Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmas kartas

As papasakosiu apie savaji pirma karta, gal ka nuramins smile.gif zodziu su vaikinu draugavau gal 4 men man buvo 19 jam 23 na ir taip jau budavo, kad zaisdavom viens su kitu, kad rankytes nuslysdavo vis toliau ir giliau. ispradiu labai bijojau vien paliest jo daikciuka, bet veliau aistra padare savo biggrin.gif biggrin.gif atsimenu, kad net bijojau likt su juo viena namuose, nes jau tikrai maniau kad tai ivyks, bet jam paaiskinau kad jis man pirmas ir pns, nors jis zinojo smile.gif ir uztikrino, kad neko daugiau nebus nei as noriu, kai viena nakti emem vienas kita glamonet ir jis paklause ar jau pasiruosus, tada ir pamaniau kodel gi ne, jau kaip ir nebebaisu buvo, jis uzsidejo prezervatyva, labai neskaudejo, kraujo irgi nebuvo, tik jau kaip ir pabaigus pastebejom, kad orezervatyvas suplyso. net nezinau kaip taip gavosi, gal is to jaudulio kaipnors ne taip jis uzsidepjo, gal kas nutiko, bet aciu diebui jis nebuvo pabaiges iki galo 4u.gif po visko maniau kad nera ko bijot ir galejaua anksciau visa tai padaryt svarbiausia buvo pasitiket partneriu ir jam visiskai atsiduot, daugiausia dvejoniu gal ir sukele ar tai JIS bet labai dabar dziaugiuosi muvedama jo padovanota suzadetuviu ziedeti smile.gif
Atsakyti
Sveikos visos. Nepavyko sukurti naujos temos todėl klausiu čia, gal pavyks gauti atsakymą smile.gif Su vaikinu bandėm mylėtis analiniu būdų, bet man gan skaudėjo tad nsuprendėm kad reikia turėti priemonių ir geriau pasiruošti. Tad tik šiiek tiek pabandėm ir viskas. Po poros dienų man atsirado kažkoks keistas jausmas pilvo apačioje, toks kaip būna kai jaudiniesi dėl kažko. Vaikinas net nenuleido ir mes tai tikrai bandėm pro užpakalį, bet nesuprantu kodėl aš vistiek jaudinuosi dėl pastojimo. Gal kas glait nuraminti? unsure.gif
Atsakyti
Nusiramink, nėščia nesi.
Atsakyti
kiek jums metų, jei mintys apie nėštumą kyla po tokio sekso? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2015 03 30, 19:36)
kiek jums metų, jei mintys apie nėštumą kyla po tokio sekso? blink.gif

Kad ir kiek, ryškiai per mazai aplamai seksu užsiiminėti. Na, bet kaip tiek vaikams uždrausti......vistiek savo darys.
Atsakyti
QUOTE(Saule123456 @ 2015 03 30, 19:07)
Sveikos visos. Nepavyko sukurti naujos temos todėl klausiu čia, gal pavyks gauti atsakymą smile.gif Su vaikinu bandėm mylėtis analiniu būdų, bet man gan skaudėjo tad nsuprendėm kad reikia turėti priemonių ir geriau pasiruošti. Tad tik šiiek tiek pabandėm ir viskas. Po poros dienų  man atsirado kažkoks keistas jausmas pilvo apačioje, toks kaip būna kai jaudiniesi dėl kažko. Vaikinas net nenuleido ir mes tai tikrai bandėm pro užpakalį, bet nesuprantu kodėl aš vistiek jaudinuosi dėl pastojimo. Gal kas glait nuraminti?  unsure.gif

Aš neesu tokia kvaila, suprantu, kad analinio sekso metu nepastosi, bet atrodo mane net pykina, bet galvoju čia bus iš to jaudulio... Beje, man 17, vaikinui greitai bus 19. Tiesiog tikrai jaudinuosi, net nesuprantu dėl ko, nors suprantu kad neįmanoma... Ačiū už nuraminančius žodžius... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2015 03 30, 19:36)
kiek jums metų, jei mintys apie nėštumą kyla po tokio sekso? blink.gif



Kaip jau minėjau man 17 o vaikinui tuoj bus 19. Tiesiog jei ne tas toks jaudulys viduj tai neet negalvočiau apie tai. Aš puikiai suprantu, kaip galima pastoti, kaip ne. Tiesiog nesupratau iš kur tas toks maudimas pilve ir vos ne pykinimas, bet dabar galvoju kad tai bus greičiausiai dėl to, kad jaudinuosi dėl viso šito dalyko..... smile.gif Nes kaip paskaičiau atsakymus šitam puslapį, tai šiek tiek geriau pasidarė. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule123456 @ 2015 03 31, 11:23)
Kaip jau minėjau man 17 o vaikinui tuoj bus 19. Tiesiog jei ne tas toks jaudulys viduj tai neet negalvočiau apie tai. Aš puikiai suprantu, kaip galima pastoti, kaip ne. Tiesiog nesupratau iš kur tas toks maudimas pilve ir vos ne pykinimas, bet dabar galvoju kad tai bus greičiausiai dėl to, kad jaudinuosi dėl viso šito dalyko.....  smile.gif Nes kaip paskaičiau atsakymus šitam puslapį, tai šiek tiek geriau pasidarė. smile.gif

Mieloji, tu paprasciausiai nepasiruosusi tokiems potyriams ir pojuciams. tai kas ivyko buvo ryskiai per anksti ir nepakankamai apsvarstyta, dabar tu jautiesi psichologiskai pasimetusi ir susinervinusi. Apsiramink, pagalvok, ar tikrai tu nori vel bandyti kas kelia tau nemalonius pojucius? cia pirma.
Antra, tau 17 jam 19, tu esi suauges suvokantis pasekmes zmogus, kodel nesisaugojote, iskur toks spontaniskumas su noru gana stipriu mylejimosi issuku?
Jei sakei, kad zinai kaip pastojama, kodel tavo draugas gumyte nepasirupino?
apsiramink, tu tikrai nebusi pastojusi, bet cia laaaabai gera pamoka ateiciai, kad noras pajusti abejotina spontaniska malonuma kita syki prives tikrai prie rimtu pasekmiu.
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2015 03 31, 11:53)
Mieloji, tu paprasciausiai nepasiruosusi tokiems potyriams ir pojuciams. tai kas ivyko buvo ryskiai per anksti ir nepakankamai apsvarstyta, dabar tu jautiesi psichologiskai pasimetusi ir susinervinusi. Apsiramink, pagalvok, ar tikrai tu nori vel bandyti kas kelia tau nemalonius pojucius? cia pirma.
Antra, tau 17 jam 19, tu esi suauges suvokantis pasekmes zmogus, kodel nesisaugojote, iskur toks spontaniskumas su noru gana stipriu mylejimosi issuku?
Jei sakei, kad zinai kaip pastojama, kodel tavo draugas gumyte nepasirupino?
apsiramink, tu tikrai nebusi pastojusi, bet cia laaaabai gera pamoka ateiciai, kad noras pajusti abejotina spontaniska malonuma kita syki prives tikrai prie rimtu pasekmiu.


Suprantu, kad dabar jau niekaip nepasiteisinsiu dėl savo kvailo ėjimo, tai buvo neapgalvota ir neapsvarstyta. Iš tiesų supratau, kad bent jau kol kas dar nieko tokio nenoriu....
Tiesiog, žinote kaip ten būna, kai kažko bijai ir nenori, pradedi visokius dalykus įsivaizduoti.
Ačiū už patarimus ir nuraminimą. smile.gif
Atsakyti
Tiesiog aš iš tiesų atrodo susinervinusi esu, ir iš tiesų atrodo, kad net pykina mane.. tas labiausiai ir nervuoja... Nieko nesinori valgyt, bet manau, kad dėl visko bus kaltas jaudulys, nes aš tiesiog galvoju apie tai, kad tai net fiziškai nėra įmanoma, ta prasme pastoti.. Nes normaliai mes dar niekada neesam mylėjasi, esu nekalta. Ir aš galvoju ir apie tai, kad vaikinas netgi nebaigė, tad dievaži, pastojimas tikrai skamba kaip neįmanomas dalykas. Bet sakau, aš matyt iš to jaudulio taip prastokai jaučiuuosi, ir kaip jau man minėjo, kad nebuvau tam pasiruošusi, už tai esu tokia sutrikusi...
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2015 03 31, 11:53)
Mieloji, tu paprasciausiai nepasiruosusi tokiems potyriams ir pojuciams. tai kas ivyko buvo ryskiai per anksti ir nepakankamai apsvarstyta, dabar tu jautiesi psichologiskai pasimetusi ir susinervinusi. Apsiramink, pagalvok, ar tikrai tu nori vel bandyti kas kelia tau nemalonius pojucius? cia pirma.
Antra, tau 17 jam 19, tu esi suauges suvokantis pasekmes zmogus, kodel nesisaugojote, iskur toks spontaniskumas su noru gana stipriu mylejimosi issuku?
Jei sakei, kad zinai kaip pastojama, kodel tavo draugas gumyte nepasirupino?
apsiramink, tu tikrai nebusi pastojusi, bet cia laaaabai gera pamoka ateiciai, kad noras pajusti abejotina spontaniska malonuma kita syki prives tikrai prie rimtu pasekmiu.


drinks_cheers.gif thumbup.gif
QUOTE(Saule123456 @ 2015 03 31, 14:31)
Suprantu, kad dabar jau niekaip nepasiteisinsiu dėl savo kvailo ėjimo, tai buvo neapgalvota ir neapsvarstyta. Iš tiesų supratau, kad bent jau kol kas dar nieko tokio nenoriu....
Tiesiog, žinote kaip ten būna, kai kažko bijai ir nenori, pradedi visokius dalykus įsivaizduoti.
Ačiū už patarimus ir nuraminimą. smile.gif

Tai kita karta (po metu kitu) labiau mastyk, kad paskui nekurtum temos "Gimdyti ar ne". Ir tavo vaikinukas tai irgi be atsakomybės jausmo visai.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2015 03 31, 18:51)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif

Tai kita karta (po metu kitu) labiau mastyk, kad paskui nekurtum temos "Gimdyti ar ne". Ir tavo vaikinukas tai irgi be atsakomybės jausmo visai.



Aš tikrai negalvočiau normaliai mylėtis su vaikinu be apsaugos, viskas vyko analiniu būdu, aš žinau, kad taip pastoti neįmanoma. Tiesiog iš to jaudulio matyt, keistai jaustis pradėjau už tai ir pasiklausiau Jūsų nuomonės smile.gif
Atsakyti