Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip praleidome savo dieną šiandien?

perkrausciau virtuves spinteles, ir ismeciau daug chlamo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (EditaA @ 2004 02 06, 19:14)
perkrausciau virtuves spinteles, ir ismeciau daug chlamo thumbup.gif

kaip pataikiau!as ir ta pati dariau.visa virtuve iskuopiau,istrenkiau 2 maisus chlamo biggrin.gif po to visa vonia su tualetu sutvarkiau,kambarius issiurbiau,isvaliau dulkes g.gif ir aisku Kamile maitinau,zaidziau su ja ir t.t. biggrin.gif
Atsakyti
Taigi,tas klausimelis - ka siandien nuveikei-kazkaip ironiskai skamba,nes ka gi benuveiks mama su vaiku namie,kai uz lango salta,sniegas,gripu sezonas....Manes tai vyras tokiu dalyku nebeklausineja,nes zino,kad galiu uzkaukti ir islieti visa per diena susikaupusi nekokiu emociju kruvi ant jo...
Atsakyti
papasakoju jei nuotaika gera,bet siai neatsiskaitineju.
siandien puse dienos lauke, kita puse prie kompo laugh.gif
Atsakyti
O man mano dienos irgi patinka. Vyresneliams sunums jau eina 18, o mazajam tik devintas menuo. Bet koks kaifas, kai gali kiauras dienas su juo makaluotis namie ir nereikia niekur skubeti. O ir vyras nelabai paklaus, nes dirba kitam Lietuvos kraste (toks didelis miestas Sirvintos). Aisku, jei pasidomes, tai galima ir papasakoti. O siaip tai uosviene siandien buvo sveciuose...
Atsakyti
Jezau...paskaitau jusu kai kuriu dienos darbus, tai siaubas!!! jums cia vadinasi nieko tokio nenuveiket??? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif as jausciausi didvyre ir savaite vaiksciociau iskelta galva, jei tiek nuveikciau, lyginimas, maisto gaminimas, pasivaiksciojimas su vaiku, jo maitinimas, kambariu tvarkymas.... ir viskas per viena diena... blink.gif
man kazkaip geriausiu atveju pavyksta kurios dvi is siu veiklos sriciu rolleyes.gif aisku vaiko prieziura, na ir priklausomai nuo nuotaikos koks nors buities darbelis...
o jei einam kur nors, tai jau pasitvarkyti tai nieko nespeju rolleyes.gif
maisto ruosimas, tai sunkiai ivaldoma sritis, tai kartais ruosiu, kartais ne.galima gi nusipirkti... tongue.gif
o del vyro klausimu, tai niekada nebuna, kad klaustu, ka nuveikem. ir taip zino. dienos metu kai skambina, tai pasakau ka veikiam.
ir siaip, jam yra iskiepyta tai, kad vaiko auginimas ir prieziura jau pats savaime yra LABAI SUNKUS IR SVARBUS DARBAS tongue.gif rolleyes.gif pats zino, kad nuo to pastovaus kuitimosi tikrai pavargstu, todel nereikalauja nieko. itariu jei ka nors bandytu ironizuoti, kad sedziu namie, nieko neveikiu, tai butu apsauktas sovinistine kiaule ir gautu i aki cool.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
bet is tikruju, vaiko auginimas man yra pats sunkiausias is visu mano dirbtu darbu...ir pats mieliausias... wub.gif
Atsakyti
As tai saves nekenciu uz pedantiskuma, bet cia liga- reikia su ja gyventi smile.gif Budama su vaiku galiu simtus darbu nuveikti, nu nekenciu netvarkos, tai kaip kokia nesveika visa diena rankioju trupinius ir zaislus, plaunu grindis, kad vaikas "neisplautu" su savo baltais gietrais, indus, pries einant miegot dar atsimenu kruva uzmerktu vaiko rubeliu, siuksles isnesu, galiu ir spinteles visas sutvarkyti, ir stalcius (aisku mano mazasis "tvarkosi" kartu), vonia su tualetu ir pan. Zodziu kita diena taip gera tokiam bute "gyvent" thumbup.gif Tokia jau as blush-anim-cl.gif Ir turbut nebepasikeisiu, tik gaila, kad tas darbas toks bevertis po poros dienu tampa sad.gif
Atsakyti
Istiesu mergaites jus dar su vaikais po namus sukinejates, o vat kaip atrodo nestukes dienele (bent jau mano): Atsikeli 4, vartausii dar bandydama migdytis, tada praradus kantrybe 5 isijungiu kompa. Apie 7 isbuciuoju vyra einanti i darba, isijungiu televizoriu ir jungineju kanalus nes rodo vien serialus, kartais pasiziuriu simpsonus arba Nomedos laidos pakartojima, uzsimanau kavos tenka ropstis is lovos, einu i vonia isitepti pilvuko kremais ir aliejais nuo striju. Tada atsimenu, kad reikia gerinti krauja, prisiskutu kruva morku, spaudziu sultis, geriu. Kavos jau ir nebesinori. Slampineju po buta, uzsiimu skalbimu. Skambina vyras, klausia ka veikiu............mano atsakymas ........ziuriu kaip skalbia musu masina biggrin.gif .
Apsizvalgau, reiktu isiurbliuot buta, bet jau ne man per sunku, vyras gris tegu kankinasi. dar karta perzvelgiu busimo 2.gif kraiteli. Skaitau knyga, atsimenu, kad reikia vyrui pagamint valgyt. Taip ateina vakaras, grista vyras, cia jau priklauso nuo situacijos veikla ivairesne wink.gif Atejus nakciai galvoju uzmigsiu ar ne.......uzmiegu wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Agne @ 2004 02 11, 03:32)
As tai saves nekenciu uz pedantiskuma, bet cia liga- reikia su ja gyventi smile.gif Budama su vaiku galiu simtus darbu nuveikti, nu nekenciu netvarkos, tai kaip kokia nesveika visa diena rankioju trupinius ir zaislus, plaunu grindis, kad vaikas "neisplautu" su savo baltais gietrais, indus, pries einant miegot dar atsimenu kruva uzmerktu vaiko rubeliu, siuksles isnesu, galiu ir spinteles visas sutvarkyti, ir stalcius (aisku mano mazasis "tvarkosi" kartu), vonia su tualetu ir pan. Zodziu kita diena taip gera tokiam bute "gyvent" thumbup.gif Tokia jau as blush-anim-cl.gif Ir turbut nebepasikeisiu, tik gaila, kad tas darbas toks bevertis po poros dienu tampa sad.gif

Va va,Agne,mes panasios. wink.gif biggrin.gif As lygiai taip pat sergu svaros ir tvarkos manija.Jei vakare rodo gera filma arba pati noriu prisest prie kompo,dazniausiai to malonumo atsisakau,jei namai nesutvarkyti.Nes kai betvarke,man toks chaosas sirdyje,kad negaliu.Bet uztai kaip gera susitvarkius nueiti miegoti smile.gif Klaikiai pasijuntu,jei palieku virtuveje kalna neplautu indu.Rytas tuomet man buna sugadintas...
Atsakyti
Kai išejau i dekretines, tai buvo didelis malonumas - kaip gera nieko neveikt clap.gif . Gimė veikelis tuomet supratau į kokią rutiną įsivėliau blink.gif . Pradėjau galvoti kuom uzsisimti, kad prastumciau laiką. Suradau gyvenime naują veiklą, tai fotografija. Dabar labai džiaugiuos, gal nebereiks ir įdarbą gryzti, jei gerai seksis. clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE (mamy @ 2004 02 11, 09:01)
Va va,Agne,mes panasios. wink.gif biggrin.gif As lygiai taip pat sergu svaros ir tvarkos manija.Jei vakare rodo gera filma arba pati noriu prisest prie kompo,dazniausiai to malonumo atsisakau,jei namai nesutvarkyti.Nes kai betvarke,man toks chaosas sirdyje,kad negaliu.Bet uztai kaip gera susitvarkius nueiti miegoti smile.gif Klaikiai pasijuntu,jei palieku virtuveje kalna neplautu indu.Rytas tuomet man buna sugadintas...

Na, "gimininga siela" kaip gydysimes nuo sitos baisios ligos ohmy.gif ??? Geriausia iseitis butu rast namu tvarkytoja, tik va kad kisene neleidzia wink.gif As megstu pajuokaut kad ne ta specialybe pasirinkau- reikejo eit dirbt kokia kambarine ar tvarkytoja laugh.gif

O nestukem tai linkiu pasimegaut tom katino dienom, nes arteja tikrai "sunkus laikai" wink.gif Nenoriu gasdint, bet patariu- naudokites savo laisve ir nieko neveikimu clap.gif
Atsakyti
QUOTE (Agne @ 2004 02 14, 22:21)
Na, "gimininga siela" kaip gydysimes nuo sitos baisios ligos ohmy.gif ??? Geriausia iseitis butu rast namu tvarkytoja, tik va kad kisene neleidzia wink.gif As megstu pajuokaut kad ne ta specialybe pasirinkau- reikejo eit dirbt kokia kambarine ar tvarkytoja laugh.gif

O nestukem tai linkiu pasimegaut tom katino dienom, nes arteja tikrai "sunkus laikai" wink.gif Nenoriu gasdint, bet patariu- naudokites savo laisve ir nieko neveikimu clap.gif

Cia tai tikrai geras patarimas, as iki siol nestuma kaip "AUKSO AMZIU" atsimenu..... thumbup.gif Ir tada norejau but drambliene, jos juk laabi ilgai laukiasi... clap.gif thumbup.gif biggrin.gif thumbup.gif clap.gif Nors paskutines savaites istikruju kaip drambliene atrodziau.... thumbup.gif
Atsakyti