Įkraunama...
Įkraunama...

L'occitane

QUOTE(baggio @ 2010 08 27, 22:48)
O kokie jusu plaukai(stori-ploni-dazyti), kaip daznai plaunate juos? g.gif Ar sampunas papurina plauka, ar atvirksciai apsunkina? Aciu 4u.gif

oi, atsiprasau, kad taip velai atrasau smile.gif mano plaukai ploni, bet ju daug (ta prasme, kad ne reti), dazyti (sviesinti)
Atsakyti
Gal žinote ar yra Apelsinų šveičiamasis cukrus mažuose kiekiuose? Nes Šveičiamąją verbenų kūno druską turiu nedideliame pakelyje.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnia @ 2010 09 25, 09:23)
Gal žinote ar yra Apelsinų šveičiamasis cukrus mažuose kiekiuose? Nes Šveičiamąją verbenų kūno druską turiu nedideliame pakelyje..  g.gif

Nėra, šiandien buvau parduotuvėje verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2010 09 21, 05:47)
turiu fluida ir acta, super dalykeliai man patinka
actas gerai pabalina demeles po spuogu, spuogus dzovina, kartais jai daugiau berimu pavilgau vatos tamponeli ir svelniai vietoi toniko panauduju (bet tik retkarciais nes gali perdziovint oda)fluidas veido visiskai matinio visa diena nepadaro, bet manau tokiu priemoniu ir nera riebiai odai, bet siaip geras klermukas nuramina oda, nedirgina, labai lengvas, gerai naudoti pries krempudra nes neapsunkina odos, as kartu naudoju ir tos pacios linijos prausikli ir tonika tai galiu pasakyti tikrai geros priemones

as vis mastau isigyti si acta, nes kartais prireikia tokiu priemoniu, bet ar tas actas tikrai veiksmingas? ar tik vieta aplink spuogus isbalina? ar istikruju gydo spuogus? ar yra akivaizdus matomas efektas?
Atsakyti
Merginos, gal matete, kurioje internetineje parduotuveje (kuri siuncia i LT) yra toks savaiminio idegio kremukas (ir veidui, ir kunui):
user posted image

As perziurejau kelias parduotuves, bet siu priemoniu neradau. LT irgi nemaciau verysad.gif
Atsakyti
Kiek domejausi, tai sio savaiminio idegio losjono LÓccitane nebegamina.




QUOTE(kaledukas @ 2010 10 12, 16:45)
Merginos, gal matete, kurioje internetineje parduotuveje (kuri siuncia i LT) yra toks savaiminio idegio kremukas (ir veidui, ir kunui):
user posted image

As perziurejau kelias parduotuves, bet siu priemoniu neradau. LT irgi nemaciau  verysad.gif

Papildyta:
QUOTE(agnite @ 2010 09 20, 19:09)
Artimiausiu metu planuoju įsigyti kelis dalykėlius, norėčiau atsiliepimų 4u.gif

Kvepalai:
user posted image

Veido fluidas riebiai odai:
http://ecx.images-am...L500_AA300_.jpg

Lenvandų actas:
http://www.cozycot.c...der_vinegar.jpg



Esu turejusi jazminu parfuma is sios linijos. tai kvapas tobulai laiko. Net nesitikejau sulaukti tiek geru atsiliepimu. rekomenduoju smile.gif
Atsakyti
As vis laukiu atsiliepimu apie ta acta g.gif nejaugi niekas nenaudojote?
agvill , Jus rasete, kad naudojote, bet kazkur prapuolet g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pomona33 @ 2010 09 26, 14:32)
[size=1][/color]
as vis mastau isigyti si acta, nes kartais prireikia tokiu priemoniu, bet ar tas actas tikrai veiksmingas? ar tik vieta aplink spuogus isbalina? ar istikruju gydo spuogus? ar yra akivaizdus matomas efektas?

Turiu jau antrą buteliuką ir kažkokio stebuklingo įspūdžio nesudarė. mastau.gif Nežinau, nors ir girdėjau daug teigiamų atsiliepimų, bet man ne itin šis actas padeda gydant spuogus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KRLN @ 2010 10 28, 20:39)
Kiek domejausi, tai sio savaiminio idegio losjono LÓccitane nebegamina.
Papildyta:
Esu turejusi jazminu parfuma is sios linijos. tai kvapas tobulai laiko. Net nesitikejau sulaukti tiek geru atsiliepimu. rekomenduoju  smile.gif

pritariu del Jazminu kvepaliuku thumbup.gif kvapas nuostabus o issilaiko tai laaabai ilgai bigsmile.gif as tiesiog wub.gif siuos kvepaliukus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pomona33 @ 2010 10 28, 20:46)
As vis laukiu atsiliepimu apie ta acta  g.gif  nejaugi niekas nenaudojote?
agvill , Jus rasete, kad naudojote, bet kazkur prapuolet  g.gif


sveiki, agvill atsirado ir desto apie acta, zodziu taip :
man jis labai patinka, as ji tepu ant spuogo ka tik isdygusio kelis kartus dienoje (jai bunu namie tai kiek atsirandu vonioi tiek tepu) actas skatina spuogeliu dziuvima, taip pat balina demeles po spuogeliu atsiradimu, jei buna man per PMS labai jau dydelis berimas tada as siuo actu suvilgau vatos tamponelius ir panaudoju vietoj toniko, bet tik tas vietas kur berimas nes visai odai gali buti per stipru t.y. per dziovinti oda.
man jis patinka labai jau antras ar trecias buteliukas pas mane to acto, siaip jis labai skalsus, bet kaip ir kiekviena priemone pabreziu stebuklu nesitikekit, kad uztepei ant problemines vietos ir pranyko viskas, ne taip nebus reikia naudoti reguliariai ir daznai cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agvill: 29 spalio 2010 - 05:49
Nesenai isgijau si kvapa namams wub.gif

user posted image

Kazkaip seniau gailejau pinigeliu pilnai kainai, o cia pasitaike 25% nuolaida, tai nukoviau thumbup.gif Nu negaliu juo atsidziaugti, tik gaila ne itin ilgai laiko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(aistata @ 2010 11 09, 20:40)
Prieš kelias dienas iš ten pirkau sesės vyrui dovanėlę (dušo želę ir muilą),

Koki muila pirkote? Su pylingu ar paprasta?
Atsakyti