincent batukus, tai pavasari nesiojome ir dabar va jau tris menesius tampom, nusiskundimu neturim, batukai ir jaunesniajam broliui dar atitiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tomita28 @ 2011 11 24, 15:27)
Mes turejome dvejas basutes ir dabar turime zieminukus. Man sios firmos avalyne labai patinka, tiek kokybe tiek ir dizainas. Bet va kainos galetu buti ir mazesnes... Labai jau brangu...Na bet jei reiktu rinktis ecco ar vincent, tai rinkciaus visgi vincent. Nes jie konkreciai specializuojasi vaikiskoj avalynej. Anksciau maciau amerikietiskuose puslapiuose, kad siu batuku galima isigyti pigiau, bet dabar jau amerikoj nebera sad.gif

Vincent internetine parduotuve Jav pasitrauke is prekybos, issipardave viska jie ir uzsidare, bet kituose puslapiuose (pvz amazon, 6pm) yra ju batuku irgi neblogom kainom. As kol dar gyvavo i prieki uzsipirkau, ir per didziuosius ju ispardavimus. Labai patenkinta Vincent'o batukais.
Atsakyti
Mergaites, gal turit atsiliepimu apie siuos batukus???
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Iznija @ 2012 01 29, 12:49)
Mergaites, gal turit atsiliepimu apie siuos batukus???
user posted image

Mes tokius turim,labai patinka lengvi,šilti,patogūs.Tik siautėjimams po pusnis nelabai tinka,nes per ilgą laiką peršlampa,na,bet jie ir nėra tam skirti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Luna888 @ 2012 01 29, 16:03)
Mes tokius turim,labai patinka lengvi,šilti,patogūs.Tik siautėjimams po pusnis nelabai tinka,nes per ilgą laiką peršlampa,na,bet jie ir nėra tam skirti  4u.gif


Aciu lb.
Mums iki siautejimo toloka dar biggrin.gif Mes vos vos vaikstom smile.gif Rytoj vaziuosim pirkti.
Atsakyti
QUOTE(Luna888 @ 2012 01 29, 16:03)
Mes tokius turim,labai patinka lengvi,šilti,patogūs.Tik siautėjimams po pusnis nelabai tinka,nes per ilgą laiką peršlampa,na,bet jie ir nėra tam skirti  4u.gif


Mums tokiu uzkulnis suplyso apsiavus vos pora kartu.. Nezinau, gal brokas pasitaikė
Atsakyti
QUOTE(mazuika @ 2012 01 30, 02:11)
Mums tokiu uzkulnis suplyso apsiavus vos pora kartu.. Nezinau, gal brokas pasitaikė

Niu va,o mums gerai laiko,nors avi kasdien.Nesuprasi.
Atsakyti
QUOTE(Luna888 @ 2012 01 30, 15:36)
Niu va,o mums gerai laiko,nors avi kasdien.Nesuprasi.


Siaip ir man keista. Nes kiek anksciau turėjom Vincento batuku, tai nei del kokybės, nei del patogumo jokiu priekaištų nebuvo - abi dukrytės noriai avesi ir nesiojo. O su šitais kažkaip nepasisekė matyt
Atsakyti
QUOTE(mazuika @ 2012 01 30, 19:06)
Siaip ir man keista. Nes kiek anksciau turėjom Vincento batuku, tai nei del kokybės, nei del patogumo jokiu priekaištų nebuvo - abi dukrytės noriai avesi ir nesiojo. O su šitais kažkaip nepasisekė matyt

Matyt brokuoti pasitaikė,dar specialiai saviškio apžiūrėjau niu tikrai siūlės tvarkingos unsure.gif
Atsakyti
Mes pirkome batukus,ir esame labai patenkinti,dabar yra nauja kolekcija,taip pat zadame kazka isigyti,taip pat ir kostiumai labai geri,neperslampami,mes labai liko patenkinti ir prekemis ir aptarnavimu
Atsakyti
Na, bet tikrai labai jau dvipusiai atsiliepimai g.gif pati esu girdėjus tik gerus atsiliepimus. Net susigundžiau įsigyti tuos guminukus. Bet dabar nežinau, kaip čia bus ax.gif bet ir apie ecco girdėjau, kad su žieminukais vaikams šąla kojytės, o mes nešiojam ecco ir nė kartelio kojytės nei sušalo, nei sušlapo. Bet kažkaip vistiek mąstau, kad reikia žiemai dar kažkokių batų su kailiu, prie guminukų vincetų unsure.gif
Atsakyti