Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip praleidome savo dieną šiandien?

bandau prisiminti:
ryte paruosiau mazajai buteliuka ir ikeliau ja i lova ( maitino vyras)kai atsikelem dar karta bandziau pamaitinti panel
klojau lova ir tvarkiau kambari ( vyras tada pusrycius gamino)
nuvezem tevus i turgu ir grizdami patys apsipirkome
liepiau vyrui pamaitinti vaika, bet gavosi, akd pati pamaitinau
isvaziavau su mama ir mazaja su dukterecia susitikti ( uztrukom apie 3 valandas)
padariau mazajai valgyti ir ja pamaitinau
perrengiau miegui
darem su sunum inhaliacijas, tuo metu garsiai skaiciau pasaka
paguldziau sunu
vyras atitempe mazaja, kuria pabaigiau uzmigdyti

Kazkaip nelabai prikaisioja vyras man mano "nieko neveikima", nes pats ir nusprende, kad man reikia iseiti vaiko auginimo atostogu. O antra,tai mato, kaip as su vaiku prisikankinu, kai jinai buna pikta.
Kad ir siandienos pvz - paprasiau uzmigdyti vaika. Zaide su ja gal apie pusvalandi. Jam atsibodo jos zirzimas ir atitempe ja man. As kai lieku su vaiku namie, deja, neturiu galimybes vaiko kam nors nunesti - tenka galvoti, kuo ja cia sudominus

P.S itariu tuoj eisiu kloti lovos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Silvute: 15 vasario 2004 - 23:07
mama sugalvojo,kad reikia daryti remonta.tai jau antra diena su draugu vargstam.o zadejom isvaziuoti kur nors paatostogauti sad.gif bet reikia ir mamai padeti clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE (almuke @ 2004 02 15, 22:55)
QUOTE (Agne @ 2004 02 14, 22:21)
O nestukem tai linkiu pasimegaut tom katino dienom, nes arteja tikrai "sunkus laikai" wink.gif Nenoriu gasdint, bet patariu- naudokites savo laisve ir nieko neveikimu clap.gif

Cia tai tikrai geras patarimas, as iki siol nestuma kaip "AUKSO AMZIU" atsimenu..... thumbup.gif Ir tada norejau but drambliene, jos juk laabi ilgai laukiasi... clap.gif thumbup.gif biggrin.gif thumbup.gif clap.gif Nors paskutines savaites istikruju kaip drambliene atrodziau.... thumbup.gif

Na va ir as pradejau "megautis" nestukes privilegija nieko nedaryti, nes visa diena jauciuosi be galo pavargusi blink.gif .
Ryte atsikeliu, uzvalgau kokios varskes ar sumustiaka ir jau taaaip noriu miego, kad belieka i lova grizti. Po to seka supermamos forumo skaitymas. Po to vel reikia kazka uzvalgyti, o saldytuvas tuscias, nes visiskai nustojau juo rupintis. Vyras kas kelinta diena dar padaro ka nors valgomo, bet man jau nebeskanu jo sedevrai. Vakar nors ir turejom vyro pagaminta lasisos kepsni, as uzsimaniau to, kur restorane pries menesi valgiau - vyras gavo parnesti to kito lasisos kepsnio laugh.gif Siandien radau vyro nupirktu desreliu, tai tu paskubom issiviriau ir vel prigulti. Po to vaziavom truputeli apsiprekinti 2.gif . Dabar vel skaitau foruma ir rasau zinutes. Po to vel eisiu prigulti.
Nu va taip mano nestuke.gif dienos ir eina - nuobodybe blink.gif
Atsakyti
klausimas buvo: kaip prabega mamos diena?
visaip: viena diena tikrai lengviau, kita diena-sunkiau, vaika diegliai kamuoja, dvi val.gamini jam, jis nevalgo...

bet gi turbut mamos ne nuo sunkios dienos nuvargsta. (nors, aisku, ir nuo to).
BEt
labiausiai vargina tas poziurtis, ne vien vyru, bet ir kitu moteru(ypac netekejusiu), kuris gajus visuomenej:

TU TIESIOG SEDI NAMIE...
krikscioniskoj knygoj"ko reikia kiekvienai mamai" yra geru minciu-
mama esi 24val per para. tai darbas, uz kuri tau valstybe neapmoka, visuomene nepastebi. tai darbas, is kurio tu niekad negristi namo, nes tu nuolat namie;
net sirgti -tau yra prabanga ir privilegija,
atsijungti nuo pasaulio vonioj ar su knyga-auksto lygio malonumai...

ir tt ir pan.

siaip man anksciau baisiausia buvo ne tai, jog as su vaiku per diena bunu-bet tai, kad vaikas uzauges nubegs, ir bus viskas. ne tik kad vyras, bet ir sunus vargu ar ivertins. teoriskai taip-padekos, pabuciuos, uzauginai, pagimdei-aciu, bet realiai nesuvoks ka tai man reiske ir tebereiskia, kiek i tai ideta ir pan.

bet dabar kazkaip stebuklingai del to nesijaudinu-ir netgi jauciuos laimingesne tokioj savo busenoj.
svarbu save ivertinti ir nenuvertinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzu: 17 rugpjūčio 2004 - 01:09
QUOTE (Migele @ 2004 02 11, 07:51)
Istiesu mergaites jus dar su vaikais po namus sukinejates, o vat kaip atrodo nestukes dienele (bent jau mano): Atsikeli 4, vartausii dar bandydama migdytis, tada praradus kantrybe 5 isijungiu kompa. Apie 7 isbuciuoju vyra einanti i darba, isijungiu televizoriu ir jungineju kanalus nes rodo vien serialus, kartais pasiziuriu simpsonus arba Nomedos laidos pakartojima, uzsimanau kavos tenka ropstis is lovos, einu i vonia isitepti pilvuko kremais ir aliejais nuo striju. Tada atsimenu, kad reikia gerinti krauja, prisiskutu kruva morku, spaudziu sultis, geriu. Kavos jau ir nebesinori. Slampineju po buta, uzsiimu skalbimu. Skambina vyras, klausia ka veikiu............mano atsakymas ........ziuriu kaip skalbia musu masina biggrin.gif .
Apsizvalgau, reiktu isiurbliuot buta, bet jau ne man per sunku, vyras gris tegu kankinasi. dar karta perzvelgiu busimo 2.gif kraiteli. Skaitau knyga, atsimenu, kad reikia vyrui pagamint valgyt. Taip ateina vakaras, grista vyras, cia jau priklauso nuo situacijos veikla ivairesne wink.gif Atejus nakciai galvoju uzmigsiu ar ne.......uzmiegu wink.gif

Niu va, cia keletas niuansu neatitinka (as dar nenescia ir dar neturiu skalberkes), bet is esmes tas pats biggrin.gif
Dykaduone as, sedziu vyrui ant sprando rolleyes.gif
Atsakyti
sad.gif Tas klausimas "ka veiki?" ar "ka nuveikei siandien?" mane liudina unsure.gif

Paprastai ji isgirdus pradedu blaskytis "o ka gi as istikro nuveikiau?"
Mano minciu eiga buna tokia: taip, as miegojau, dariau valgyt, valgem su dukra, klojom lovas, dulkes pavalem, idejau skalbinius i masina, pakabinau dziovint balkone, vel dariau valgyt, ziurejau tv, po to ... ka gi as veikiau po to?... g.gif mad.gif Nieko? nieko ?! aga, nieko. Na ir atsakau: "tai kad nieko neveikiau". O maniskis atsako: "tinginiuke gi tu. o tai bent kambary susitvarket?".
- "susitvarkem".
- "Diana tau padejo?".
- "padejo".
-"hmm... geraaaai... O ko ragelio ilgai nekelei?"
- "tai kad balkone buvau, zinai... skalbinius kabinau".
- "skalbei?"
- "nu, jo. visko daug susikaupe, tai teko per du kartus..."
- "o ka skanaus pagaminai?"
- "isvirem sriuba grybu, kepiau bulves, tiesa, tavo megstama troskini padariau :-)"
-"gerai, grisiu - noresiu"......
.... - "gerai, negaliu daug kalbet, tarnybinis vis delto. Ate, tinginiuke"...

ir t.t.

Cia pusiau rimtai, pusiau juokais pasakojau apie savo iseigines dienas tongue.gif darbo dienom dirbu - tai tada manes net klausia ka as nuveikiau biggrin.gif clap.gif O jei klausia, atsakau "tarnybine paslaptis" tongue.gif
bet kartais pagalvoju, kad tas klausimas "ka nuveikei" tiesiog standartinis, t.y. klausimas del klausimo, o ne del atsakymo. Ale vistiek nervinuos, ir kankinuos "kodel nieko nepadariau? ir vel nieko nepadariau mad.gif ... ".
Net juokinga prisimint, neseniai eilini karta "tinginiavau". Ziuriu tv, bet girdziu masina atvaziavo, ir berods maniskio. Ziuriu pro langa - aga, jis. Greit i vonia, ciupt skudura. Ir kol jis masina rakino, ir iki 3 auksto lipo - as virtuvei grindis isploviau ant smugio (nes jos man pasirode nesvarios, krentancios i akis, kad i klausima "ka veiki?" tureciau atsakyma: "va, grindis isploviau", ir kad jis manes nevadintu tinginiuke...) tongue.gif Net paciai is saves juoktis norisi laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Tagulia @ 2004 08 17, 14:46)
Cia pusiau rimtai, pusiau juokais pasakojau apie savo iseigines dienas tongue.gif darbo dienom dirbu - tai tada manes net klausia ka as nuveikiau biggrin.gif clap.gif O jei klausia, atsakau "tarnybine paslaptis" tongue.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif thumbup.gif
Atsakyti
na nesinori kartotis, bet ir mano labai diena panasi i visu mamyciu. tai apie valgio gaminima, kambariu tvarkyma susiduriu kiekviena diena. O kai klausia ka veiki, ar ka nuveikiai? man buna, kad atsakau "baigiu megzti ta ir ta", "buvom lauke ten ir ten" ir pan.
Atsakyti
Liudna ,kaip liudna. Kodel visomieniei toks poziuris i vaikus auginancius moterys, nejaugi auginti vaika, yai yra nieko neveikimas, arba darbas namie? Cia yra pats sunkiausias darbas kuri tik galima isivaizduoti. Tvarkiti namus, tukstanti kartu per diena valyti viska, arba rynkti daiktus kurios vaikas visur numeta. Jiezau as per tuos 2 metus neivienos knygos nesu perskaicius. Va koks nieko nedarymas iseina. Tai kam mes taip aukojames, kad pasakitu ,mes nieko nedarom. laugh.gif
Atsakyti
Jo... ir mano dienele labai panasi i jusu rolleyes.gif
Atsakyti
As siandien atsikeliau,pavalgiau isgeriau vaistu nuo danties,kuris kankino puse nakties ir i darba! thumbup.gif vis dar sedziu darbe.pardaviau viena staliuka smile.gif
Atsakyti
Jaučiuos verta medalio už šią dieną. Apie mažiuko maitinimą, bendravimą-tai nekalbu. Čia savaime aišku. BET wink.gif išvaliau šaldytuvą, spinteles, orkaitę, kuri po paskurinio kepimo buvo nevalyta kokius 2 mėn., išsiploviau grindis namuose, nusivaliau dulkes, iššveičiau dušo kabiną, balkoną sutvarkiau. Ir dar išlėkiau su vaiku pasivažinėti po miestą. Vot.
Atsakyti