Įkraunama...
Įkraunama...

L'occitane

QUOTE(Aquawille @ 2010 08 22, 11:52)
mane domina ar loccitane sampunai ir balzamai naturalius, ieskau be SLS ( sodium laurenh sulfate) bei be visokiu drusku, vienu zodziu kuo naturalesniu, ar loccitane tokie ? 4u.gif

Mano turimam (raudona etikete) dazytiems plaukams, yra aqua/water, tea-lauryl sulfate, disodium laureth sulfosuccinate... ir t.t., balzame DLS nera g.gif
teko girdeti kad berots Eurokos yra vienos firmos sampunas be SLS, bet nzn koks nes man ta parduotuve nepatinka ir joje nieko neperku, o kuo brangesni sampuna turejau, tuo daugiau visokiu sls buvo rolleyes.gif
nueikit i parduotuve ir paskaitykit, arba pasiklauskit, gal kokios kitos linijos yra be SLS, pvz, tas su taukmedziu blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pomona33: 22 rugpjūčio 2010 - 14:40
Gal kas galite pakomentuoti alyvuogiu linijos sampuna?
user posted image
Dabar kol akcija vis galvoju koki sampuna priderint prie stiprinamojo sausu ir pazeistu plauku kondicionieriaus g.gif Nes sampunas toks pat labai man plaukus apsunkintu, o is purinancios 5et. alieju serijos sampunas ziauriai nepatiko doh.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Jungiuosi ir as prie loccitane gerbeju smile.gif
gal kas esat bande si produkta? labai švelnus raminamasis veido pienelis http://www.loccitane...,2185,33186.htm
ar jis tinka ir akis valyti, ar tik veida?
Atsakyti
Sveikutes, as ir netyciukais uzsukau i sia parduotuvele biggrin.gif ir likau suzaveta siais kvepaliukais: Laukinių vyšnių tualetinis vanduo wub.gif
http://www.loccitane...,2167,84173.htm
bandysiu dar karta nueiti ji patestuoti ir jeigu antra karta patiks ciupsiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
daugiau nespejau nieko apziureti, bet ateityje butinai pasicekavinsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulima_ma @ 2010 08 23, 15:37)
Sveikos smile.gif

Jungiuosi ir as prie loccitane gerbeju smile.gif
gal kas esat bande si produkta? http://www.loccitane...,2185,33186.htm
ar jis tinka ir akis valyti, ar tik veida?

Aš naudoju šį pienelį kaip priemonę makiažui (tušui, šešėliams, etc.) valyti. smile.gif

Tiesa, kažkada čia skaičiau, kad apsauginis kremas nuo saulės po maudynių lyg ir nusilupo ar kažkas panašaus g.gif Žodžiu, pati turiu tokį (SPF 15), maudžiausi ir nieko.
Atsakyti
QUOTE(je t'aime @ 2010 08 23, 18:33)
Aš naudoju šį pienelį kaip priemonę makiažui (tušui, šešėliams, etc.) valyti.  smile.gif

Tiesa, kažkada čia skaičiau, kad apsauginis kremas nuo saulės po maudynių lyg ir nusilupo ar kažkas panašaus  g.gif Žodžiu, pati turiu tokį (SPF 15), maudžiausi ir nieko.


o jis gerai isvalo tusa? nes prisiskaiciau komentaru uzsienyje, kad jis tinka tik veida valyti isskyrus akiu sritis. tai ir idomu pasidare. o ar negriauzia akis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulima_ma @ 2010 08 23, 20:47)
o jis gerai isvalo tusa? nes prisiskaiciau komentaru uzsienyje, kad jis tinka tik veida valyti isskyrus akiu sritis. tai ir idomu pasidare. o ar negriauzia akis?  smile.gif

Retai naudoju įvairias makiažo priemones, bet tušą (bent jau man) nuvalo gerai smile.gif Akių negraužia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo je t'aime: 24 rugpjūčio 2010 - 09:54
QUOTE(baggio @ 2010 08 22, 18:01)
Gal kas galite pakomentuoti alyvuogiu linijos sampuna?
user posted image
Dabar kol akcija vis galvoju koki sampuna priderint prie stiprinamojo sausu ir pazeistu plauku kondicionieriaus g.gif Nes sampunas toks pat labai man plaukus apsunkintu, o is purinancios 5et. alieju serijos sampunas ziauriai nepatiko doh.gif


Galiu, nusipirkau. Šampūnas man tiko mirksiukas.gif .Daugiau kažko stebuklingo nesitikėjau, nes visą kitą darbą man atlieka kondicionieriai.

Tai mąsčiau , kad pirksiu Taukmedžių, bet pardavėja perkalbėjo išbandyti Laukinių vyšnių (iš tokios pat linijos, kaip nuorodoje apačioje). Nepaprastai nustebino, nesitikėjau tiek gėrio iš jo: labai nuostabiai kvepia, neapsunkina plaukų, užtenka mažo kiekio, taupus.
QUOTE(gudre755 @ 2010 08 23, 16:17)

Atsakyti
QUOTE(ktv @ 2010 08 27, 21:52)
Galiu, nusipirkau. Šampūnas man tiko mirksiukas.gif .Daugiau kažko stebuklingo nesitikėjau, nes visą kitą darbą man atlieka kondicionieriai.

O kokie jusu plaukai(stori-ploni-dazyti), kaip daznai plaunate juos? g.gif Ar sampunas papurina plauka, ar atvirksciai apsunkina? Aciu 4u.gif
Atsakyti
Artimiausiu metu planuoju įsigyti kelis dalykėlius, norėčiau atsiliepimų 4u.gif

Kvepalai:
user posted image

Veido fluidas riebiai odai:
user posted image

Lenvandų actas:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2010 09 20, 19:09)
Artimiausiu metu planuoju įsigyti kelis dalykėlius, norėčiau atsiliepimų 4u.gif


Veido fluidas riebiai odai:
user posted image

Lenvandų actas:
user posted image


turiu fluida ir acta, super dalykeliai man patinka
actas gerai pabalina demeles po spuogu, spuogus dzovina, kartais jai daugiau berimu pavilgau vatos tamponeli ir svelniai vietoi toniko panauduju (bet tik retkarciais nes gali perdziovint oda)
fluidas veido visiskai matinio visa diena nepadaro, bet manau tokiu priemoniu ir nera riebiai odai, bet siaip geras klermukas nuramina oda, nedirgina, labai lengvas, gerai naudoti pries krempudra nes neapsunkina odos, as kartu naudoju ir tos pacios linijos prausikli ir tonika tai galiu pasakyti tikrai geros priemones
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2010 09 20, 19:09)
Artimiausiu metu planuoju įsigyti kelis dalykėlius, norėčiau atsiliepimų 4u.gif
Veido fluidas riebiai odai:
user posted image

šį veido fluidą naudoju kartu su tos pačios linijos toniku, tai labai patenkinta. Kadangi dabar jau vėsta, oda ne tokia riebi, labiau mišri, jei jaučiu poreikį, tai nakčiai patepu kitos firmos drėkinantį serumą. O šiaip tai tikrai patenkinta.
Atsakyti