Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmas kartas

QUOTE(Saule123456 @ 2015 03 31, 20:09)
Aš tikrai negalvočiau normaliai mylėtis su vaikinu be apsaugos, viskas vyko analiniu būdu

užtat ŽIV gali taip pasigauti, tai kitą kartą gal labiau pagalvok.

turbūt teisingiau būtų sakyti ne "labiau pagalvok", o pradėk galvoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule123456 @ 2015 03 31, 19:09)
Aš tikrai negalvočiau normaliai mylėtis su vaikinu be apsaugos, viskas vyko analiniu būdu, aš žinau, kad taip pastoti neįmanoma. Tiesiog iš to jaudulio matyt, keistai jaustis pradėjau už tai ir pasiklausiau Jūsų nuomonės smile.gif

Apie venerinės ligas, aišku,kad nesi girdėjusi.... Ryškiai tau dar per anksti suaugusiu žaidimus žaisti.
O vaikiną su laiku kita susirask, kuriam rupesi tu ir tavo sveikata, nes šitas tai tik apie savo pasitenkinimą galvoja.
Atsakyti
Saulyte, jei tau bus idomu pasakysiu kaip moteris moteriai, toks mylejimosi budas, ypac nekaltai mergaitei tikrai ne pats tinkamiausias, tai yra potyris zinant ko nori ir kokio rezultato lauki, bet nepatenkinimas partnerio bet kokia kaina. Neskubek, lukterk, sulauk tikru pojuciu, nes tas spontaniskumas paskui gali tureti rimtu pasekmiu. Pykina nuo jaudulio, pagerk melisu arbatos jei ne alergiska, turetu padetii mirksiukas.gif
Atsakyti

Sveikos, nekreipkit dėmesio į vartotojo vardą, tiesiog niekaip negalėjau atrasti tokio, kuris nebūtų užimtas😂 Suprantu, kad pokalbis čia vyko senokai, bet tikiuosi, kad kas nors atsakys į mano klausimą. Jis susijęs su antru, o ne pirmu kartu. Kad per antrą kartą skauda, supratau jau iš kai kurių pasisakymų čia (pačiai per pirmą kartą neskaudėjo, tad turiu vilties ir dėl antro),o kaip dėl kraujavimo?  Ar būna kraujo per antrą kartą? Žinau, gal ir keistas klausimas, bet norisi būti pasirengusiai psichologiškai ir kitam kartui😅 Dėkui iš anksto už atsakymus😊

Atsakyti

Sveikos, nekreipkit dėmesio į vartotojo vardą, tiesiog niekaip negalėjau atrasti tokio, kuris nebūtų užimtas😂 Suprantu, kad pokalbis čia vyko senokai, bet tikiuosi, kad kas nors atsakys į mano klausimą. Jis susijęs su antru, o ne pirmu kartu. Kad per antrą kartą skauda, supratau jau iš kai kurių pasisakymų čia (pačiai per pirmą kartą neskaudėjo, tad turiu vilties ir dėl antro),o kaip dėl kraujavimo?  Ar būna kraujo per antrą kartą? Žinau, gal ir keistas klausimas, bet norisi būti pasirengusiai psichologiškai ir kitam kartui😅 Dėkui iš anksto už atsakymus😊

Atsakyti
QUOTE(Neužimtas vardas @ 2018 08 17, 12:14)
<p>Sveikos, nekreipkit dėmesio į vartotojo vardą, tiesiog niekaip negalėjau atrasti tokio, kuris nebūtų užimtas😂 Suprantu, kad pokalbis čia vyko senokai, bet tikiuosi, kad kas nors atsakys į mano klausimą. Jis susijęs su antru, o ne pirmu kartu. Kad per antrą kartą skauda, supratau jau iš kai kurių pasisakymų čia (pačiai per pirmą kartą neskaudėjo, tad turiu vilties ir dėl antro),o kaip dėl kraujavimo?  Ar būna kraujo per antrą kartą? Žinau, gal ir keistas klausimas, bet norisi būti pasirengusiai psichologiškai ir kitam kartui😅 Dėkui iš anksto už atsakymus😊</p>

kiek jums metu ? ar ne per anksti tie pirmi ir antri kartai?
Atsakyti
QUOTE(Neužimtas vardas @ 2018 08 17, 12:14)

rimtai, o kiek tau metu? Nes jei kokie 13, pati dar mazuliuke, o sugulsi su suaugusiu vyru, tai skaudet gali ir pirma, ir desimta.


O dabar, jei nesisakysi kiek metu, nes ir taip aisku, kad nepilnamete.
Jei kraujo bus antra ar kazkelinta karta, o tai nebus menesines, eik iskart pas ginekologa, nes gali but labai rimtos bedos, kuriu jei laiku negydysi, per velu gali but. Ir taip buna net jaunom mergaitem. Ir naudokit apsauga sanguliaudami. Ne tik nuo nepageidaujamo nestumo, bet ir nuo ligu. Nes tavo berniukas/vyras, tai manau, kad tikrai ne 1 ir ne 2 pries tave turejo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leksa: 17 rugpjūčio 2018 - 12:36

Na, man 21 jau, bet ačiū už tokį atjauninimą...... Ir iš ko sprendžiate, kad būtinai nepilnametė? Korektiškai  rašau lietuvių kalba.... Čia dėl vartotojo vardo, ar dėl to, kad niekur neskubu su lytiniu gyvenimu? 

Atsakyti
QUOTE(Neužimtas vardas @ 2018 08 17, 22:57)
<p>Na, man 21 jau, bet ačiū už tokį atjauninimą...... Ir iš ko sprendžiate, kad būtinai nepilnametė? Korektiškai  rašau lietuvių kalba.... Čia dėl vartotojo vardo, ar dėl to, kad niekur neskubu su lytiniu gyvenimu? </p>

pas visus su šitais dalykais skirtingai ir nelabai jums kas atsakys. Pas kai ką iš viso kraujo nebūna
Atsakyti
QUOTE(Neužimtas vardas @ 2018 08 17, 22:57)
<p>Na, man 21 jau, bet ačiū už tokį atjauninimą...... Ir iš ko sprendžiate, kad būtinai nepilnametė? Korektiškai  rašau lietuvių kalba.... Čia dėl vartotojo vardo, ar dėl to, kad niekur neskubu su lytiniu gyvenimu? </p>

is keistu klausimu biggrin.gif Jei jums 21 ir tiek nezinot apie lyt santykius elementariai keista, skubeti nereikia, reikia tai daryti su mylimu zmogumi, o nei skaudeti neturi, nei nekraujuojama kas kart besimylint , ir kas kodel turetu kraujuoti per seknacius kartus? jei aisku nesimylit is kart sekancia diena... Jei mylintis skauda, reiskia partneris ne koks, nereikia skubeti pakankamai susijaudinti ir neskaudes niekas, jei aisku metu pakankamai ir subrendimas yra..
o del taisyklingu rasymu, itariu paaugliai raso taisyklinigau, kurie i mokykla eina, nei zmones pries 20 m ja baige biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Neužimtas vardas @ 2018 08 17, 22:57)
<p>Na, man 21 jau, bet ačiū už tokį atjauninimą...... Ir iš ko sprendžiate, kad būtinai nepilnametė? Korektiškai  rašau lietuvių kalba.... Čia dėl vartotojo vardo, ar dėl to, kad niekur neskubu su lytiniu gyvenimu? </p>

mes cia atjauninom todel, kad nezinai tokiu dalyku, kuriuos siais laikais mokykloj turetu pasakot (as vyresne, bet jau mums tada "prota nusviete"), o dabar plius dar yra internetas, zurnalai, informacija ant kiekvieno kampo, kaip sakant.
Jei kraujuosi uzsiimant seksu antra ar bet kuri kita karta, tai tikrai nebus normalu ir to taip palikti negalima. Kad partneris nekoks, tai neisivaizduoju, nebent grubiai per prievarta, tada taip. Bet kitais atvejais kraujo negali but, nebent gali buti ginekologines problemos.
Atsakyti
Su antru kartu vis tik reikia palaukti kokia savaite, nes dar gali buti neuzgije po pirmo. Visoms skirtingai, kai kurios nejautrios ir net per pirma karta nejaucia skausmo.
Atsakyti